Menu


1879-1929


Lata 20-40 XX wieku


Lata 50–80 XX wieku

Linie komunikacji miejskiej


Archiwum linii do 31 grudnia 2017 tutaj
Archiwum linii od 1 stycznia 2018 tutaj

* * *

Linie tramwajowe


Linia

Trasy



0
Dworzec Główny – Nowa – Dworcowa – Brama Portowa – al. Niepodległości – al. Wyzwolenia – Niemierzyńska – Las Arkoński – Niemierzyńska – al. Wyzwolenia – al. Piłsudskiego – al. Piastów – Pomorzany – Chmielewskiego – Kolumba – Dworzec Główny
Linia kursuje w miesiącach letnich
Historia linii tutaj


1
[GŁĘBOKIE – Aleja Wojska Polskiego –] ZAJEZDNIA POGODNO – Aleja Wojska Polskiego – Plac Sprzymierzonych – Plac Grunwaldzki – Plac Rodła – Matejki – Plac Hołdu Pruskiego – Plac Żołnierza Polskiego – Plac Brama Portowa – Aleja 3 Maja – Narutowicza – POTULICKA
Do Głębokiego kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu oraz w dni świąteczne.
Historia linii tutaj


2
TURKUSOWA – Jaśminowa – Hangarowa – Eskadrowa – BASEN GÓRNICZY– Gdańska – Energetyków – Wyszyńskiego – Brama Portowa – Aleja Niepodległości – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Kołłątaja – Rondo Sybiraków – Asnyka – Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka) – DWORZEC NIEBUSZEWO
Historia linii tutaj


3
POMORZANY – Smolańska – Chmielewskiego – Kolumba – Plac Grodnicki – Nowa – Plac Tobrucki – Dworcowa – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Aleja Niepodległości – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Aleja Wyzwolenia – Krasińskiego – Niemierzyńska – Arkońska – LAS ARKOŃSKI
Historia linii tutaj


4
POMORZANY – Aleja Powstańców Wielkopolskich – Aleja Piastów – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Jagiellońska – Aleja Bohaterów Warszawy – Mickiewicza – Żołnierska – KRZEKOWO
Kursuje w dni powszednie do godz. 18.

Historia linii tutaj


5
KRZEKOWO – Żołnierska – Mickiewicza – Most Akademicki – Mickiewicza – Aleja Bohaterów Warszawy – Jagiellońska – Aleja Piastów – Plac Sprzymierzonych – Aleja Piłsudskiego – Plac Odrodzenia – Aleja Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Malczewskiego – Parkowa – Dubois – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego – Firlika (z powrotem: Firlika – Dubois) – STOCZNIA SZCZECIŃSKA
Historia linii tutaj


6
POMORZANY – Smolańska – Chmielewskiego – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Jana z Kolna – Łady – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego (z powrotem: Nocznickiego – Firlika) – Stalmacha – Druckiego-Lubeckiego – Dębogórska – Wiszesława – Światowida – Lipowa – GOCŁAW


6 BIS
POMORZANY – Smolańska – Chmielewskiego – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Jana z Kolna – Łady – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego (z powrotem: Nocznickiego – Firlika) – Stalmacha – Druckiego-Lubeckiego – LUDOWA
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu. Linia została zlikwidowana


7
KRZEKOWO – Żołnierska – Mickiewicza – Most Akademicki – Mickiewicza – Aleja Bohaterów Warszawy – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – Plac Zwycięstwa – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – BASEN GÓRNICZY
Historia linii tutaj


8
GUMIEŃCE – Kwiatowa – Okulickiego – Ku Słońcu (z powrotem: Ku Słońcu – Kwiatowa) – Sikorskiego – Rondo Siwka – Sikorskiego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – Plac Zwycięstwa – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – BASEN GÓRNICZY – Eskadrowa – Hangarowa – Jaśminowa – TURKUSOWA
Linia na tej trasie uruchomiona 29 sierpnia 2015.
Historia linii tutaj


8 BIS
GUMIEŃCE – Kwiatowa – Okulickiego – Ku Słońcu (z powrotem: Ku Słońcu – Kwiatowa) – Sikorskiego – Rondo Siwka – Sikorskiego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – Plac Zwycięstwa – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Nabrzeże Weleckie – DWORCOWA
Linia uruchomiona od 1 grudnia 2007 roku zawieszona z dniem 2 stycznia 2008 roku.
Ponownie została uruchomiana z dnie 1 września 2010 roku
Pomowie została zlikwidowana z dniem 3 września 2012 roku


9
GŁĘBOKIE – Aleja Wojska Polskiego – Wawrzyniaka – Aleja Bohaterów Warszawy – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – Plac Zwycięstwa – Plac Brama Portowa – Aleja Niepodległości – Aleja 3 Maja – Narutowicza – POTULICKA
Historia linii tutaj


10
GUMIEŃCE – Kwiatowa – Okulickiego – Ku Słońcu – Sikorskiego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – Brama Portowa – Niepodległości – Wyzwolenia – PLAC RODŁA – Wyzwolenia – Krasińskiego – Niemierzyńska – Arkońska – LAS ARKOŃSKI
Historia linii tutaj


11
POMORZANY – Aleja Powstańców Wielkopolskich – Aleja Piastów – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Plac Sprzymierzonych – Aleja Piłsudskiego – Plac Odrodzenia – Aleja Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Malczewskiego – Parkowa – Dubois – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego (z powrotem: Nocznickiego – Firlika) – Stalmacha – Druckiego-Lubeckiego – LUDOWA


12
POMORZANY – Aleja Powstańców Wielkopolskich – Aleja Piastów – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Plac Sprzymierzonych – Aleja Piłsudskiego – Plac Odrodzenia – Aleja Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Kołłątaja – Plac Sybiraków – Kołłątaja – Asnyka – Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka) – DWORZEC NIEBUSZEWO

14
GUMIEŃCE – Kwiatowa – Okulickiego – Ku Słońcu – Sikorskiego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – Brama Portowa – Niepodległości – Wyzwolenia – PLAC RODŁA
Historia linii tutaj


15
DWORZEC NIEBUSZEWO - Orzeszkowej - Asnyka - rondo Sybiraków - Kołłątaja – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Witosa - aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego - Niepodległości - plac Brama Portowa – plac Zwycięstwa – Krzywoustego – plac Kościuszki – Sikorskiego – rondo Siwka – Sikorskiego – Ku Słońcu - Okulickiego – Kwiatowa – GUMIEŃCE
Historia linii tutaj


