Menu


1879-1929


Lata 20-40 XX wieku


Lata 50–80 XX wieku


Linie komunikacji miejskiej


Archiwum linii do 31 grudnia 2016 tutaj
Archiwum linii do 31 grudnia 2017 tutaj
Archiwum linii do 28 stycznia 2018 tutaj
Archiwum linii do 30 września 2018 tutaj

* * *

Linie tramwajowe dzienne


Linia

Trasa



1
GŁĘBOKIE < – > POTULICKA
Aleja Wojska Polskiego – Plac Sprzymierzonych – Plac Grunwaldzki – Plac Rodła – Matejki – Plac Hołdu Pruskiego – Plac Żołnierza Polskiego – Plac Brama Portowa – Aleja 3 Maja – Narutowicza – Potulicka
Historia linii tutaj


2
Turkusowa < — > Dworzec Niebuszewo
Jaśminowa — Hangarowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Portowy — Energetyków — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka)
Historia linii tutaj


3
POMORZANY < – > LAS ARKOŃSKI
Smolańska – Chmielewskiego – Kolumba – Plac Grodnicki – Nowa – Plac Tobrucki – Dworcowa – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Aleja Niepodległości – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Aleja Wyzwolenia – Krasińskiego – Niemierzyńska – Arkońska
Historia linii tutaj

4
POMORZANY < – > KRZEKOWO
Aleja Powstańców Wielkopolskich – Aleja Piastów – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Jagiellońska – Aleja Bohaterów Warszawy – Mickiewicza – Żołnierska
Kursuje w dni powszednie do godz. 18.
Historia linii tutaj


5
KRZEKOWO < – > STOCZNIA SZCZECIŃSKA
Żołnierska – Mickiewicza – Most Akademicki – Mickiewicza – Aleja Bohaterów Warszawy – Jagiellońska – Aleja Piastów – Plac Sprzymierzonych – Aleja Piłsudskiego – Plac Odrodzenia – Aleja Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Malczewskiego – Parkowa – Dubois – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego – Firlika (z powrotem: Firlika – Dubois)
Historia linii tutaj

6
POMORZANY < – > GOCŁAW
Smolańska – Chmielewskiego – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Jana z Kolna – Łady – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego (z powrotem: Nocznickiego – Firlika) – Stalmacha – Druckiego-Lubeckiego – Dębogórska – Wiszesława – Światowida – Lipowa
Historia linii tutaj


7
KRZEKOWO < – > TURKUSOWA
Żołnierska – Mickiewicza – Most Akademicki – Mickiewicza – Aleja Bohaterów Warszawy – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – Plac Zwycięstwa – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Basen Górniczy – most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Hangarowa — Jaśminowa
Historia linii tutaj


8
GUMIEŃCE < – > TURKUSOWA
Kwiatowa – Okulickiego – Ku Słońcu (z powrotem: Ku Słońcu – Kwiatowa) – Sikorskiego – Rondo Siwka – Sikorskiego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – Plac Zwycięstwa – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Basen Górniczy – most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Hangarowa – Jaśminowa
Historia linii tutaj

9
GŁĘBOKIE < – > POTULICKA
Aleja Wojska Polskiego – Wawrzyniaka – Aleja Bohaterów Warszawy – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – Plac Zwycięstwa – Plac Brama Portowa – Aleja Niepodległości – Aleja 3 Maja – Narutowicza
Historia linii tutaj

10
GUMIEŃCE < – > LAS ARKOŃSKI
Kwiatowa – Okulickiego – Ku Słońcu – Sikorskiego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – Brama Portowa – Niepodległości – Wyzwolenia – PLAC RODŁA – Wyzwolenia – Krasińskiego – Niemierzyńska – Arkońska –
Historia linii tutaj


11
POMORZANY < – > LUDOWA
Aleja Powstańców Wielkopolskich – Aleja Piastów – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Plac Sprzymierzonych – Aleja Piłsudskiego – Plac Odrodzenia – Aleja Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Malczewskiego – Parkowa – Dubois – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego (z powrotem: Nocznickiego – Firlika) – Stalmacha – Druckiego-Lubeckiego
Historia linii tutaj


12
POMORZANY < – > DWORZEC NIEBUSZEWO
Aleja Powstańców Wielkopolskich – Aleja Piastów – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Plac Sprzymierzonych – Aleja Piłsudskiego – Plac Odrodzenia – Aleja Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Kołłątaja – Plac Sybiraków – Kołłątaja – Asnyka – Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka)
Historia linii tutaj

* * *

Linie tramwajowe dzienne specjalne

Kursują w okresie wzmożonych przewozów
pasażerskich w kierunku Cmentarza Centralnego

Linia

Trasa




14
GUMIEŃCE < – > FILHARMONIA
Kwiatowa — Okulickiego — rondo Gierosa (z powrotem: rondo Gierosa — Ku Słońcu — Kwiatowa) — Ku Słońcu — rondo Pileckiego — Sikorskiego — rondo Siwka — Sikorskiego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — Matejki (z powrotem: Matejki — plac Hołdu Pruskiego — plac Żołnierza Polskiego)
Historia linii tutaj

Linia

Trasa




15
GUMIEŃCE < – > DWORZEC NIBUSZEWO
Kwiatowa — Okulickiego — rondo Gierosa (z powrotem: rondo Gierosa — Ku Słońcu — Kwiatowa) — Ku Słońcu — rondo Pileckiego — Sikorskiego — rondo Siwka — Sikorskiego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka)
Historia linii tutaj

* * *

Linia tramwajowa dzienna

Kursuje w okresie zamknięcia ulicy Jana z Kolna dla ruchu tramwajowego

Linia

Trasa



16
Gocław < – > POMORZANY
Lipowa — Światowida — Strzałowska — Wiszesława — Dębogórska — Ludowa — Druckiego-Lubeckiego — Stalmacha — Nocznickiego — Firlika (z powrotem: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego) — Dubois — Parkowa — Malczewskiego — Matejki — plac Hołdu Pruskiego — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba — Chmielewskiego — Smolańska
Historia linii tutaj

* * *

Linie tramwajowe dzienne turystyczne

Linia

Trasa





0
Dworzec Główny < - > Dworzec Główny
Kolumba — Nowa — Dworcowa — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Krasińskiego — Niemierzyńska — Arkońska — Niemierzyńska — Krasińskiego — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Budziszyńska — Smolańska — Chmielewskiego — Kolumba

Trasa okrężna. Kursuje w każdą niedzielę lipca i sierpnia.
Historia linii tutaj

* * *

Linie autobusowe dzienne turystyczne

Linia

Trasa







50
Dworzec Główny < - > Dworzec Główny
Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Jana z Kolna — Łady — Firlika — Antosiewicza — Firlika — Dubois — Parkowa — Starzyńskiego — Wawelska — Wały Chrobrego — Jarowita — Małopolska — plac Hołdu Pruskiego — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II — Felczaka — aleja Wojska Polskiego — Skargi — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Słowackiego — Zaleskiego — aleja Wojska Polskiego — Wawrzyniaka — Mickiewicza — Poniatowskiego — Santocka — Ku Słońcu — rondo Pileckiego — Sikorskiego — rondo Siwka — Sikorskiego — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szarych Szeregów — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II — plac Lotników — Kaszubska — Bałuki — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — plac Zwycięstwa — Potulicka — Narutowicza — plac Zawiszy Czarnego — Korzeniowskiego — Dworcowa — Nowa — Kolumba

Trasa okrężna. Kursuje w każdą niedzielę lipca i sierpnia.
Historia linii tutaj

Linia

Trasa






100
Police Rynek < - > Dworzec Główny
Police: plac Chrobrego — Wojska Polskiego — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Piłsudskiego — Siedlice — Leśno Górne — Pilchowo: Leśna — Staroleśna — Szczecińska — Szczecin: Zegadłowicza — aleja Wojska Polskiego — Zaleskiego — Słowackiego — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — Matejki — plac Hołdu Pruskiego — Zygmunt Starego — Starzyńskiego — Wawelska — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna (z powrotem: Jana z Kolna — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Jarowita — Małopolska — plac Hołdu Pruskiego) — Nabrzeże Wielecka — Kolumba

Trasa okrężna. Kursuje w każdą niedzielę lipca i sierpnia.
Historia linii tutaj

* * *

Transport na żądanie

Linia

Trasa


95
PODJUCHY PĘTLA < - > PODJUCHY PĘTLA
Granitowa - Marmurowa - Radosna - Morwowa - Chojnicka - Mielecka - Drawska - Sąsiedzka - Sieradzka - Chromowa - Ruda - Olkuska - Wschodnia - Marii Grzegorzewskiej - Korczaka - Karola Pruszyńskiego - Wschodnia - Chełmińska - Krzemienna
Historia linii tutaj

