Menu


1879-1929


Lata 20-40 XX wieku


Lata 50–80 XX wieku

Linie komunikacji miejskiej


Archiwum linii do 31 grudnia 2016 tutaj
Archiwum linii do 31 grudnia 2017 tutaj
Archiwum linii do 28 stycznia 2018 tutaj
Archiwum linii od 29 stycznia 2018 tutaj

* * *

Linie tramwajowe dzienne


Linia

Trasy



1
[GŁĘBOKIE – Aleja Wojska Polskiego –] ZAJEZDNIA POGODNO – Aleja Wojska Polskiego – Plac Sprzymierzonych – Plac Grunwaldzki – Plac Rodła – Matejki – Plac Hołdu Pruskiego – Plac Żołnierza Polskiego – Plac Brama Portowa – Aleja 3 Maja – Narutowicza – POTULICKA
Do Głębokiego kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu oraz w dni świąteczne.
Historia linii tutaj


2
TURKUSOWA – Jaśminowa – Hangarowa – Eskadrowa – BASEN GÓRNICZY– Gdańska – Energetyków – Wyszyńskiego – Brama Portowa – Aleja Niepodległości – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Kołłątaja – Rondo Sybiraków – Asnyka – Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka) – DWORZEC NIEBUSZEWO
Historia linii tutaj


3
POMORZANY – Smolańska – Chmielewskiego – Kolumba – Plac Grodnicki – Nowa – Plac Tobrucki – Dworcowa – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Aleja Niepodległości – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Aleja Wyzwolenia – Krasińskiego – Niemierzyńska – Arkońska – LAS ARKOŃSKI
Historia linii tutaj

4
POMORZANY – Aleja Powstańców Wielkopolskich – Aleja Piastów – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Jagiellońska – Aleja Bohaterów Warszawy – Mickiewicza – Żołnierska – KRZEKOWO
Kursuje w dni powszednie do godz. 18.

Historia linii tutaj


5
KRZEKOWO – Żołnierska – Mickiewicza – Most Akademicki – Mickiewicza – Aleja Bohaterów Warszawy – Jagiellońska – Aleja Piastów – Plac Sprzymierzonych – Aleja Piłsudskiego – Plac Odrodzenia – Aleja Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Malczewskiego – Parkowa – Dubois – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego – Firlika (z powrotem: Firlika – Dubois) – STOCZNIA SZCZECIŃSKA
Historia linii tutaj

6
POMORZANY – Smolańska – Chmielewskiego – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Jana z Kolna – Łady – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego (z powrotem: Nocznickiego – Firlika) – Stalmacha – Druckiego-Lubeckiego – Dębogórska – Wiszesława – Światowida – Lipowa – GOCŁAW
Historia linii tutaj


7
KRZEKOWO – Żołnierska – Mickiewicza – Most Akademicki – Mickiewicza – Aleja Bohaterów Warszawy – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – Plac Zwycięstwa – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – BASEN GÓRNICZY
Historia linii tutaj


8
GUMIEŃCE – Kwiatowa – Okulickiego – Ku Słońcu (z powrotem: Ku Słońcu – Kwiatowa) – Sikorskiego – Rondo Siwka – Sikorskiego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – Plac Zwycięstwa – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – BASEN GÓRNICZY – Eskadrowa – Hangarowa – Jaśminowa – TURKUSOWA
Linia na tej trasie uruchomiona 29 sierpnia 2015.
Historia linii tutaj

9
GŁĘBOKIE – Aleja Wojska Polskiego – Wawrzyniaka – Aleja Bohaterów Warszawy – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – Plac Zwycięstwa – Plac Brama Portowa – Aleja Niepodległości – Aleja 3 Maja – Narutowicza – POTULICKA
Historia linii tutaj

10
GUMIEŃCE – Kwiatowa – Okulickiego – Ku Słońcu – Sikorskiego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – Brama Portowa – Niepodległości – Wyzwolenia – PLAC RODŁA – Wyzwolenia – Krasińskiego – Niemierzyńska – Arkońska – LAS ARKOŃSKI
Historia linii tutaj