16
Gocław — Lipowa — Światowida — Strzałowska — Wiszesława — Dębogórska — Ludowa — Druckiego-Lubeckiego — Stalmacha — Nocznickiego — Firlika (z powrotem: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego) — Dubois — Parkowa — Malczewskiego — Matejki — plac Hołdu Pruskiego — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba — Chmielewskiego — Smolańska — Pomorzany
Kursuje w okresie zamknięcia ul. Jana z Kolna dla ruchu tramwajowego

* * *

* * *

Linie tramwajowe nocne – niestniejące

Linia

Trasy

1 N

Jezioro Głębokie – Aleja Wojska Polskiego – Wawrzyniaka – Boh.Warszawy – Jagillońska – plac Sprzymierzonych – Piłsudskiego – plac Rodła – Matejki – Malczewskiego – Parkowa – Dubois – Firlika – Hutnicza – Stocznia Szczecińska
Mapka tras wszystkich linii z lat 90 XX wieku tutaj

3 N

Dw.Niebuszewo – Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka – Kołłątaja – Wyzwolenia – plac Rodła – Niepodległości – Brama Portowa – Dworcowa – Nowa – Dw.Główny – Kolumba – Chmielewskiego – Smolańska – Budziszyńska (Pomorzany)

4 N

Budziszyńska (Pomorzany)– Powstańców Wielkopolskich – Piastów – – Piastów – plac Sprzymierzonych – Piłsudskiego – plac Rodła – Matejki – plac Hołdu Pruskiego – plac Żołnierza Polskiego – Niepodległości – plac Brama Portowa – 3-go Maja – Narutowicza – Potulicka(Piekary)

5 N

Krzekowo – Żołnierska – Mickiewicza – Bohaterów Warszawy – Jagiellońska – Piastów – plac Sprzymierzonych – Piłsudskiego – plac Rodła –Matejki – Malczewskiego – Parkowa – Dubois – Firlika – Hutnicza – Stocznia Remontowa

6 N

Lipowa – (Gocław)– Światowida – Wiszesława – Dębogórska – Ludowa – Druckiego-Lubeckiego – Stalmacha – Nocznickiego – Hutnicza – Firlika – Łady – Jana z Kolna – Nabrzeże Wieleckie – Dworzec Główny – Kolumba – Chmielewskiego – Smolańska – Budziszyńska (Pomorzany)

7 N

Krzekowo – Żołnierska – Mickiewicza – Boh.Warszawy – Krzywoustego – Krzwoustego – plac Zwycięstwa – palc Brama Portowa – Wyszyńskiego – Energetyków – Gdańska – (Basen Górniczy)

8 N

Gumieńce – Kwiatowa – Okulickiego – Ku Słońcu – Sikorskiego – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Energetyków – Gdańska – (Basen Górniczy)

9 N

Jezioro Głębokie – Aleja Wojska Polskiego – Wawrzyniaka – Bohaterów Warszawy – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – 3-go Maja – Narutowicza – Potulicka – (Piekary)
   

* * *

Linie autobusowe pospieszne

Linia

Trasy



A
PLAC RODŁA – Aleja Wyzwolenia – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Hangarowa – Struga – Jasna – Przelotowa – Handlowa – Chłopska – Kolorowych Domów – OSIEDLE BUKOWE
Historia linii tutaj



B
OSIEDLE ARKOŃSKIE – Wiśniowy Sad – Chopina – Krasińskiego – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia (z powrotem: Rondo Giedroycia – Kołłątaja – Rondo Sybiraków – Kołłątaja – Orzeszkowej – Krasińskiego) – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła– Aleja Wyzwolenia – Pl. Żołnierza Polskiego – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Łubinowa – OSIEDLE SŁONECZNE
Historia linii tutaj



C
PLAC RODŁA – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Plac Hołdu Pruskiego – Plac Żołnierza Polskiego (z powrotem: Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego) – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Cłowy – Przestrzenna – Gierczak – Plac Słowiański – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – OSIEDLE KASZTANOWE
Historia linii tutaj



C BIS
PLAC RODŁA – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Plac Hołdu Pruskiego – Plac Żołnierza Polskiego (z powrotem: Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego) – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Cłowy – Przestrzenna – Gierczak – Plac Słowiański – Goleniowska – DĄBIE OSIEDLE
Kursy byłej linii C BIS włączone do linii C z dniem 1 października 2007 roku.



D
PLAC RODŁA – Aleja Wyzwolenia – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Łubinowa – OSIEDLE SŁONECZNE
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Historia linii tutaj



E
PLAC SZARYCH SZEREGÓW -(PLAC SPRZYMIERZONYCH) – Aleja Wojska Polskiego – Plac Zgody – Aleja Wojska Polskiego – Plac Zwycięstwa – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Hangarowa – Struga – Jasna – Przelotowa – Handlowa – Chłopska – Kolorowych Domów – OSIEDLE BUKOWEKursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Historia linii tutaj


F
PLAC RODŁA – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Pokoju – Szosa Polska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Przęsocińska – Police: Asfaltowa – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – OSIEDLE CHEMIK
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Historia linii tutaj



G
PLAC RODŁA – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Plac Hołdu Pruskiego – Plac Żołnierza Polskiego (z powrotem: Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego) – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Żuka – Zdunowska – Sokołowskiego – Zdunowo Szpital - Zdunowo Dworzec Wiślana – WIELGOWO
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Historia linii tutaj