Linia

Trasa


98
Maczka < — > Cukrowa
Polskich Marynarzy – Ku Słońcu – Kwiatowa – Św. Kingi – Wrocławska – Samborska – Harnasiów – Zbójnicka - Europejska – Krakowska – Rondo Uniwersyteckie – Południowa – Krygiera
Historia linii tutaj

Linia

Trasa


99
Warszewo < — > Osów
Szwedzka – Dzierżonia – Złotowska – Perlista – Duńska – Wapienna – Północna – Andersena – Miodowa
Historia linii tutaj

* * *

Linia mikołajkowo - świąteczna

Kursuje w okresie dnia św. Mikołaja i dnie
poprzedzające Boże Narodzenie i Nowy Rok

Linia

Trasa



Dworcowa < - > Dworcowa
Brama Portowa – pl. Kościuszki – Boh. Warszawy – pl. Gałczyńskiego – Al. Wojska Polskiego – pl. Szarych Szeregów – pl. Grunwaldzki – pl. Rodła – Matejki Filharmonia – pl. Żołnierza Polskiego – Brama Portowa – Wyszyńskiego –
Historia linii tutaj

* * *

Linie autobusowe pospieszne

Linia

Trasa



A
PLAC RODŁA < – > OSIEDLE BUKOWE
Aleja Wyzwolenia – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Hangarowa – Struga – Jasna – Przelotowa – Handlowa – Chłopska – Kolorowych Domów
Historia linii tutaj







B
OSIEDLE ARKOŃSKIE < – > OSIEDLE SŁONECZNE
Wiśniowy Sad – Chopina – Krasińskiego – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia (z powrotem: Rondo Giedroycia – Kołłątaja – Rondo Sybiraków – Kołłątaja – Orzeszkowej – Krasińskiego) – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła– Aleja Wyzwolenia – Pl. Żołnierza Polskiego – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Łubinowa

Linia kursuje na skróconej trasie w lipcu i sierpniu.
OSIEDLE SŁONECZNE < – > DWORZEC NIEBUSZEWO
Łubinowa — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Leszczynowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Portowy — Energetyków — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — Lubomirskiego — Staszica — rondo Giedroycia (z powrotem: rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia) — rondo Giedroycia — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka)
Historia linii tutaj



C
PLAC RODŁA < — > OSIEDLE KASZTANOWE
Piłsudskiego — Matejki — plac Hołdu Pruskiego — plac Żołnierza Polskiego (z powrotem: plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego) — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Goleniowska — rondo Gryfa — Lubczyńska — Goleniowska — Kniewska — Lubczyńska — Kablowa — Osiedle Kasztanowe
Historia linii tutaj



D
PLAC RODŁA < — > OSIEDLE SŁONECZNE
Aleja Wyzwolenia – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Łubinowa
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Zlikwidowana/zawieszona z dniem 29 stycznia 2018.

Historia linii tutaj



E
PLAC SZARYCH SZEREGÓW < — > OSIEDLE BUKOWE
Aleja Wojska Polskiego – Plac Zgody – Aleja Wojska Polskiego – Plac Zwycięstwa – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Hangarowa – Struga – Jasna – Przelotowa – Handlowa – Chłopska – Kolorowych Domów
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Zlikwidowana/zawieszona z dniem 29 stycznia 2018.

Historia linii tutaj


F
PLAC RODŁA < — > OSIEDLE CHEMIK POLICE
Aleja Piłsudskiego – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Pokoju – Szosa Polska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Przęsocińska – Police: Asfaltowa – Piłsudskiego – Wyszyńskiego
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Historia linii tutaj



G
PLAC RODŁA < — > WIELGOWO BORSUCZA
Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego (z powrotem: plac Żołnierza Polskiego — plac Hołdu Pruskiego — Matejki — Piłsudskiego) — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Leszczynowa — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Gryfińska — Struga — rondo Szendzielarza — Struga — Zwierzyniecka — Szosa Stargardzka — Żuka — Sokołowskiego — Bałtycka (z powrotem: Bałtycka — Żuka) — Bryczkowskiego
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Historia linii tutaj


H
PLAC RODŁA < — > DĄBIE OOSIEDLE
Piłsudskiego — Matejki — plac Hołdu Pruskiego — plac Żołnierza Polskiego (z powrotem: plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego) — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Goleniowska — Goplańska
Historia linii tutaj

* * *

Linie autobusowe dzienne zwykłe

Linia

Trasa




51
KOŁŁĄTAJA < — > OSÓW
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka) — Krasińskiego — Chopina — Chorzowska
KOŁŁĄTAJA < — > GŁĘBOKIE
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka) — Krasińskiego — Chopina — Chorzowska — Miodowa
Historia linii tutaj

52
TKACKA < — > WYSPA PUCKA
Tkacka — Grodzka — Sołtysia — Wyszyńskiego (z powrotem: Wyszyńskiego — Tkacka) — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Kanał Parnicki — Marynarska
Historia linii tutaj




53
STOCZNIA SZCZECIŃSKA < — > POMORZANY DOBRZYŃSKA
Firlika (z powrotem: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego — Firlika) — Plater — Staszica — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Słowackiego — Zaleskiego — aleja Wojska Polskiego — Szafera — rondo Szczecińskich Olimpijczyków — Zawadzkiego — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego — Roweckiego — Witkiewicza (z powrotem: Witkiewicza — Żwirki i Wigury — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego) — Derdowskiego — rondo Gierosa — Europejska — Dworska — plac Słowińców — Wierzbowa — Mieszka I — Milczańska — aleja Powstańców Wielkopolskich — Budziszyńska — Inowrocławska — Dobrzyńska (z powrotem: Dobrzyńska — Budziszyńska)
Do Ludowej niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu.
Historia linii tutaj





54
TURKUSOWA < — > KIJEWO
Turkusowa — Przelotowa — Handlowa (z powrotem: Handlowa — Łubinowa — Przelotowa) — rondo Reagana — Dąbska — Zoologiczna — Niedźwiedzia
TURKUSOWA < — > ZAKŁADY MIĘSNE
Turkusowa — Przelotowa — Handlowa (z powrotem: Handlowa — Łubinowa — Przelotowa) — rondo Reagana — Dąbska — Zoologiczna — Niedźwiedzia — Zwierzyniecka — Struga — rondo Szendzielarza — Pomorska — Potok
W dni powszednie kursuje w godzinach szczytu, także wybrane kursy w godzinach wieczornych. W soboty, niedziele i dni świąteczne (z wyjątkiem Wielkanocy, Bożego Narodzenia i Nowego Roku) wybrane kursy.
Historia linii tutaj

55
TURKUSOWA < — > OSIEDLE BUKOWE
Turkusowa — Przelotowa — Handlowa (z powrotem: Handlowa — Łubinowa — Przelotowa) — rondo Reagana — Chłopska — Kolorowych Domów
Historia linii tutaj

56
BASEN GÓRNICZY < — > DĄBIE OSIEDLE
Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Goleniowska — Goplańska
Historia linii tutaj


57
KOŁŁĄTAJA < — > WARSZEWO
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Boguchwały — Cyryla i Metodego — Sczanieckiej — Wilcza — Przyjaciół Żołnierza — Przyjaciół Ronda — Bandurskiego — Rostocka — Szczecińska — Duńska — Szwedzka — Dzierżonia — Złotowska (z powrotem: Złotowska — Perlista — Szwedzka)
Historia linii tutaj




58
PLAC RODŁA < — > GOCŁAW
Piłsudskiego — Matejki (z powrotem: Matejki — Malczewskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego) — Gontyny — Sczanieckiej — Wilcza — Komuny Paryskiej — Rugiańska — Druckiego-Lubeckiego — Blizińskiego — Ludowa (z powrotem: Ludowa — Konarskiego — Blizińskiego) — Dębogórska — Grzymińska — Studzienna — Robotnicza — Dębogórska — Wiszesława — Strzałowska — Pokoju — Szosa Polska — Policka — Nehringa — Kościelna — Nad Odrą — Lipowa
Kursuje w dni powszednie do godz. 18.
Historia linii tutaj