11
POMORZANY – Aleja Powstańców Wielkopolskich – Aleja Piastów – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Plac Sprzymierzonych – Aleja Piłsudskiego – Plac Odrodzenia – Aleja Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Malczewskiego – Parkowa – Dubois – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego (z powrotem: Nocznickiego – Firlika) – Stalmacha – Druckiego-Lubeckiego – LUDOWA
Historia linii tutaj


12
POMORZANY – Aleja Powstańców Wielkopolskich – Aleja Piastów – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Plac Sprzymierzonych – Aleja Piłsudskiego – Plac Odrodzenia – Aleja Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Kołłątaja – Plac Sybiraków – Kołłątaja – Asnyka – Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka) – DWORZEC NIEBUSZEWO
Historia linii tutaj


16
Gocław — Lipowa — Światowida — Strzałowska — Wiszesława — Dębogórska — Ludowa — Druckiego-Lubeckiego — Stalmacha — Nocznickiego — Firlika (z powrotem: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego) — Dubois — Parkowa — Malczewskiego — Matejki — plac Hołdu Pruskiego — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba — Chmielewskiego — Smolańska — Pomorzany
Kursuje w okresie zamknięcia ul. Jana z Kolna dla ruchu tramwajowego

* * *

Linie tramwajowe dzienne specjalne

Kursują w okresie wzmożonych przewozów
pasażerskich w kierunku Cmentarza Centralnego

Linia

Trasy




14
GUMIEŃCE — Kwiatowa — Okulickiego — rondo Gierosa (z powrotem: rondo Gierosa — Ku Słońcu — Kwiatowa) — Ku Słońcu — rondo Pileckiego — Sikorskiego — rondo Siwka — Sikorskiego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — Matejki (z powrotem: Matejki — plac Hołdu Pruskiego — plac Żołnierza Polskiego) — FILHARMONIA
Historia linii tutaj

Linia

Trasy




15
GUMIEŃCE — Kwiatowa — Okulickiego — rondo Gierosa (z powrotem: rondo Gierosa — Ku Słońcu — Kwiatowa) — Ku Słońcu — rondo Pileckiego — Sikorskiego — rondo Siwka — Sikorskiego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka) — DWORZEC NIBUSZEWO
Historia linii tutaj

* * *

Linie tramwajowe dzienne turystyczne

Linia

Trasy





0
Dworzec Główny < > Dworzec Główny
Kolumba — Nowa — Dworcowa — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Krasińskiego — Niemierzyńska — Arkońska — Niemierzyńska — Krasińskiego — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Budziszyńska — Smolańska — Chmielewskiego — Kolumba
Trasa okrężna. Kursuje w każdą niedzielę lipca i sierpnia.
Historia linii tutaj

* * *

Linia 95 na żądanie

Transport na żądanie

Linia

Trasy


95 (TNŻ)
PODJUCHY PĘTLA < - > PODJUCHY PĘTLA
Granitowa - Marmurowa - Radosna - Morwowa - Chojnicka - Mielecka - Drawska - Sąsiedzka - Sieradzka - Chromowa - Ruda - Olkuska - Wschodnia - Marii Grzegorzewskiej - Korczaka - Karola Pruszyńskiego - Wschodnia - Chełmińska - Krzemienna
Historia linii tutaj

* * *

Linia mikołajkowo - świąteczna

Kursuje w okresie dnia św. Mikołaja i dnie
poprzedzające Boże Narodzenie i Nowy Rok

Linia

Trasy



Dworcowa < - > Dworcowa
Brama Portowa – pl. Kościuszki – Boh. Warszawy – pl. Gałczyńskiego – Al. Wojska Polskiego – pl. Szarych Szeregów – pl. Grunwaldzki – pl. Rodła – Matejki Filharmonia – pl. Żołnierza Polskiego – Brama Portowa – Wyszyńskiego
Historia linii tutaj

* * *

Linie autobusowe pospieszne

Linia

Trasy



A
PLAC RODŁA – Aleja Wyzwolenia – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Hangarowa – Struga – Jasna – Przelotowa – Handlowa – Chłopska – Kolorowych Domów – OSIEDLE BUKOWE
Historia linii tutaj