* * *

Linie autobusowe dzienne zwykłe

Linia

Trasy

51 KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Kołłątaja – Orzeszkowej – Krasińskiego – Chopina – Chorzowska – OSÓW – Miodowa – GŁĘBOKIE (niektóre kursy na Głębokie)
Historia linii tutaj
52 TKACKA – Grodzka – Sołtysia – Wyszyńskiego (z powrotem: Wyszyńskiego – Tkacka) – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Kanał Parnicki – Marynarska – WYSPA PUCKA
Historia linii tutaj
53 POMORZANY DOBRZYŃSKA – Budziszyńska (z powrotem: Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska) – Aleja Powstańców Wielkopolskich – Milczańska – Mieszka I – Wierzbowa – Plac Słowińców – Dworska – Derdowskiego – Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Łukasińskiego – Grota Roweckiego – Witkiewicza) – Klonowica – Zawadzkiego – Szafera – Aleja Wojska Polskiego – Zaleskiego – Słowackiego – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Staszica – Plater – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego (z powrotem: Firlika – Plater) – STOCZNIA SZCZECIŃSKA [– Nocznickiego – Druckiego-Lubeckiego – Ludowa (z powrotem: Blizińskiego) – LUDOWA]
Do Ludowej niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu.
Historia linii tutaj
54 BASEN GÓRNICZY – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Leszczynowa – Walecznych – Pszenna – Handlowa – Osiedle Słoneczne – Handlowa – Dąbska – Zoologiczna – Niedźwiedzia – KIJEWO [– Zwierzyniecka – Pomorska – ZAKŁADY MIĘSNE]
Do Zakładów Mięsnych kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu (również niektóre kursy wieczorem i w dni świąteczne).
Historia linii tutaj
55 BASEN GÓRNICZY – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Granitowa – Plac Wolności – Metalowa – Przodowników Pracy – Rymarska – AUTOSTRADA
Historia linii tutaj
56 BASEN GÓRNICZY – Gdańska – Most Cłowy – Przestrzenna – Gierczak – Plac Słowiański – Goleniowska – DĄBIE OSIEDLE
Historia linii tutaj
57 KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Asnyka – Boguchwały – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Bandurskiego – Rostocka – Miejska – Szczecińska – Duńska – Szwedzka – Dzierżonia (z powrotem: Perlista) – Złotowska – WARSZEWO
Historia linii tutaj
57 BIS KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Kołłątaja – Orzeszkowej – Krasińskiego – Duńska – Szczecińska – KORMORANÓW
Linia wspomagająca linie 57 kończy swoją działalność z dniem 31.12.2006 roku przemianowana na linię 87.
58 PLAC RODŁA – Matejki (z powrotem: Malczewskiego – Wyzwolenia) – Gontyny – Sczanieckiej – Hoża – Robotnicza – Dębogórska – Strzałowska – Pokoju – Szosa Polska – Policka – Nehringa – Kościelna – Nad Odrą – Lipowa – GOCŁAW
Kursuje w dni powszednie do godz. 18.
Historia linii tutaj
59 PLAC RODŁA – Matejki (z powrotem: Malczewskiego – Wyzwolenia) – Gontyny – Sczanieckiej – Hoża – Robotnicza – Dębogórska – Świętojańska – Pokoju –NEHRINGA POMNIK
Historia linii tutaj
60 CUKROWA – Rondo Uniwersyteckie – Krakowska – [Dworska – Plac Słowińców – Dworska]/[Wrocławska – Okulickiego] – Derdowskiego – Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Witkiewicza) – Klonowica – Unii Lubelskiej – Aleja Wojska Polskiego – Zaleskiego – Słowackiego – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Staszica – Plater – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego – Firlika (z powrotem: Firlika – Plater) – STOCZNIA SZCZECIŃSKA
W dni powszednie kursuje ulicami: Wrocławską – Okulickiego, w dni świąteczne: Dworską.
Wyżej podana trasa obowiązywała do 1 grudnia 2008 roku, a niżęj obowiązuję po 1 grudnia.