59
PLAC RODŁA < — > NEHRINGA POMNIK
Piłsudskiego — Matejki (z powrotem: Matejki — Malczewskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego) — Gontyny — Sczanieckiej — Wilcza — Komuny Paryskiej — Rugiańska — Druckiego-Lubeckiego — Blizińskiego — Ludowa (z powrotem: Ludowa — Konarskiego — Blizińskiego) — Dębogórska — Grzymińska — Studzienna — Robotnicza — Dębogórska — Wiszesława — Świętojańska — Pokoju — Szosa Polska
PLAC RODŁA < — >STUDZIENNA
Piłsudskiego — Matejki (z powrotem: Matejki — Malczewskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego) — Gontyny — Sczanieckiej — Wilcza — Komuny Paryskiej — Rugiańska — Druckiego-Lubeckiego — Blizińskiego — Ludowa (z powrotem: Ludowa — Konarskiego — Blizińskiego) — Dębogórska — Grzymińska — Studzienna (z powrotem: Studzienna — Robotnicza — Dębogórska)
Wybrane kursy w dni powszednie w godzinach szczytu.
Historia linii tutaj




60
STOCZNIA SZCZECIŃSKA < — > CUKROWA
Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego — Firlika — (z powrotem: Firlika) — 1 Maja — Sczanieckiej — Plater — Staszica — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Słowackiego — Zaleskiego — aleja Wojska Polskiego — Unii Lubelskiej — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Żołnierska (z powrotem: Żołnierska — Klonowica) — rondo Prymy — Szeroka — Sosabowskiego — Taczaka — Derdowskiego — rondo Gierosa — Okulickiego — Wrocławska — Krakowska — rondo Uniwersyteckie — Cukrowa
Historia linii tutaj










61
OWOCOWA DWORZEC < — > PODJUCHY PĘTLA
Owocowa — Nowa — Dworcowa — aleja Niepodległości (z powrotem: aleja Niepodległości — 3 Maja — Owocowa) — plac Brama Portowa — plac Zwycięstwa — Krzywoustego — plac Kościuszki — aleja Piastów (z powrotem: aleja Piastów — Łokietka — Kopernika — plac Zwycięstwa) — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Radomska — Południowa — rondo Hakena (z powrotem: rondo Hakena — Krygiera — Cukrowa) — Krygiera — most Pomorzan — Krygiera — most Gryfitów — Krygiera — Granitowa — plac Wolności — Metalowa — Szarego — Szlamowa (z powrotem: Szlamowa — Metalowa)

OWOCOWA DWORZEC < — > PODJUCHY PĘTLA
Owocowa — Nowa — Dworcowa — aleja Niepodległości (z powrotem: aleja Niepodległości — 3 Maja — Owocowa) — plac Brama Portowa — plac Zwycięstwa — Krzywoustego — plac Kościuszki — aleja Piastów (z powrotem: aleja Piastów — Łokietka — Kopernika — plac Zwycięstwa) — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Radomska — Południowa (z powrotem: Południowa — rondo Uniwersyteckie) — rondo Hakena — Krygiera — most Pomorzan — Krygiera — most Gryfitów — Krygiera — Granitowa — plac Wolności — Metalowa — Szarego — Szlamowa (z powrotem: Szlamowa — Metalowa) Wybrane kursy w od kwietnia do października.
Historia linii tutaj




62
PLAC ZWYCIĘSTWA < — > USTOWWO AUCHAN
Szczecin: plac Zwycięstwa — Krzywoustego — plac Kościuszki — aleja Piastów (z powrotem: aleja Piastów — Łokietka — Kopernika — plac Zwycięstwa) — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Krakowska — Bronowicka — Smoleńskiej — Husarów — Cukrowa — Radomska — Południowa — rondo Hakena (z powrotem: rondo Hakena — Krygiera — Cukrowa) — Ustowo
Kursuje w dni powszednie i w soboty w godzinach 5:30-22:30,
a w niedziele i dni świąteczne w godzinach 9-20.
Nie kursuje w dni ustawowo wolne od handlu.

Historia linii tutaj


63
KOŁŁĄTAJA < — > SKOLWIN
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Boguchwały — Cyryla i Metodego — Sczanieckiej — Wilcza — Obotrycka — Bogumińska — Pokoju — Szosa Polska — Policka — Nehringa — Kościelna — Nad Odrą — Stołczyńska — Orłowska — Artyleryjska — Kamienna — Plażowa — Inwalidzka
Historia linii tutaj



64
DĄBIE OSIEDLE < — > KLUCZ AUTOSTRADA
Goplańska — Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona (z powrotem: Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska) — Gierczak — Krzywoń — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — Granitowa — plac Wolności — Metalowa — Szarego — Szlamowa — Metalowa (z powrotem: Metalowa — Szarego — Szlamowa — Metalowa) — Dmowskiego — Rymarska
tutaj


65
TURKUSOWA < — > RONDO UŁANÓW PODOLSKICH
Walecznych — Mączna — Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Przelotowa (z powrotem: Przelotowa — Handlowa) — Jasna — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich
Historia linii tutaj






66
OSIEDLE BUKOWE < — > PODJUCHT
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Maciejowicka — Iwaszkiewicza — Dąbrowskiej — Botaniczna — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Granitowa — plac Wolności — Metalowa — Szarego — Szlamowa (z powrotem: Szlamowa — Metalowa)

OSIEDLE BUKOWE < — > KLUCZ
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Maciejowicka — Iwaszkiewicza — Dąbrowskiej — Botaniczna — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Granitowa — Metalowa — Szarego — Szlamowa — Metalowa (z powrotem: Metalowa — Szarego — Szlamowa) — Dmowskiego — Rymarska
Kursuje w godzinach szczytu
Historia linii tutaj






67
STOCZNIA SZCZECIŃSKA < — > KAROLA MIARKI
Firlika (z powrotem: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego — Firlika) — Plater — Staszica — rondo Giedroycia — Skargi — aleja Wojska Polskiego — Traugutta — Poniatowskiego — Santocka — Świerczewska — Miarki (z powrotem: Miarki — Ku Słońcu — Santocka)

LUDOWA < — > KAROLA MIARKI
Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego (z powrotem: Druckiego-Lubeckiego — Ludowa) — Stalmacha — Nocznickiego — Firlika (z powrotem: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego) — Plater — Staszica — rondo Giedroycia — Skargi — aleja Wojska Polskiego — Traugutta — Poniatowskiego — Santocka — Świerczewska — Miarki (z powrotem: Miarki — Ku Słońcu — Santocka)
W dni powszednie kursuje w godzinach szczytu. W soboty, niedziele i dni świąteczne (z wyjątkiem Wielkanocy, Bożego Narodzenia i Nowego Roku) kursuje w godzinach porannych.
Historia linii tutaj


68
PLAC RODŁA < — > PRZEPIÓRKI
Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — Malczewskiego — Matejki (z powrotem: Matejki — Piłsudskiego) — Gontyny — Sczanieckiej — Wilcza — Przyjaciół Żołnierza — Przyjaciół Ronda — Bandurskiego — Rostocka — Królewskiego — Łączna — Świergotki — Przepiórki (z powrotem: Przepiórki — Łączna)

Historia linii tutaj




69
KOŁŁĄTAJA < — > RUGIAŃSKA
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Kadłubka — Kołłątaja (z powrotem: Kołłątaja — rondo Sybiraków) — Warcisława I — Przyjaciół Żołnierza — Komuny Paryskiej — Rugiańska

KOŁŁĄTAJA < — > LUDOWA
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Kadłubka — Kołłątaja (z powrotem: Kołłątaja — rondo Sybiraków) — Warcisława I — Przyjaciół Żołnierza — Komuny Paryskiej — Rugiańska — Druckiego-Lubeckiego — Ludowa (z powrotem: Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego)
Wybrane kursy w dni powszednie w godzinach szczytu.
Historia linii tutaj


















70
DWORZEC GŁÓWNY < — > URZĄD MIASTA
Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (z powrotem: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II

ELEKTROWNIA POMORZANY < — > URZĄD MIASTA
Szczawiowa — Tama Pomorzańska — Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (z powrotem: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II

KAMIENIEC < — > URZĄD MIASTA
Kamieniec — Moczyły — Kołbaskowo — Siadło Górne — Siadło Dolne — Kurów — Ustowo — Szczecin: Ustowska — Szczawiowa — Tama Pomorzańska — Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (z powrotem: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II