CUKROWA – Rondo Uniwersyteckie – Krakowska – Wrocławska – Okulickiego – Derdowskiego – Taczaka - Sosabowskiego - Szeroka - Żołnierska – Klonowica (z powrotem: Klonowica - Wernyhory - Żołnierska) – Unii Lubelskiej – al. Wojska Polskiego – Zaleskiego – Słowackiego – al. Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Staszica – Plater – Firlika – Hutnicza – 1 Maja – Nocznickiego – Firlika (z powrotem: Firlika – Plater) – STOCZNIA SZCZECIŃSKA
Historia linii tutaj
61 OWOCOWA DWORZEC – (powrót Owocowa – Nowa – Dworcowa) – 3 Maja – Plac Brama Portowa – Plac Zwycięstwa – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Mieszka I – Cukrowa (z powrotem: Południowa) – Rondo Uniwersyteckie – Cukrowa – Radomska – Południowa – Rondo Hakena – Autostrada Poznańska – Most Świerczewskiego – Krygiera (Autostrada Poznańska) – Most 1 Armii Wojska Polskiego – Autostrada Poznańska – Granitowa – Plac Wolności – Metalowa – PODJUCHY
Historia linii tutaj
62 [Wyszyńskiego] Pl. Zwycięstwa – Piastów – Mieszka I go – Cukrowa – Radomska – Południowa – Krygiera (Autostrada Poznańska) do przystanku Ustowo Auchan zlokalizowanego na terenie centrum handlowego Auchan. Powrót następuje trasą: Krygiera (Autostrada Poznańska) – Cukrowa – Husarów – Smoleńskiej – Bronowicka – Krakowska – Mieszka I go – Piastów – Łokietka – Pl. Zwycięstwa
Historia linii tutaj
63 KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Asnyka – Boguchwały – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Pokoju – Szosa Polska – Policka – Nehringa – Kościelna – Nad Odrą – Stołczyńska – Orłowska – Artyleryjska – Kamienna – Plażowa – Inwalidzka – SKOLWIN
Historia linii tutaj
64 DĄBIE OSIEDLE – Goleniowska – Plac Słowiański – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Plac Słowiański – Gierczak – Krzywoń – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – Granitowa – Plac Wolności – Metalowa – Prodowników Pracy – Rymarska – KLUCZ
tutaj
65 RONDO UŁANÓW PODOLSKICH (Zdroje Krzyżówka)– Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Jasna – Przelotowa – Handlowa – Chłopska – Kolorowych Domów – OSIEDLE BUKOWE
Historia linii tutaj
66 OSIEDLE BUKOWE – Kolorowych Domów – Chłopska – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – Granitowa – Plac Wolności – Metalowa – Przodowników Pracy – Mechaniczna – Tokarska (z powrotem: Tokarska – Przodowników Pracy) – ŻYDOWCE
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Historia linii tutaj
67 KAROLA MIARKI – Ku Słońcu – Santocka (z powrotem: Santocka – Świerczewska – Miarki) – Poniatowskiego – Traugutta – Aleja Wojska Polskiego – Skargi – Rondo Giedroycia – Staszica – Plater – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego (z powrotem: Nocznickiego – Firlika) – Stalmacha – Druckiego-Lubeckiego – Ludowa (z powrotem: Blizińskiego) – LUDOWA
Historia linii tutaj
68 PLAC RODŁA – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Bandurskiego – KORMORANÓW
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Historia linii tutaj
69 KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Kołłątaja – Warcisława I – Przyjaciół Żołnierza – Komuny Paryskiej – RUGIAŃSKA [– Druckiego-Lubeckiego – Ludowa (z powrotem: Blizińskiego) – LUDOWA]
Niektóre kursy do ulicy Ludowej w dni powszednie w godzinach szczytu.
Historia linii tutaj
70 DWORZEC GŁÓWNY - Kolumba - Nabrzeże Weleckie - Jana z Kolna - Admiralska - Wawelska - Wały Chrobrego - Szczerbcowa - Starzyńskiego - Małopolska - Matejki - Piłsudskiego - Jedności Narodowej - URZĄD MIEJSKIURZĄD MIEJSKI - Jedności Narodowej - Piłsudskiego - Matejki - Małopolska - Starzyńskiego - Szczerbcowa - Wały Chrobrego - Zygmunta Starego - Henryka Pobożnego - Małopolska - Komandorska - Jana z Kolna - Nabrzeże Weleckie - DWORZEC GŁÓWNY- Kolumba - Tama Pomorzańska - Szczawiowa - ELEKTROWNIA POMORZANY - Szczawiowa - Ustowska - Ustowo - Kurów - Siadło Dolne - Siadło Górne - Kołbaskowo - MOCZYŁY - Rosówek Granica - KAMIENIEC - PARGOWO
Historia linii tutaj
71 BASEN GÓRNICZY – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Łubinowa – OSIEDLE SŁONECZNE
Historia linii tutaj
72 Jezierzyce - Topolowa - Pyrzycka - Przyszłości - Szosa Stargardzka - Pomorska - Gierczak - Przestrzenna - Eskadrowa - Most Cłowy
Historia linii tutaj
73 BASEN GÓRNICZY – Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Szosa Stargardzka – Przylesie – Przytorze – Żuka – Sokołowskiego – Bałtycka – Bryczkowskiego – Tczewska – Goleniowska – plac Słowiański – Gierczak – Przestrzenna – Eskadrowa – most Cłowy – Gdańska – BASEN GÓRNICZY
Linia okólna, w przeciwnym kierunku kursuje linia 93.
Historia linii tutaj
74 MIERZYN SZKOŁA – Długa – Topolowa – Nasienna– [ŁUKASIŃSKIEGO OGRODY] – ZAKŁADY PIEKARNICZE –(Łukasińskiego) – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Łukasińskiego) – Klonowica – Żołnierska – Szeroka – Modra – Bezrzecze Koralowa – Górna – BEZRZECZE
Historia linii tutaj
75 DWORZEC GŁÓWNY PKP – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Plac Zwycięstwa – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – 26 Kwietnia – Santocka – Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Witkiewicza) – Klonowica – Zawadzkiego – Szafera – Szeroka – Żołnierska – KRZEKOWO
Historia linii tutaj
76 TKACKA – Grodzka – Sołtysia – Wyszyńskiego (z powrotem: Wyszyńskiego – Tkacka) – Most Długi – Energetyków – Celna – [Most Zielony – Heyki – Most Zielony –] Bulwar Gdański – Bulwar Śląski – Bytomska (z powrotem: Bytomska – Energetyków) – Rybnicka – Hryniewieckiego – Przejazd – NABRZEŻE „EWA
Niektóre kursy przez ulicę Heyki.
Historia linii tutaj
77 OSIEDLE BUKOWE – Kolorowych Domów – Chłopska – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Krzywoń – Gierczak – plac Słowiański – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Plac Słowiański – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – OSIEDLE KASZTANOWE
Historia linii tutaj
77 BIS OSIEDLE BUKOWE – Kolorowych Domów – Klęskowo – Osiedle Słoneczne – Łubinowa – Sanktuarium – Wiosenna – Bagienna – Gryfińska – Klombowa – Emilii Gierczak – DĄBIE DWORZEC
Linia kursuje od poniedziałku do piątku jako wspomagająca.
Linia została zawieszona z dniem 3 grudnia 2007 roku.
78 KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Kołłątaja – Orzeszkowej – Krasińskiego – Chopina – Wiśniowy Sad – OSIEDLE ARKOŃSKIE Kursuje w dni powszednie.
Historia linii tutaj
79 RONDO UŁANÓW PODOLSKICH (Zdroje Krzyżówka)– Gryfińska – Struga – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Przyszłości – Pyrzycka – Topolowa (z powrotem: Topolowa – Mostowa – Topolowa) – JEZIERZYCE
Historia linii tutaj
80 ZAKŁADY PIEKARNICZE – Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Łukasińskiego) – Klonowica – Zawadzkiego – Szafera – Spacerowa – Arkońska – Wszystkich Świętych – Chopina – Wiśniowy Sad – Łabędzia – Przyjaciół Żołnierza – Pasterska – Golisza –RUGIAŃSKA
Historia linii tutaj
81 DWORZEC GŁÓWNY PKP – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa – plac Zwycięstwa – Krzywoustego – plac Kościuszki – Aleja Piastów – Mieszka I – Cukrowa (z powrotem: Południowa) – Rondo Uniwersyteckie – Cukrowa – Przecław: PRZECŁAW/KOŁBASKOWO
Historia linii tutaj
82 KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Asnyka – Boguchwały – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Bandurskiego – Thugutta – Kormoranów – Krucza (z powrotem: Krucza – Obotrycka – Wilcza) – KRUCZA DOM KOMBATANTA Kursuje w godz. 9-16.
Historia linii tutaj
83 PLAC KOŚCIUSZKI – aleja Piastów – Mieszka I – Cukrowa – Do Rajkowa – [WARZYMICE] – [BĘDARGOWO] – Warzymice – PRZECŁAW – (powrót – Warzymice – Cukrowa) - Bendargowo - Barnisław - Smolęcin - Karwowo

Historia linii tutaj
84 Kijewo – Niedźwiedzia – Zoologiczna – Chłopska – Nad Rudzianką – Gwarna – Dąbska – Kolorowych Domów – Mączna– Walecznych – Leszczynowa – (przez Most Pionierów)– Basen Górniczy
Historia linii tutaj
85 PODJUCHY PĘTLA – Metalowa - Krzemienna - Smocza - Falskiego - SMOCZA/FALSKIEGO (przystanek końcowy)powrót ulicami: Falskiego - Przewiewna - Krzemienna - Metalowa - PODJUCHY PĘTLA
Historia linii tutaj
86 ZAKŁADY PIEKARNICZE – Łukasińskiego – Taczaka – Witkiewicza – OSIEDLE KALINY – Witkiewicza – Jagiellońska – Plac Lotników – Mazurska – Piłsudskiego – Plac Rodła – Wyzwolenia – Obrońców Stalingradu – Plac Zgody – Wojska Polskiego – Jagiellońska – Witkiewicza – OSIEDLE KALINY
Historia linii tutaj
87 PODBÓRZ - Podbórzańska - Szczecińska - Warszewo - Złotowska - Duńska - Krasińskiego - Orzeszkowej - Kołłątaja - Rondo Sybiraków - Kołłątaja - Rondo Giedrojcia - Staszica – Lubomirskiego – Wyzwolenia – Felczaka – Wąska – Wielkopolska – Plac Szarych Szeregów – Wojska Polskiego – Plac Zwycięstwa – Brama Portowa – 3 Maja – OWOCOWA DWORZEC
(powrót przez Owocowa – Nowa – Dworcowa – Brama Portowa).
Historia linii tutaj
88 MACZKA – Kwiatowa – Okulickiego – Przylep – Stobno – Stobno Stacja – na kursach skróconych do przystanku Okulickiego – (nawrót ulicami Przemyska – Kielecka – Anhellego)- Małe StobnoBobolin Warnik.
Historia linii tutaj
89 Gumieńce – Kwiatowa – Welecka – Zgodna – Mierzyn Grafitowa
Historia linii tutaj
Linia zawieszona 12 stycznia 2015 z powodu uruchomienia linii 108
93 BASEN GÓRNICZY – Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – plac Słowiański – Goleniowska – Tczewska – Bryczkowskiego – Bałtycka – Żuka – Sokołowskiego – Przytorze – Przylesie – Szosa Stargardzka – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – Leszczynowa – Eskadrowa – most Cłowy – Gdańska – BASEN GÓRNICZY
Historia linii tutaj
Linia uruchomiona 29 sierpnia 2015 jest linią okólną w przeciwnym kierunku kursuje linia 73


TNŻ
95
PODJUCHY PĘTLA – Granitowa - Marmurowa - Radosna - Morwowa - Chojnicka - Mielecka - Drawska - Sąsiedzka - Sieradzka - Chromowa - Ruda - Olkuska - Wschodnia - Marii Grzegorzewskiej - Korczaka - Karola Pruszyńskiego - Wschodnia - Chełmińska - Krzemienna -
PODJUCHY PĘTLA
Historia linii tutaj
Linia uruchomiona 11 kwietnia 2016. Kursuje w określonym czasie.
96 BASEN GÓRNICZY – Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – plac Słowiański – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – OSIEDLE KASZTANOWE
Historia linii tutaj
Linia uruchomiona 29 sierpnia 2015
101 PLAC RODŁA – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Pokoju – Ogrodnicza – Zagórskiego – Szosa Polska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Przęsocińska – Police: Asfaltowa – Wojska Polskiego – Plac Chrobrego – Kościuszki – Jasienicka – [Kuźnicka –] Jasienicka – Dworcowa – Piastów – JASIENICA
Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowych oraz większość w dni świąteczne bez podjazdu pod Zakłady Chemiczne (ul. Kuźnicka).
Historia linii tutaj
102 GOCŁAW – Lipowa – Nad Odrą – Stołczyńska – Police: Nadbrzeżna – Cisowa – Asfaltowa – Wojska Polskiego – plac Chrobrego – Grunwaldzka – Siedlecka – Piłsudskiego – Tanowska – Licealna – POLICE SZKOŁA
Historia linii tutaj
103 GŁĘBOKIE – Zegadłowicza – Pilchowo: Szczecińska – Tanowo: Szczecińska – Policka – Trzeszczyn: Kościuszki – Police: Tanowska – [Licealna –] Tanowska – Siedlecka – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – Piłsudskiego – Mazurska – Kołłątaja – Grunwaldzka – Plac Chrobrego – POLICE RYNEK [– Kościuszki – Jasienicka – Kuźnicka – ZAKŁADY CHEMICZNE]
Do Zakładów Chemicznych kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu (również niektóre kursy wieczorem i w dni świąteczne).W dni powszednie do godz. 18 kursy z wjazdem na pętlę Police Szkoła (ul. Licealna) – tylko w kierunku Zakładów Chemicznych.
Historia linii tutaj
105 KLONOWICA ZAJEZDNIA (ul. Wernyhory) - ul. Żołnierską przez Krzekowo - Bezrzecze - Wołczkowo - DOBRA OSIEDLE
Historia linii tutaj
106 GŁĘBOKIE – Zegadłowicza – Pilchowo: Szczecińska – Leśna – Leśno Górne – Siedlice – Police: Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Siedlecka – Grunwaldzka – plac Chrobrego – POLICE RYNEK
W dni powszednie kursuje do godz. 21, w dni świąteczne w godz. 7-21.
Historia linii tutaj
107 PLAC RODŁA – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Pokoju – Szosa Polska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Przęsocińska – Police: Asfaltowa – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – OSIEDLE CHEMIK
Historia linii tutaj
108 GUMIEŃCE – Mierzyn – Skarbimierzyce – Dołuje – Lubieszyn Targowisko - (Dobra - Lubieszyn Granica (niektóre kursy)) - LUBIESZYN RONDO
Historia linii tutaj
109 POLICE RYNEK – plac Chrobrego – Grunwaldzka – Batorego – Szkolna – Słoneczna – Kołłątaja – Mazurska – Piłsudskiego – Grzybowa – Piaskowa – [Siedlice: SIEDLICE]/[Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Tanowska – Licealna – POLICE SZKOŁA]
Kursuje w dni nauki szkolnej do godz. 18. Niektóre kursy do Siedlic. Niektóre kursy z podjazdem do Prywatnego Liceum (ul. Licealna).
Historia linii tutaj
110 POLICE RYNEK – Grunwaldzka – Batorego – Szkolna – Kołłątaja – Mazurska – Pilsudskiego – Grzybowa – Piaskowa – SIEDLICE
Kursuje tylko w dni nauki szkolnej. Uruchomiona 3 grudnia 2007 r.
Historia linii tutaj
111 ZAJEZDNIA POLICE – Fabryczna – Tanowska – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – Piłsudskiego – Mazurska – Kołłątaja – Słoneczna – Szkolna – Batorego – Grunwaldzka – plac Chrobrego – POLICE RYNEK [– Kościuszki – Jasienicka – [Kuźnicka –] Jasienicka – Dworcowa – Piastów – JASIENICA]
Kursuje w dni powszednie do godz. 18. Niektóre kursy do Jasienicy. W porannym szczycie jeden kurs z podjazdem pod Zakłady Chemiczne (ul. Kuźnicka).
Historia linii tutaj
121 GŁĘBOKIE – Wołczkowo - (z kursami do Grzepnicy) - DOBRA OSIEDLE
Historia linii tutaj
122 KOŚCINO – Dołuje – Wąwelnicę - Redlice (szkoła przedłużenie kursów do miejscowości Stolec przez Wołczkowo – Dobrą – Grzepnicę – Dobrą – Buk – Łęgi – Rzędziny) - BEZRZECZE
Historia linii tutaj
123 KOŚCINO – Dołuje – Lubieszyn – Dobrą – Buk – Łęgi – Rzędziny - STOLEC
Historia linii tutaj

* * *

Linie autobusowe nieistniejące

Linia

Trasy

62

Basen Górniczy – Gdańska – Most Cłowy – Przestrzenna – Gierczak – Plac Słowiański – Goleniowska – Tczewska – Bałtycka – Wielgowo
Linia zlikwidowana z dniem 04.09.2006 roku.
Nastąpiło połączenie tras byłych linii 62 i 73.