KAMIENIEC < — > URZĄD MIASTA
Kamieniec — Rosówek — Kołbaskowo — Siadło Górne — Siadło Dolne — Kurów — Ustowo — Szczecin: Ustowska — Szczawiowa — Tama Pomorzańska — Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (z powrotem: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II

PARGOWO < — > URZĄD MIASTA
Pargowo — Kamieniec — Moczyły — Kołbaskowo — Siadło Górne — Siadło Dolne — Kurów — Ustowo — Szczecin: Ustowska — Szczawiowa — Tama Pomorzańska — Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (z powrotem: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II

PARGOWO < — > URZĄD MIASTA
Pargowo — Kamieniec — Rosówek — Kołbaskowo — Siadło Górne — Siadło Dolne — Kurów — Ustowo — Szczecin: Ustowska — Szczawiowa — Tama Pomorzańska — Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (z powrotem: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II
Historia linii tutaj

71
TURKUSOWA < — > RONDO UŁANÓW PODOLSKICH
Turkusowa – Przelotowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska.
Historia linii tutaj




72
BASEN GÓRNICZY < — > ŚMIERDNICA
Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Pomorska — rondo Szendzielarza — Struga — Zwierzyniecka — Szosa Stargardzka — Balińskiego — rondo Osiedlowców — Piaseczna — Pyrzycka

BASEN GÓRNICZY < — > JEZIERZYCE
Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Pomorska — rondo Szendzielarza — Struga — Zwierzyniecka — Szosa Stargardzka — Balińskiego — rondo Osiedlowców — Piaseczna — Pyrzycka — Topolowa
W dni powszednie kursuje w godzinach szczytu.
Historia linii tutaj



73
BASEN GÓRNICZY < — > BASEN GÓRNICZY
Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Leszczynowa — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Gryfińska — Struga — rondo Szendzielarza — Struga — Zwierzyniecka — Szosa Stargardzka — Przylesie — Przytorze — Żuka — Sokołowskiego — Bałtycka — Bryczkowskiego — Tczewska — Goleniowska — Newtona — Gierczak — Przestrzenna — Eskadrowa — most Cłowy — Gdańska
Trasa okrężna — kursy wykonywane w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. W przeciwnym kierunku kursuje linia 93.
Linia okólna, w przeciwnym kierunku kursuje linia 93.

Historia linii tutaj






74
ZAKŁADY PIEKARNICZE < — > BEZRZECZE
Szczecin: Łukasińskiego — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego (z powrotem: rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego) — Wernyhory — Klonowica — Żołnierska — rondo Prymy — Szeroka — Modra — Koralowa — Bezrzecze: Koralowa — Górna

ŁUKASIŃSKIEGO OGRODY < — > BEZRZECZE
Szczecin: Łukasińskiego — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego (z powrotem: rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego) — Wernyhory — Klonowica — Żołnierska — rondo Prymy — Szeroka — Modra — Koralowa — Bezrzecze: Koralowa — Górna

MIERZYN SZKOŁA < — > BEZRZECZE
Mierzyn: Kolorowa — Długa (z powrotem: Długa) — Topolowa — Nasienna — Szczecin: Łukasińskiego — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego (z powrotem: rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego) — Wernyhory — Klonowica — Żołnierska — rondo Prymy — Szeroka — Modra — Koralowa — Bezrzecze: Koralowa — Górna. Wybrane kursy.
Historia linii tutaj



75
KRZEKOWO < — > DWORZEC GŁÓWNY PKP
Żołnierska — rondo Prymy — Szeroka — Szafera — rondo Szczecińskich Olimpijczyków — Zawadzkiego — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Reduty Ordona — Witkiewicza (z powrotem: Witkiewicza — Żwirki i Wigury — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego) — Santocka — 26 Kwietnia — Krzywoustego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba
Historia linii tutaj





76
NABRZEŻE „EWA” < — > BRAMA PORTOWA
Hryniewieckiego — [Logistyczna —] Kujota — Rybnicka — Bytomska — Władysława IV — Energetyków (z powrotem: Energetyków — Celna — [Heyki —] Bulwar Gdański — Bulwar Śląski — Bytomska) — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości
Wybrane kursy z podjazdem na ulicę Heyki. Wybrane kursy z podjazdem na ulicę Logistyczną.

LOGISTYCZNA < — > BRAMA PORTOWA
Logistyczna — Hryniewieckiego — Kujota — Rybnicka — Bytomska — Władysława IV — Energetyków (z powrotem: Energetyków — Celna — [Heyki —] Bulwar Gdański — Bulwar Śląski — Bytomska) — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości
Wybrane kursy. Niektóre kursy przez ulicę Heyki.
Historia linii tutaj


77
OSIEDLE BUKOWE < — > OSIEDLE KASZTANOWE
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Krzywoń — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (z powrotem: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — rondo Gryfa — Lubczyńska — Goleniowska — Kniewska — Lubczyńska — Kablowa — Osiedle Kasztanowe
Historia linii tutaj


78
OSIEDLE ARKOŃSKIE < — > KOŁŁĄTAJA
Wiśniowy Sad — Chopina — Krasińskiego — Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka (z powrotem: Asnyka — Orzeszkowej) — rondo Sybiraków — Kołłątaja
Kursuje w dni powszednie.
Historia linii tutaj




79
TURKUSOWA < — > JEZIERZYCE
Walecznych — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Gryfińska — Struga — rondo Szendzielarza — Struga — Zwierzyniecka — Szosa Stargardzka — Przyszłości — Pyrzycka — Topolowa.
Trasa obowiązująca do 31.03.2018
Osiedle Słoneczne < — > Jezierzyce
Handlowa — rondo Reagana — Pszenna — Walecznych — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Gryfińska — Struga — rondo Szendzielarza — Struga — Zwierzyniecka — Szosa Stargardzka — Przyszłości — Pyrzycka — Topolowa. Trasa obowiązująca od 01.04.2018
Historia linii tutaj



80
ZAKŁADY PIEKARNICZE < — > LUDOWA
Łukasińskiego — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego (z powrotem: rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego) — Wernyhory — Klonowica — Zawadzkiego — rondo Szczecińskich Olimpijczyków — Szafera — Arkońska — Wszystkich Świętych — Przyjaciół Żołnierza — Komuny Paryskiej — Rugiańska — Druckiego-Lubeckiego — Ludowa (z powrotem: Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego)
Historia linii tutaj










81
PRZECŁAW< — > PLAC KOŚCIUSZKI
Przecław — Warzymice — Szczecin: Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (z powrotem: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — plac Szyrockiego — aleja Piastów — plac Kościuszki

KOŁBASKOWO < — > PLAC KOŚCIUSZKI
Kołbaskowo — Przecław — Warzymice — Szczecin: Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (z powrotem: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — plac Szyrockiego — aleja Piastów — plac Kościuszki. Wybrane kursy.

ROSÓWEK GRANICA < — > PLAC KOŚCIUSZKI
Rosówek — Kołbaskowo — Przecław — Warzymice — Szczecin: Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (z powrotem: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — plac Szyrockiego — aleja Piastów — plac Kościuszki. Wybrane kursy.

KAMIENIEC < — > PLAC KOŚCIUSZKI
Kamieniec — Rosówek — Kołbaskowo — Przecław — Warzymice — Szczecin: Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (z powrotem: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — plac Szyrockiego — aleja Piastów — plac Kościuszki
Wybrane kursy.
Historia linii tutaj


82
KOŁŁĄTAJA KRUCZA < — > DOM KOMBATANTA – Rondo Sybiraków – Asnyka – Boguchwały – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Bandurskiego – Thugutta – Kormoranów – Krucza (z powrotem: Krucza – Obotrycka – Wilcza)
Historia linii tutaj








83
PLAC KOŚCIUSZKI < — > SMOLĘCIN
Szczecin: plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Do Rajkowa — Warzymice — Będargowo — Barnisław — Smolęcin (z powrotem: Smolęcin — Karwowo — Warzymice)

PLAC KOŚCIUSZKI < — > SMOLĘCIN
Szczecin: plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Do Rajkowa — Warzymice — Będargowo — Barnisław — Smolęcin (z powrotem: Smolęcin — Karwowo — Warzymice — Przecław — Warzymice)
Wybrane kursy.

PLAC KOŚCIUSZKI < — > KOŁBASKOWO
Szczecin: plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Do Rajkowa — Warzymice — Będargowo — Barnisław — Smolęcin (z powrotem: Smolęcin — Karwowo — Warzymice — Przecław — Warzymice) — Kołbaskowo
Wybrane kursy.
Historia linii tutaj





84
TURKUSOWA < — > KIJEWO
Turkusowa — Jasna — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Walecznych — Mączna — Kolorowych Domów — Chłopska — Nad Rudzianką — Gwarna — Dąbska — Zoologiczna — Niedźwiedzia

TURKUSOWA < — > Zakłady Mięsne
Turkusowa — Jasna — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Walecznych — Mączna — Kolorowych Domów — Chłopska — Nad Rudzianką — Gwarna — Dąbska — Zoologiczna — Niedźwiedzia — Zwierzyniecka — Struga — rondo Szendzielarza — Pomorska — Potok
Wybrane kursy.
Historia linii tutaj

85
PODJUCHY PĘTLA < — > SMOCZA — FALSKIEGO
Szlamowa — Metalowa (z powrotem: Metalowa — Szarego — Szlamowa) — Krzemienna — Smocza — Falskiego (z powrotem: Falskiego — Przewiewna — Krzemienna)
Historia linii tutaj





86
OSIEDLE KALINY < — > PLAC RODŁA
Witkiewicza — Jagiellońska — plac Zamenhofa — Jagiellońska — plac Lotników — Mazurska — Piłsudskiego (z powrotem: Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — Bałuki — plac Zgody — aleja Wojska Polskiego — Jagiellońska)

ZAKŁADY PIEKARNICZE < — > PLAC RODŁA
Łukasińskiego — Taczaka — Witkiewicza — Jagiellońska — plac Zamenhofa — Jagiellońska — plac Lotników — Mazurska — Piłsudskiego (z powrotem: Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — Bałuki — plac Zgody — aleja Wojska Polskiego — Jagiellońska)
W dni powszednie kursuje w godzinach szczytu. W soboty, niedziele i dni świąteczne kursuje w godzinach 8-18.
Historia linii tutaj





87
OWOCOWA DWORZEC < — > PODBÓRZ
Owocowa — Nowa — Dworcowa — aleja Niepodległości (z powrotem: aleja Niepodległości — 3 Maja — Owocowa) — plac Brama Portowa — plac Zwycięstwa — aleja Wojska Polskiego — plac Zgody — aleja Wojska Polskiego — plac Szarych Szeregów — Wielkopolska — Wąska — Felczaka — aleja Wyzwolenia — Lubomirskiego — Staszica — rondo Giedroycia — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka) — Krasińskiego — Duńska — Szczecińska — Podbórzańska

KOŁŁĄTAJA < — > PODBÓRZ
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka) — Krasińskiego — Duńska — Szczecińska — Podbórzańska
Wybrane kursy w dni powszednie w godzinach szczytu.
Historia linii tutaj






88
Maczka < — > Okulickiego
Maczka — Ku Słońcu (z powrotem: Ku Słońcu — Polskich Marynarzy — Maczka) — Kwiatowa — Okulickiego — Przemyska — Kielecka — Anhellego (z powrotem: Anhellego — Okulickiego)

Maczka <— > Stobno Stacja
Szczecin: Maczka — Ku Słońcu (z powrotem: Ku Słońcu — Polskich Marynarzy — Maczka) — Kwiatowa — Okulickiego — Przylep — Stobno Wybrane kursy.

Maczka < — > Warnik
Szczecin: Maczka — Ku Słońcu (z powrotem: Ku Słońcu — Polskich Marynarzy — Maczka) — Kwiatowa — Okulickiego — Przylep — Stobno — Bobolin — Warnik (z powrotem: Warnik — Będargowo — Stobno)
Wybrane kursy.
Historia linii tutaj

91
TURKUSOWA < — > ZAKŁADY MIĘSNE
Turkusowa — Przelotowa — Łubinowa — Struga — Pomorska — Potok
Historia linii tutaj



93
BASEN GÓRNICZY < — > BASEN GÓRNICZY
Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Goleniowska — Tczewska — Bryczkowskiego — Bałtycka — Żuka — Sokołowskiego — Przytorze — Przylesie — Szosa Stargardzka — Zwierzyniecka — Struga — rondo Szendzielarza — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Leszczynowa — Eskadrowa — most Cłowy — Gdańska
Historia linii tutaj
linią okólna w przeciwnym kierunku kursuje linia 73

94
TURKUSOWA < — > ZAKŁADY MIĘSNE
Turkusowa — Przelotowa — Łubinowa — Maciejowicka — Szymborskiej — Struga — rondo Szendzielarza — Pomorska — Potok
Historia linii tutaj
linia uruchomiona 3 września 2018 roku


96
BASEN GÓRNICZY < — > OSIEDLE KASZTANOWE
Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Goleniowska — rondo Gryfa — Lubczyńska — Goleniowska — Kniewska — Lubczyńska — Kablowa — Osiedle Kasztanowe
Historia linii tutaj






97
OSIEDLE BUKOWE < — > OSIEDLE DĄBIE
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Krzywoń — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (z powrotem: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — Goplańska

OSIEDLE BUKOWE < — > ZAKŁADY DROBIARSKIE
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Krzywoń — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (z powrotem: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — rondo Gryfa — Lubczyńska — Goleniowska — Kniewska
W dni powszednie kursuje w godzinach szczytu.
Historia linii tutaj





101
PLAC RODŁA < — > POLICE JASIENICA PĘTLA
Szczecin: Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — Malczewskiego — Matejki (z powrotem: Matejki — Piłsudskiego) — Gontyny — Sczanieckiej — Wilcza — Obotrycka — Bogumińska — Pokoju — Szosa Polska — Ogrodnicza — Ludgardy — Zagórskiego — Szosa Polska — Przęsocin: Szczecińska — Szczecin: Przęsocińska — Police: Asfaltowa — Wojska Polskiego — plac Chrobrego — Kościuszki — Jasienicka — [Kuźnicka —] Jasienicka — Dworcowa — Piastów — Ogrodowa (z powrotem: Ogrodowa — Broniewskiego — Podgórna — Piastów)
Wybrane kursy z podjazdem pod biurowiec Zakładów Chemicznych „Police” (ulica Kuźnicka).
Historia linii tutaj


102
GOCŁAW < — > POLICE TANOWSKA SZKOŁA
Szczecin: Lipowa — Nad Odrą — Stołczyńska — Police: Nadbrzeżna — Cisowa — Asfaltowa — Wojska Polskiego — plac Chrobrego — Grunwaldzka — Siedlecka — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Tanowska — Licealna
W dni powszednie wybrane kursy z podjazdem pod Liceum Prywatne w Policach (ulica Licealna).
Historia linii tutaj






103
GŁĘBOKIE < — > POLICE RYNEK
Szczecin: Zegadłowicza — Pilchowo: Szczecińska — Tanowo: Szczecińska — Policka — Trzeszczyn: Kościuszki — Police: Tanowska — Siedlecka — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piaskowa — Grzybowa — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Mazurska — Kołłątaja — Grunwaldzka — plac Chrobrego

GŁĘBOKIE < — > POLICE ZAKŁADY CHEMICZNE
Szczecin: Zegadłowicza — Pilchowo: Szczecińska — Tanowo: Szczecińska — Policka — Trzeszczyn: Kościuszki — Police: Tanowska — Siedlecka — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piaskowa — Grzybowa — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Mazurska — Kołłątaja — Grunwaldzka — plac Chrobrego — Kościuszki — Jasienicka — Kuźnicka
Wybrane kursy.
Historia linii tutaj


105
KLONOWICA ZAJEZDNIA < — > DOBRA OSIEDLE
Szczecin: Wernyhory — rondo Karskiego — Żołnierska (z powrotem: Żołnierska — Klonowica — Wernyhory) — rondo Prymy — Szeroka — Modra — Koralowa — Berzecze: Koralowa — Górna — Wołczkowo: Słoneczna — Lipowa — Dobra: Szczecińska — Graniczna — Szczecińska
Historia linii tutaj


106
GŁĘBOKIE < — > POLICE RYNEK
Szczecin: Zegadłowicza — Pilchowo: Szczecińska — Staroleśna — Leśna — Leśno Górne — Siedlice — Police: Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Siedlecka — Grunwaldzka — plac Chrobrego
Historia linii tutaj



107
PLAC RODŁA < — > POLICE WYSZYŃSKIEGO "POLANA"
Szczecin: Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — Malczewskiego — Matejki (z powrotem: Matejki — Piłsudskiego) — Gontyny — Sczanieckiej — Wilcza — Obotrycka — Bogumińska — Pokoju — Szosa Polska — Przęsocin: Szczecińska — Szczecin: Przęsocińska — Police: Asfaltowa — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego
Historia linii tutaj






108
GUMIEŃCE < — > LUBIESZYN RONDO
Szczecin: Kwiatowa — Ku Słońcu — Mierzyn: Welecka — Lubieszyńska — Skarbimierzyce — Dołuje: Słoneczny Sad — Lubieszyn

GUMIEŃCE < — > LUBIESZYN GRANICA
Szczecin: Kwiatowa — Ku Słońcu — Mierzyn: Welecka — Lubieszyńska — Skarbimierzyce — Dołuje: Słoneczny Sad — Lubieszyn
Wybrane kursy w dni powszednie.