Historia linii tutaj

83

Linia zastępcza organizowana na czas remontów
Historia linii tutaj

104

Podjuchy – Metalowa – Przodowników Pracy – Rymarska – Radziszewo Autostrada – Daleszewo Dworzec – Nowe Brynki – Czepino – Gryfino – Staszica – Pomorska – Fliszcza (Szczecińska) – B.Chrobrego – Kościuszki – Kościelna – Bolesława Chrobrego – Bohaterów Stalingradu – Gryfino – Fornalskiej – Pniewo – Hotel Nowe Czarnowo – Dolna Odra
Historia linii tutaj

P

Plac Lenina (obecnie Sprzymierzonych) – Police (Grzybowa)
Historia linii tutaj

S

Linia do specjalnych poruczeń
Historia linii tutaj

* * *

Linie autobusowe nocne do 1 lipca 1997 roku – nieistniejące

Linia

Trasy

201 N

Kolorowych Domów (os.Bukowe) – Chłopska – Handlowa – Przelotowa – Jasna – Struga – Hangarowa – Eskadrowa – Basen Górniczy – Energetyków – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa – plac Zwycięstwa – Wojska Polskiego – plac Zgody – plac Sprzymierzonych – Wojska Polskiego – Szafera –Zawadzkiego – Klonowica (MZK).
Historia byłych linii nocnych tutaj

202 N

Lipowa (Gocław) – Nad Odrą – Stołczyńska – Mścięcino – Police – Cisowa – Asfaltowa – Wojska Polskiego – Grunwaldzka – Siedlecka – Krasickiego – Leningradzka – Krasickiego – Tanowska – Fabryczna (Police)

203 N

Osiedle Kasztanowe (Załom)– Kablowa – Lubczyńska – Kniewska – Goleniowska – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Gierczak – Przestrzenna – Gdańska – Basen Górniczy – Gdańska – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Granitowa – Metalowa – Przodowników Pracy – Rymarska – Klucz

204 N

Dworzec PKP Dąbie – Racławicka – Stacyjna – Gierczak – Krzywoń – Gryfińska – Struga – Jasna – Przelotowa – Handlowa – Pszenna – Bat.Chłopskich – Leszczynowa – Eskadrowa – Gdańska (Basen Górniczy) – Energetyków – Dworzec Główny PKP – Wyszyńskiego – Niepodległości – plac Rodła – Wyzwolenia – Kołłątaja – Staszica – Sczanieckiej – Wilcza – Komuny Paryskiej – Obotrycka – Hoża – Bogumińska – Pokoju – Nehringa – Policka – Mścięcino – Przęsocin – Police – Asfaltowa – Wojska Polskiego – Grunwaldzka – Waryńskiego – Szkolna – Boh.Stalingradu – Mazurska – Krasickiego – Grzybowa – Piaskowa – Leningradzka – Krasickiego – Tanowska – Fabryczna (Police)

207 N

Kołłątaja – Asnyka – Boguchwały – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Komuny Paryskiej – Bandurskiego – Rostocka – Miejska – Szczecińska – Szwedzka – Dzierżonia (powrót Perlista) – Warszewo

75 N

Żołnierska (Krzekowo) – Szafera – Zawadzkiego – Klonowica – Wernyhory – Reduty Ordona (powrót Żwirki i Wigury-Czorstyńska) – Witkiewicza – Santocka – 26 Kwietnia – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Nabrzeże Wieleckie – Kolumba – Dworzec Główny PKP

78 N

Kołłątaja – Orzeszkowej – Krasińskiego – Chopina – Wiosny Ludów
   

* * *

Linie autobusowe nocne od 1 lipca 1997 do 1/2 października 2003 - nieistniejące.