GUMIEŃCE < — > DOBRA RONDO
Szczecin: Kwiatowa — Ku Słońcu — Mierzyn: Welecka — Lubieszyńska — Skarbimierzyce — Dołuje: Słoneczny Sad — Lubieszyn — Dobra: Graniczna
Wybrane kursy w dni powszednie.
Historia linii tutaj






109
POLICE RYNEK < — > POLICE TANOWSKA SZKOŁA
Police: plac Chrobrego — Grunwaldzka — Batorego — Szkolna — Słoneczna — Kołłątaja — Mazurska — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Grzybowa — Piaskowa — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piłsudskiego — Tanowska — Licealna
W dni powszednie wybrane kursy z podjazdem pod Liceum Prywatne w Policach (ulica Licealna).

POLICE RYNEK < — > POLICE OSIEDLE CHEMIK
Police: plac Chrobrego — Grunwaldzka — Batorego — Szkolna — Słoneczna — Kołłątaja — Mazurska — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Grzybowa — Piaskowa — Wyszyńskiego
Kursuje w dni powszednie po godzinie 16.
Historia linii tutaj


110
POLICE RYNEK < — > SIEDLICE PĘTLA
Police: plac Chrobrego — Grunwaldzka — Batorego — Szkolna — Słoneczna — Kołłątaja — Mazurska — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Grzybowa — Piaskowa — Wyszyńskiego — Siedlice
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Nie kursuje w okresie przerw w nauce w szkołach.

Historia linii tutaj






111
POLICE RYNEK < — > POLICE ZAJEZDNIA
Police: plac Chrobrego — Grunwaldzka — Batorego — Szkolna — Słoneczna — Kołłątaja — Mazurska — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Grzybowa — Piaskowa — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piłsudskiego — Tanowska — Fabryczna

POLICE JASIENICA PĘTLA < — > Police Zajezdnia
Police: Ogrodowa — Broniewskiego — Podgórna — Piastów (z powrotem: Piastów — Ogrodowa) — Dworcowa — [Piotra i Pawła —] Dworcowa — Jasienicka — [Kuźnicka —] Jasienicka — Kościuszki — plac Chrobrego — Grunwaldzka — Batorego — Szkolna — Słoneczna — Kołłątaja — Mazurska — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Grzybowa — Piaskowa — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piłsudskiego — Tanowska — Fabryczna
Wybrane kursy.
Wybrane kursy z podjazdem pod biurowiec Zakładów Chemicznych „Police” (ulica Kuźnicka) — tylko w kierunku Jasienicy.
Wybrane kursy z podjazdem na ulicę Piotra i Pawła.

Historia linii tutaj


121
GŁĘBOKIE < — > GRZEPNICA
Szczecin: Kupczyka — Wołczkowo: Lipowa — Dobra: Szczecińska — Graniczna — Dębowa — Grzepnica
Historia linii tutaj





122
KOŚCINO < — > BEZRZECZE
Kościno: Drozda — Dołuje: Żubrza — Daniela — Słoneczny Sad — Jesienny Sad — Wąwelnica — Redlica — Bezrzecze: Szkolna — Górna

KOŚCINO < — > STOLEC
Kościno: Drozda — Dołuje: Żubrza — Daniela — Słoneczny Sad — Jesienny Sad — Wąwelnica — Redlica — Bezrzecze: Szkolna — Górna — Wołczkowo: Słoneczna — Lipowa — Dobra: Szczecińska — Graniczna — Dębowa — Grzepnica — Dobra: Graniczna — Szczecińska — Buk — Łęgi: Północna — Na Świdwie — Północna — Rzędziny — Stolec
Wybrane kursy w dni powszednie w okresie nauki w szkołach.
Historia linii tutaj

123
LUBIESZYN RONDO < — > STOLEC
Lubieszyn — Dobra: Graniczna — Szczecińska — Buk — Łęgi: Północna — Na Świdwie — Północna — Rzędziny — Stolec
Historia linii tutaj

124
GUMIEŃCE < — > MIERZYN POD LIPAMI
Szczecin: Kwiatowa — Ku Słońcu — Mierzyn: Welecka — Długa — Zeusa (z powrotem: Zeusa — Lubieszyńska — Welecka)
Historia linii tutaj

* * *

Linie autobusowe dzienne zastępcze

Kursują w okresach remontów, imprez i innych zdarzeń

Linia

Trasy


807
Basen Górniczy < — > Turkusowa
Gdańska - most Pionierów Miasta Szczecina - Eskadrowa - Leszczynowa - Rondo Ułanów Podolskich - Walecznych
Historia linii tutaj

808
Brama Portowa <—> Gumieńce
Brama Portowa - plac Zwycięstwa - Krzywoustego - plac Kościuszki - Sikorskiego - Ku Słońcu - Gumieńce/Kwiatowa
Historia linii tutaj

809
Głębokie Kąpieliskowa <—> Wernyhory
Zegadłowicza — aleja Wojska Polskiego — Unii Lubelskiej — Klonowica — Wernyhory
Historia linii tutaj

811
Plac Rodła < — > Plac Rodła
Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Papieża Jana Pawła II – Niedziałkowskiego – Mickiewicza - Boh. Warszawy – 5-go Lipca - Piastów – Plac Kościuszki - Piastów – Pl. Szarych Szeregów – Wojska Polskiego – Jagiellońską – Plac Grunwaldzki.
Historia linii tutaj

812
Plac Kościuszki < — > Plac Szarych Szeregów
aleja Piastów — Pułaskiego — Sikorskiego — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szarych Szeregów — Piłsudskiego.
Kursuje tylko w jednym kierunku.
Historia linii tutaj

821
Dworzec Główny < — > Dworzec Główny
Wyszyńskiego – Brama Portowa – pl. Kościuszki – Mieszka I – Południowa – Radomska – Płocka Uniwersytet – Mieszka I – pl. Kościuszki – Brama Portowa – Wyszyńskiego
Historia linii tutaj

822
Międzynarodowe Targi Szczecińskie < — > Jaśminowa ZUS
Bagienna — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich Historia linii tutaj

823
Bronowicka < – > Dworcowa
ulica Bronowicka – ulica Krakowska (w drugą stronę: ulica Cukrowa) – ulica Południowa – ulica Mieszka I – aleja Piastów – ulica Krzywoustego – plac Zwycięstwa – ulica Wyszyńskiego – Nabrzeże Wieleckie
Historia linii tutaj

824
Energetyków – ulica Energetyków – ulica Gdańska – ulica Przestrzenna – Lotnisko (w drugą stronę ulica Przestrzenna – ulica Gierczak – ulica Krzywoń – ulica Gryfińska – ulica Struga – ulica Hangarowa – ulica Eskadrowa)
Historia linii tutaj

851
Mickiewicza/Karłowicza < - > Zajezdnia Dąbie
pętla Krzekowo - Klonowica - Zawadzkiego - rondo Szczecińskich Olimpijczyków - Arkońska - Wszystkich Świętych - Chopina - Krasińskiego - Wyzwolenia - Brama Portowa dalej: kursem o 23:00 do pl. Kościuszki, kursem o 0:40 ul. Wyszyńskiego - Basen Górniczy
Historia linii tutaj

856
Rondo Ułanów Podolskich < — > Dąbie Osiedle
Batalionów Chłopskich — Gryfińska — Krzywoń — Gierczak — Newtona — Goleniowska — Goplańska
Historia linii tutaj

861
Mickiewicza/Karłowicza < - > plac Kościuszki
Bohaterów Warszawy - Krzywoustego - plac Kościuszki - Piastów - Powstańców Wielkopolskich - Milczańska - Mieszka I - rondo Uniwersyteckie - Europejska - Derdowskiego - 26 Kwietnia - plac Kościuszki
Historia linii tutaj