Linia

Trasy

501 Krzekowo – Szeroka – Szafera – Zawadzkiego – Klonowica – Wernyhory – Reduty Ordona (Czorsztyńska) – Witkiewicza – Santocka – 26 Kwietnia – Turzyn – Krzywoustego – plac Kościuszki – plac Zwycięstwa – Brama Portowa – Wyszyńskiego – Nabrzeże Wieleckie – Dworzec Główny
502 Warszewo – Dzierżonia(Perlista) – Szwedzka – Szczecińska – Miejska – Rostocka – Bandurskiego – Wilcza – Sczanieckiej – Cyryla i Metodego – Bogusławy – Asnyka – Niemcewicza – Krasińskiego – Wyzwolenia – plac Rodła – Niepodległości – Brama Portowa – Wyszyńskiego – Nabrzeże Wieleckie – Dworzec Główny
503 Plac Rodła – Piłsudskiego – plac Sprzymierzonych – Piastów – Mieszka I – Cukrowa
504 POMORZANY – Dobrzyńska – Budziszyńska – Powstańców Wielkopolskich – Piastów – plac Sprzymierzonych – Piłsudskiego – plac Rodła – Matejki – plac Hołdu Pruskiego – plac Żołnierza – Niepodległości – Brama Portowa – 3 Maja – Narutowicza – Potulicka – CZARNIECKIEGO
505 KRZEKOWO – Żołnierska – Mickiewicza – Boh.Warszawy – Jagiellońska – plac Sprzymierzonych – Piłsudskiego – Matejki – Malczewskiego – Parkowa – Dubois – Firlika – Nocznickiego – Stalmacha – Lubeckiego – Konarskiego – Ludowa – Dębogórska – WISZESŁAWA
506 Zajezdnia Police – Fabryczna – Tanowska – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – Siedlecka – Grunwaldzka – Police Rynek – Wojska Polskiego – Asfaltowa – Mścięcino – Stołczyńska – Skolwin – Nad Odrą – Lipowa – Gocław – Światowida – Wiszesława – Dębogórska – Ludowa(Konarskiego) – Lubeckiego – Stalmacha – Nocznickiego – Firlika – Łady – Jana z Kolna – Nab.Wieleckie – Kolumba – Chmielewskiego – Smolańska – Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska(Pomorzany)
507 DWORZEC GŁÓWNY PKP – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa – plac Zwycięstwa – plac Kościuszki – Krzywoustego – Turzyn – Bohaterów Warszawy – Mickiewicza – Wernyhory – Klonowica – Szeroka – Modra – Koralowa – BEZRZECZE
508 Gumieńce – Kwiatowa – Okulockiego – Ku Słońcu – Sikorskiego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – Brama Portowa – Wyszyńskiego – Nabrzeże Wieleckie – Dworzec Główny
509 GŁĘBOKIE – aleja Wojska Polskiego – Wawrzyniaka – aleja Bohaterów Warszawy – Krzywoustego – plac Kościuszki – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – Aleja 3 Maja – Narutowicza – Potulicka – CZARNIECKIEGO
510 POMORZANY DOBRZYŃSKA – Budziszyńska (z powrotem: Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska) – Aleja Powstańców Wielkopolskich – Milczańska – Mieszka I – Południowa – Rondo Uniwersyteckie – Południowa – Radomska – Cukrowa – Rondo Uniwersyteckie – Krakowska – Wrocławska – Okulickiego – Ku Słońcu – Santocka – Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Witkiewicza) – Klonowica – Unii Lubelskiej – Aleja Wojska Polskiego – Spacerowa – Arkońska – Niemierzyńska – Krasińskiego – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Hoża – Robotnicza – Dębogórska – WISZESŁAWA
511 KRZEKOWO – Klonowica – Zawadzkiego – Szafera – aleja Wojska Polskiego – plac Sprzymierzonych – Piłsudskiego – plac Rodła – – Niepodległości – Brama Portowa – Wyszyńskiego – Energetyków & – Gdańska – Most Cłowy – Eskadrowa – Leszczynowa – Zdroje Krzyżówka – Batalionów Chłopskich – Struga – Łubinowa – os.Słoneczne – Handlowa – Chłopska – Kolorowych Domów – OSIEDLE BUKOWE
512 Zajezdnia Police – Fabryczna – Tanowska – Siedlecka – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – Piłsudskiego – Mazurska – Kołłątaja – Grunwaldzka – Police Rynek – Woj.Polskiego – Mścięcino – Przęsocin – Policka – Nehringa – Pokoju – Bogumińska – Obotrycka – Przyjaciół Żołnierza – Warcisława – Kołłątaja – Niemcewicza – Krasińskiego – Wyzwolenia – plac Rodła – Niepodległości – Brama Portowa – Wyszyńskiego – Nab.Wieleckie – Dw.Główny
513 KLUCZ – Rymarska – Przodowników Pracy – Metalowa – plac Wolności – Granitowa – Batalionów Chłopskich – Zdroje Krzyżówka – Walecznych – Mączna – os.Bukowe – Kolorowych Domów – Chłopska – Handlowa – os.Słoneczne – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Krzywoń – Gierczak – Racławicka   Dw.Dąbie – Stacyjna – Pomorska – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa –Osiedle Kasztanowe
514 OSÓW – Chorzowska – Chopina – Krasińskiego – Wyzwolenia – plac Rodła – Niepodległości – Brama Portowa – Wyszyńskiego – Energetyków – Gdańska – Most Cłowy – Eskadrowa – Leszczynowa – Zdroje Krzyżówka – Batalionów Chłopskich – Struga – Łubinowa – os.Słoneczne – Handlowa – Chłopska – Kolorowych Domów – OSIEDLE BUKOWE
515 STUDZIENNA – Hoża – Obotrycka – Wilcza – Sczanieckiej – Gontyny – Matejki – Wyzwolenia – plac Rodła – Niepodległości – Brama Portowa – Wyszyńskiego – Energetyków – Gdańska – Most Cłowy – Eskadrowa – Leszczynowa – Zdroje Krzyżówka – Batalionów Chłopskich – Struga – Jasna – os.Słoneczne – Handlowa – Chłopska – Kolorowych Domów – OSIEDLE BUKOWE
516 OSIEDLE BUKOWE – Kolorowych Domów – Chłopska – Handlowa – os.Słoneczne – Handlowa – Dąbska – Zoologiczna – Szosa Stargardzka – (z powrotem: – Przyszłości) – Szosa Stargardzka – Zdunowska – Zdunowo Dw. – Bałtycka – BRYCZKOWSKIEGO(Wielgowo)
517 [Osiedle Kasztanowe – Kablowa – Lubczyńska – Kniewska – Goleniowska –] Dąbie Osiedle – Goleniowska – Plac Słowiański – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Plac Słowiański – Gierczak – Przestrzenna – Most Cłowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Portowy – Energetyków – Most Długi – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Aleja Niepodległości – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła
Linie 517 utworzono 1 lipca 2000 roku.

* * *

Linie autobusowe nocne od 1/2 października 2003 roku

Linia

Trasy

521

DWORZEC GŁÓWNY PKP – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Plac Zwycięstwa – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – 26 Kwietnia – Santocka – Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Witkiewicza) – Klonowica – Zawadzkiego – Szafera – Szeroka – Żołnierska – KRZEKOWO
522 [WARSZEWO – Złotowska – Dzierżonia(z powrotem :Perlista) – Szwedzka – Duńska – Szczecińska – Miejska – Rostocka] – KORMORANÓW – Bandurskiego – Przjaciół Żołnierza – Wilcza – Sczanieckiej – Cyryla i Metodego – Boguchwały – Asnyka – Rondo Sybiraków – Niemcewicza – Krasińskiego – Aleja wyzwolenia – Rondo Giedrojcia – Aleja Wyzwolenia – plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego – Aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Cłowy – Przestrzenna – Gierczak – Plac Słowiański – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – plac Słowiański – Goleniowska – DĄBIE OSIEDLE [ – Goleniowska Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – OSIEDLE KASZTANOWE]
523 WISZESŁAWA – Dębogórska – Robotnicza – Studzienna – Hoża – Obotrycka – Przyjaciół Żołnierza – Warcisława I – Kołłątaja – Rondo Sybiraków – Niemcewicza – Krasińskiego – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedrojcia – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Aleja Piłsudskiego – Plac Odrodzenia – Aleja Piłsudskiego – Plac Sprzymierzonych – Aleja Piastów – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Mieszka I – Cukrowa – Rondo Uniwersyteckie – CUKROWA – (Kombinat–Osiedle Kresy–Osiedle Zielone Pole) – PRZECŁAW
524 POMORZANY DOBRZYŃSKA – Budziszyńska (z powrotem: Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska) – Aleja Powstańców Wielkopolskich – Aleja Piastów – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Plac Sprzymierzonych – Aleja Piłsudskiego – Plac Odrodzenia – Aleja Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Wilcza – Obotrycka – Pokoju – Nehringa – Policka – Szosa Polska – Przęsocin – Szczecińska – Szczecin : Przęsocińska – Police: – Asfaltowa – Wojska Polskiego – Plac Chrobrego – Grunwaldzka – Kołłątaja – Mazurska – Piłsudskiego – Grzybowa – Piaskowa – Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Siedlecka – Tanowska – Fabryczna – ZAJEZDNIA POLICE
525 KRZEKOWO – Klonowica – Unii Lubelskiej – Aleja Wojska Polskiego – Spacerowa – Arkońska – Niemierzyńska – Krasińskiego – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedrojcia – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Malczewskiego – Parkowa – Dubois – Firlika – (z powrotem: – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego) – Stalmacha – Druckiego-Lubeckiego – Konarskiego (z powrotem: Ludowa) – Dębogórska – WISZESŁAWA
526 DWORZEC GŁÓWNY PKP – Kolumba - Nabrzeże Wieleckie - Jana z Kolna - Łady - Firlika - Hutnicza - Nocznickiego (z powrotem: Nocznickiego - Firlika) - Stalmacha - Druckiego-Lubeckiego - Ludowa (z powrotem: Konarskiego) - Dębogórska - Wiszesława - Światowida - Lipowa - Nad Odrą - Stołczyńska - Police: Nadbrzeżna - Cisowa - Asfaltowa - Wojska Polskiego - Plac Chrobrego - Grunwaldzka - Siedlecka - Grzybowa - Piaskowa - Wyszyńskiego - Piłsudskiego - Tanowska - Fabryczna – ZAJEZDNIA POLICE
527 DWORZEC GŁÓWNY PKP – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Plac Zwycięstwa – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – Aleja Bohaterów Warszawy – Mickiewicza – Most Akademicki – Mickiewicza – Wernyhory – Klonowica – KRZEKOWO [- Żołnierska – Szeroka – Modra – Koralowa – Bezrzecze: Koralowa – Górna – BEZRZECZE
528 POMORZANY DOBRZYŃSKA – Budziszyńska (z powrotem: Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska) – Smolańska – Chmielewskiego – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Plac Zwycięstwa – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Sikorskiego – Rondo Siwka – Sikorskiego – Ku Słońcu (z powrotem: Kwiatowa – Okulickiego – Ku Słońcu) – GUMIEŃCE
529 PLAC RODŁA – Aleja Piłsudskiego - Plac Rodła - Aleja Wyzwolenia - Plac Żołnierza Polskiego - Aleja Niepodległości - Plac Brama Portowa - Aleja Niepodległości - Aleja 3 Maja - Owocowa - Czarnieckiego - Potulicka - Piekary - Dąbrowskiego - Aleja Powstańców Wielkopolskich - Milczańska - Mieszka I - Południowa - Rondo Uniwersyteckie - Południowa - Radomska - Cukrowa - Rondo Uniwersyteckie - Krakowska - Wrocławska - Okulickiego - Ku Słońcu - Santocka - Witkiewicza - Żwirki i Wigury - Czorsztyńska - Mickiewicza - Wernyhory (z powrotem Wernyhory - Reduty Ordona - Witkiewicza) - Klonowica - KRZEKOWO [- Klonowica - Zawadzkiego - Szafera - Aleja Wojska Polskiego - Zegadłowicza- GŁĘBOKIE JAWOROWA

530

Plac Rodła - aleja Wyzwolenia - rondo Giedroycia - aleja Wyzwolenia - Krasińskiego - Niemcewicza - rondo Sybiraków - Kołłątaja - Orzeszkowej - Krasińskiego - Duńska - Szczecińska - Rostocka - Kormoranów
Linie wprowadzono do eksploatacji 1 października 2008 roku. Obsługuję ją PKS Szczecin.
Z dniem 1 września 2009 roku zostaje skierowana do nowo wybudowanej pętli w Podbórzu

Plac Rodła - aleja Wyzwolenia - rondo Giedroycia - aleja Wyzwolenia - Krasińskiego - Niemcewicza - rondo Sybiraków - Kołłątaja - Orzeszkowej - Krasińskiego - Duńska - Szczecińska - Podbórzańska - Podbórz
531 KRZEKOWO – Klonowica - Zawadzkiego - Szafera - Aleja Wojska Polskiego - Plac Sprzymierzonych - Aleja Piłsudskiego - Plac Odrodzenia - Aleja Piłsudskiego - Plac Grunwaldzki - Aleja Piłsudskiego - Plac Rodła - Aleja Wyzwolenia - Plac Żołnierza Polskiego - Aleja Niepodległości - Plac Brama Portowa - Wyszyńskiego - Most Długi - Energetyków - Most Portowy - Gdańska - Estakada Pomorska - Gdańska - Most Pionierów Miasta Szczecina - Eskadrowa - Leszczynowa - Batalionów Chłopskich - Gryfińska - Struga - Jasna - Przelotowa - Handlowa - Chłopska - Kolorowych Domów - OSIEDLE BUKOWE
532 [OSÓW - Chorzowska - Chopina - Wiśniowy Sad -] OSIEDLE ARKOŃSKIE - Wiśniowy Sad - Chopina - Krasińskiego - Orzeszkowej - Kołłątaja - Rondo Sybiraków - Niemcewicza - Krasińskiego - Aleja Wyzwolenia - Rondo Giedroycia - Aleja Wyzwolenia - Plac Witosa - Aleja Wyzwolenia - Plac Rodła - Aleja Wyzwolenia - Plac Żołnierza Polskiego - Aleja Niepodległości - Plac Brama Portowa - Wyszyńskiego - Most Długi - Energetyków - Most Portowy - Gdańska - Estakada Pomorska - Gdańska - Most Pionierów Miasta Szczecina - Eskadrowa - Leszczynowa - Batalionów Chłopskich - Gryfińska - Struga - Łubinowa - Handlowa - Chłopska - Kolorowych Domów - OSIEDLE BUKOWE
533 KLUCZ – Rymarska - Przodowników Pracy - Metalowa - Plac Wolności - Granitowa - Batalionów Chłopskich - Gryfińska - Krzywoń - Gierczak - Plac Słowiański - Racławicka (z powrotem: Racławicka - Stacyjna - Pomorska - Plac Słowiański) - DĄBIE DWORZEC
534 OSIEDLE BUKOWE - Kolorowych Domów - Chłopska - Handlowa - Osiedle Słoneczne - Handlowa - Dąbska - Zoologiczna - Niedźwiedzia - Zwierzyniecka - Szosa Stargardzka - Żuka - Zdunowska - Sokołowskiego - Bałtycka (z powrotem: Bałtycka - Zdunowska) - WIELGOWO BRYCZKOWSKIEGO - Wielgowo Borsucza
535 KLONOWICA ZAJEZDNIA – Żołnierską/Klonowica Krzekowo – Bezrzecze – Wołczkowo – Dobra – Dobra Osiedle – Buk – Łęgi – Rzędziny – STOLEC
Kursuje w sobotę i niedzielę. Uruchomiona od 12 stycznia 2015 roku
Historia linii tutaj
536 GUMIEŃCE – Mierzyn – Skarbimierzyce – Dołuje – Kościno – Dołuje – Lubieszyn – Dobra - GRZEPNICA
Kursuje w sobotę i niedzielę. Uruchomiona od 12 stycznia 2015 roku
Historia linii tutaj

* * *


Lata 90 XX wieku


Wiek XXI


Linki


Copyright © Janusz Światowy, 2002
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Optymalizacja pod Internet Explorer