864
Jasne Błonia < - > Dąbie Osiedle
Piotra Skargi - Wyszyńskiego - Basen Górniczy - Rondo Ułanów Podolskich i dalej po trasie linii 64
Historia linii tutaj

865
Jasne Błonia < - > Osiedle Bukowe
Piotra Skargi - Wyszyńskiego - Basen Górniczy - Rondo Ułanów Podolskich i dalej po trasie linii 65
Historia linii tutaj

866
Klucz Autostrada <—> Kijewo
rondo Ułanów Podolskich – Łubinowa – Chłopska – Nad Rudzianką – Gwarna – Dąbska
Historia linii tutaj

871
Jasne Błonia < - > Osiedle Słoneczne
Piotra Skargi - Wyszyńskiego - Basen Górniczy - Rondo Ułanów Podolskich i dalej po trasie linii 71
Historia linii tutaj

872
Bagienna < — > Przybrzeżna
Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Leszczynowa — Eskadrowa — Przestrzenna
Historia linii tutaj


881
Jasne Błonia < - > Kołbaskowo
Piotra Skargi – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – plac Żołnierza Polskiego - aleja Niepodległości – plac Zwycięstwa – Krzywoustego – plac Kościuszki – aleja Piastów – Mieszka I – Cukrowa – rondo Uniwersyteckie – Cukrowa – Warzymice - Przecław
Historia linii tutaj

887
Plac Rodła < - > Podbórz
Wyzwolenia – Malczewskiego – Matejki – Gontyny – Sczaniecka – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Krasińskiego – Duńska – Szczecińska – Podbórzańska
Historia linii tutaj


888

Maczka < — > Gumieńce
Maczka — Ku Słońcu (z powrotem: Ku Słońcu — Polskich Marynarzy — Maczka)
Historia linii tutaj


M

Potulicka < — > Las Arkoński
Potulicka – Potulicka – Narutowicza – 3-go Maja – Niepodległości – Wyzwolenia – Krasińskiego – Niemierzyńska – Arkońska – Las Arkoński
Historia linii tutaj

* * *

Linie autobusowe dzienne specjalne

Kursują w okresie wzmożonych przewozów
w kierunku Cmentarza Centralnego, nekropolii w Dąbiu i Policach

Linia

Trasy




853

Ludowa<—>Dworska
Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego (z powrotem: Druckiego-Lubeckiego — Ludowa) — Stalmacha — Nocznickiego — Firlika (z powrotem: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego) — Plater — Staszica — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Słowackiego — Zaleskiego — aleja Wojska Polskiego — Szafera — rondo Szczecińskich Olimpijczyków — Zawadzkiego — Klonowica — Wernyhory — Reduty Ordona — Łukasińskiego — Roweckiego — Witkiewicza (z powrotem: Witkiewicza — Żwirki i Wigury — Czorsztyńska — Mickiewicza — Wernyhory) — Derdowskiego — rondo Gierosa — Europejska — Dworska
Historia linii tutaj



860

Stocznia Szczecińska<—>Cukrowa
Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego — Firlika — (z powrotem: Firlika) — 1 Maja — Sczanieckiej — Plater — Staszica — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Słowackiego — Zaleskiego — aleja Wojska Polskiego — Unii Lubelskiej — Klonowica — Wernyhory — Żołnierska (z powrotem: Żołnierska — Klonowica) — Szeroka — Sosabowskiego — Taczaka — Derdowskiego — rondo Gierosa — Europejska — Dworska — plac Słowińców — Dworska — Krakowska — rondo Uniwersyteckie — Cukrowa
Historia linii tutaj



862

Plac Kościuszki<—>Cmentarz Zachodni
plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie — Krakowska — Bronowicka — Smoleńskiej (z powrotem: Smoleńskiej — Husarów — Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa)
Historia linii tutaj



867

Ludowa<—>Karola Miarki
Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego (z powrotem: Druckiego-Lubeckiego — Ludowa) — Rugiańska — Komuny Paryskiej — Wilcza — Sczanieckiej — Plater — Staszica — rondo Giedroycia (z powrotem: rondo Giedroycia — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Kadłubka — Kołłątaja — Warcisława I — Przyjaciół Żołnierza — Komuny Paryskiej) — aleja Wyzwolenia — Słowackiego — Zaleskiego — aleja Wojska Polskiego — Traugutta — Poniatowskiego — Santocka — Świerczewska — Miarki (z powrotem: Miarki — Ku Słońcu — Santocka)
Historia linii tutaj


877

Osiedle Bukowe< — >Dąbie Osiedle
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Krzywoń — Gierczak — Newtona — Goleniowska — Goplańska
Historia linii tutaj



880

Karola Miarki<—>Police Wyszyńskiego Polana
Szczecin: Miarki — Ku Słońcu — Santocka (z powrotem: Santocka — Świerczewska — Miarki) — Poniatowskiego — Traugutta — aleja Wojska Polskiego — Zaleskiego — Pawła VI — Arkońska — Wszystkich Świętych — Przyjaciół Żołnierza — Obotrycka — Bogumińska — Pokoju — Szosa Polska — Przęsocin: Szczecińska — Szczecin: Przęsocińska — Police: Asfaltowa — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego
Historia linii tutaj


LC

Police Tanowska < - > Police Tanowska
Józefa Piłsudskiego - Kardynała Wyszyńskiego - Piaskową - Grzybową - Józefa Piłsudskiego - Dębową - Cisową - Asfaltową - Wojska Polskiego - Grunwaldzka
Historia linii tutaj

* * *

Linie autobusowe nocne

Linia

Trasy


521

DWORZEC GŁÓWNY PKP – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Plac Zwycięstwa – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – 26 Kwietnia – Santocka – Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Witkiewicza) – Klonowica – Zawadzkiego – Szafera – Szeroka – Żołnierska – KRZEKOWO
Historia linii tutaj


















522
Warszewo<—>Osiedle Kasztanowe
Złotowska — Perlista — Szwedzka (z powrotem: Szwedzka — Dzierżonia — Złotowska) — Duńska — Szczecińska — Rostocka — Bandurskiego — Przyjaciół Ronda — Przyjaciół Żołnierza — Wilcza — Sczanieckiej — Cyryla i Metodego — Boguchwały — Asnyka — rondo Sybiraków — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Hangarowa — Gryfińska — Krzywoń — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (z powrotem: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — rondo Gryfa — Lubczyńska — Goleniowska — Kniewska — Lubczyńska — Kablowa — Osiedle Kasztanowe

Kormoranów<—>Dąbie Osiedle
Warcisława I — Rostocka — Bandurskiego (z powrotem: Bandurskiego — Kresowa — Warcisława I) — Przyjaciół Ronda — Przyjaciół Żołnierza — Wilcza — Sczanieckiej — Cyryla i Metodego — Boguchwały — Asnyka — rondo Sybiraków — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Hangarowa — Gryfińska — Krzywoń — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (z powrotem: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — Goplańska

Warszewo<—>Dąbie Osiedle
Złotowska — Perlista — Szwedzka (z powrotem: Szwedzka — Dzierżonia — Złotowska) — Duńska — Szczecińska — Rostocka — Bandurskiego — Przyjaciół Ronda — Przyjaciół Żołnierza — Wilcza — Sczanieckiej — Cyryla i Metodego — Boguchwały — Asnyka — rondo Sybiraków — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Hangarowa — Gryfińska — Krzywoń — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (z powrotem: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — Goplańska

Kormoranów<—>Osiedle Kasztanowe
Warcisława I — Rostocka — Bandurskiego (z powrotem: Bandurskiego — Kresowa — Warcisława I) — Przyjaciół Ronda — Przyjaciół Żołnierza — Wilcza — Sczanieckiej — Cyryla i Metodego — Boguchwały — Asnyka — rondo Sybiraków — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Hangarowa — Gryfińska — Krzywoń — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (z powrotem: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — rondo Gryfa — Lubczyńska — Goleniowska — Kniewska — Lubczyńska — Kablowa — Osiedle Kasztanowe.
Historia linii tutaj






523
Wiszesława<—>Cukrowa
Wiszesława — Dębogórska — Robotnicza — Hoża — Bogumińska — Obotrycka — Przyjaciół Żołnierza — Warcisława I — Kołłątaja — rondo Sybiraków (z powrotem: rondo Sybiraków — Asnyka — Kadłubka — Kołłątata) — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Milczańska — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa

Wiszesława<—>Przecław
Szczecin: Wiszesława — Dębogórska — Robotnicza — Hoża — Bogumińska — Obotrycka — Przyjaciół Żołnierza — Warcisława I — Kołłątaja — rondo Sybiraków (z powrotem: rondo Sybiraków — Asnyka — Kadłubka — Kołłątaja) — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Milczańska — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Warzymice — Przecław
Historia linii tutaj








524
Police Zajezdnia<—>Pomorzany Dobrzyńska
Police: Fabryczna — Tanowska — Siedlecka — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piaskowa — Grzybowa — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Mazurska — Kołłątaja — Grunwaldzka — plac Chrobrego — Wojska Polskiego — Asfaltowa — Szczecin: Przęsocińska — Przęsocin: Szczecińska — Szczecin: Szosa Polska — Policka — Nehringa — Pokoju — Bogumińska — Obotrycka — Wilcza — Sczanieckiej — Gontyny — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Budziszyńska — Inowrocławska — Dobrzyńska (z powrotem: Dobrzyńska — Budziszyńska)

Police Jasienica Pętla<—>Pomorzany Dobrzyńska
Police: Ogrodowa — Broniewskiego — Podgórna — Piastów (z powrotem: Piastów — Ogrodowa) — Dworcowa — Jasienicka — Kościuszki — plac Chrobrego — Grunwaldzka — Tanowska — Fabryczna — Tanowska — Siedlecka — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piaskowa — Grzybowa — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Mazurska — Kołłątaja — Grunwaldzka — plac Chrobrego — Wojska Polskiego — Asfaltowa — Szczecin: Przęsocińska — Przęsocin: Szczecińska — Szczecin: Szosa Polska — Policka — Nehringa — Pokoju — Bogumińska — Obotrycka — Wilcza — Sczanieckiej — Gontyny — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Budziszyńska — Inowrocławska — Dobrzyńska (z powrotem: Dobrzyńska — Budziszyńska)
Jeden kurs w noce z soboty na niedzielę.
Historia linii tutaj


525
KRZEKOWO – Klonowica – Unii Lubelskiej – Aleja Wojska Polskiego – Spacerowa – Arkońska – Niemierzyńska – Krasińskiego – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedrojcia – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Malczewskiego – Parkowa – Dubois – Firlika – (z powrotem: – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego) – Stalmacha – Druckiego-Lubeckiego – Konarskiego (z powrotem: Ludowa) – Dębogórska – WISZESŁAWA
Historia linii tutaj


526
DWORZEC GŁÓWNY PKP – Kolumba - Nabrzeże Wieleckie - Jana z Kolna - Łady - Firlika - Hutnicza - Nocznickiego (z powrotem: Nocznickiego - Firlika) - Stalmacha - Druckiego-Lubeckiego - Ludowa (z powrotem: Konarskiego) - Dębogórska - Wiszesława - Światowida - Lipowa - Nad Odrą - Stołczyńska - Police: Nadbrzeżna - Cisowa - Asfaltowa - Wojska Polskiego - Plac Chrobrego - Grunwaldzka - Siedlecka - Grzybowa - Piaskowa - Wyszyńskiego - Piłsudskiego - Tanowska - Fabryczna – ZAJEZDNIA POLICE
Historia linii tutaj





527
Bezrzecze<—>Dworzec Główny
Bezrzecze: Górna — Koralowa — Szczecin: Koralowa — Modra — Szeroka — Żołnierska — Klonowica — Wernyhory — Mickiewicza — aleja Bohaterów Warszawy — Krzywoustego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba

Krzekowo<—>Dworzec Główny
Żołnierska — Klonowica — Wernyhory — Mickiewicza — aleja Bohaterów Warszawy — Krzywoustego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba
Historia linii tutaj


528
POMORZANY DOBRZYŃSKA – Budziszyńska (z powrotem: Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska) – Smolańska – Chmielewskiego – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Plac Zwycięstwa – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Sikorskiego – Rondo Siwka – Sikorskiego – Ku Słońcu (z powrotem: Kwiatowa – Okulickiego – Ku Słońcu) – GUMIEŃCE
Historia linii tutaj










529
Krzekowo<—>Plac Rodła
Żołnierska — Klonowica — Wernyhory — Reduty Ordona — Łukasińskiego (z powrotem: Łukasińskiego — Czorsztyńska — Mickiewicza — Wernyhory) — Taczaka — 26 Kwietnia — Santocka — Ku Słońcu — rondo Gierosa — Okulickiego — Wrocławska — Krakowska — rondo Uniwersyteckie — Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (z powrotem: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — Milczańska — aleja Powstańców Wielkopolskich — plac Szyrockiego — Dąbrowskiego — Piekary — Potulicka — Czarnieckiego — Owocowa — 3 Maja — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia (z powrotem: aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego)

Głębokie Jaworowa<—>Plac Rodła
Zegadłowicza — aleja Wojska Polskiego — Szafera — rondo Szczecińskich Olimpijczyków — Zawadzkiego — Klonowica — Żołnierska — Klonowica — Wernyhory — Reduty Ordona — Łukasińskiego (z powrotem: Łukasińskiego — Czorsztyńska — Mickiewicza — Wernyhory) — Taczaka — 26 Kwietnia — Santocka — Ku Słońcu — rondo Gierosa — Okulickiego — Wrocławska — Krakowska — rondo Uniwersyteckie — Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (z powrotem: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — Milczańska — aleja Powstańców Wielkopolskich — plac Szyrockiego — Dąbrowskiego — Piekary — Potulicka — Czarnieckiego — Owocowa — 3 Maja — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia (z powrotem: aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego)
Historia linii tutaj

530

Plac Rodła - aleja Wyzwolenia - rondo Giedroycia - aleja Wyzwolenia - Krasińskiego - Niemcewicza - rondo Sybiraków - Kołłątaja - Orzeszkowej - Krasińskiego - Duńska - Szczecińska - Podbórzańska - Podbórz
Historia linii tutaj




531
KRZEKOWO – Klonowica - Zawadzkiego - Szafera - Aleja Wojska Polskiego - Plac Sprzymierzonych - Aleja Piłsudskiego - Plac Odrodzenia - Aleja Piłsudskiego - Plac Grunwaldzki - Aleja Piłsudskiego - Plac Rodła - Aleja Wyzwolenia - Plac Żołnierza Polskiego - Aleja Niepodległości - Plac Brama Portowa - Wyszyńskiego - Most Długi - Energetyków - Most Portowy - Gdańska - Estakada Pomorska - Gdańska - Most Pionierów Miasta Szczecina - Eskadrowa - Leszczynowa - Batalionów Chłopskich - Gryfińska - Struga - Jasna - Przelotowa - Handlowa - Chłopska - Kolorowych Domów - OSIEDLE BUKOWE
Historia linii tutaj








532
Osiedle Bukowe<—>Osiedle Arkońskie
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Leszczynowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Portowy — Energetyków — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Krasińskiego — Chopina — Wiśniowy Sad

Osiedle Bukowe<—>Osów
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Leszczynowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Portowy — Energetyków — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Krasińskiego — Chopina — Wiśniowy Sad — Chopina — Chorzowska
Historia linii tutaj


533
KLUCZ – Rymarska - Przodowników Pracy - Metalowa - Plac Wolności - Granitowa - Batalionów Chłopskich - Gryfińska - Krzywoń - Gierczak - Plac Słowiański - Racławicka (z powrotem: Racławicka - Stacyjna - Pomorska - Plac Słowiański) - DĄBIE DWORZEC
Historia linii tutaj


534
OSIEDLE BUKOWE - Kolorowych Domów - Chłopska - Handlowa - Osiedle Słoneczne - Handlowa - Dąbska - Zoologiczna - Niedźwiedzia - Zwierzyniecka - Szosa Stargardzka - Żuka - Zdunowska - Sokołowskiego - Bałtycka (z powrotem: Bałtycka - Zdunowska) - WIELGOWO BRYCZKOWSKIEGO - Wielgowo Borsucza
Historia linii tutaj

535
KLONOWICA ZAJEZDNIA – Żołnierską/Klonowica Krzekowo – Bezrzecze – Wołczkowo – Dobra – Dobra Osiedle – Buk – Łęgi – Rzędziny – STOLEC
Kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę
Historia linii tutaj

536
GUMIEŃCE – Mierzyn – Skarbimierzyce – Dołuje – Kościno – Dołuje – Lubieszyn – Dobra - GRZEPNICA
Kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę
Historia linii tutaj

* * *



Lata 90 XX wieku


Wiek XXI


Linki



Copyright © Janusz Światowy, 2002
Wszelkie prawa zastrzeżone.