B
OSIEDLE ARKOŃSKIE – Wiśniowy Sad – Chopina – Krasińskiego – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia (z powrotem: Rondo Giedroycia – Kołłątaja – Rondo Sybiraków – Kołłątaja – Orzeszkowej – Krasińskiego) – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła– Aleja Wyzwolenia – Pl. Żołnierza Polskiego – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Łubinowa – OSIEDLE SŁONECZNE

Linia kursuje na skróconej trasie w lipcu i sierpniu.
Osiedle Słoneczne — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Leszczynowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Portowy — Energetyków — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — Lubomirskiego — Staszica — rondo Giedroycia (z powrotem: rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia) — rondo Giedroycia — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka) — Dworzec Niebuszewo

Historia linii tutaj



C
PLAC RODŁA – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Plac Hołdu Pruskiego – Plac Żołnierza Polskiego (z powrotem: Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego) – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Cłowy – Przestrzenna – Gierczak – Plac Słowiański – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – OSIEDLE KASZTANOWE
Historia linii tutaj



D
PLAC RODŁA – Aleja Wyzwolenia – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Łubinowa – OSIEDLE SŁONECZNE
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Historia linii tutaj



E
PLAC SZARYCH SZEREGÓW – Aleja Wojska Polskiego – Plac Zgody – Aleja Wojska Polskiego – Plac Zwycięstwa – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Hangarowa – Struga – Jasna – Przelotowa – Handlowa – Chłopska – Kolorowych Domów – OSIEDLE BUKOWE
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Historia linii tutaj


F
PLAC RODŁA – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Pokoju – Szosa Polska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Przęsocińska – Police: Asfaltowa – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – OSIEDLE CHEMIK
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Historia linii tutaj



G
PLAC RODŁA – Piłsudskiego — Matejki — plac Hołdu Pruskiego — plac Żołnierza Polskiego (z powrotem: plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego) — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Leszczynowa — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Gryfińska — Struga — rondo Szendzielarza — Struga — Zwierzyniecka — Szosa Stargardzka — Żuka — Sokołowskiego — Bałtycka (z powrotem: Bałtycka — Żuka) — Bryczkowskiego – WIELGOWO BORSUCZA
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Historia linii tutaj

* * *

Linie autobusowe dzienne zwykłe

Linia

Trasy


51
KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Kołłątaja – Orzeszkowej – Krasińskiego – Chopina – Chorzowska – OSÓW – Miodowa – GŁĘBOKIE (niektóre kursy na Głębokie)
Historia linii tutaj

52
TKACKA – Grodzka – Sołtysia – Wyszyńskiego (z powrotem: Wyszyńskiego – Tkacka) – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Kanał Parnicki – Marynarska – WYSPA PUCKA
Historia linii tutaj




53
POMORZANY DOBRZYŃSKA – Budziszyńska (z powrotem: Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska) – Aleja Powstańców Wielkopolskich – Milczańska – Mieszka I – Wierzbowa – Plac Słowińców – Dworska – Derdowskiego – Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Łukasińskiego – Grota Roweckiego – Witkiewicza) – Klonowica – Zawadzkiego – Szafera – Aleja Wojska Polskiego – Zaleskiego – Słowackiego – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Staszica – Plater – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego (z powrotem: Firlika – Plater) – STOCZNIA SZCZECIŃSKA [– Nocznickiego – Druckiego-Lubeckiego – Ludowa (z powrotem: Blizińskiego) – LUDOWA]
Do Ludowej niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu.
Historia linii tutaj


54
BASEN GÓRNICZY – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Leszczynowa – Walecznych – Pszenna – Handlowa – Osiedle Słoneczne – Handlowa – Dąbska – Zoologiczna – Niedźwiedzia – KIJEWO [– Zwierzyniecka – Pomorska – ZAKŁADY MIĘSNE]
Do Zakładów Mięsnych kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu (również niektóre kursy wieczorem i w dni świąteczne).
Historia linii tutaj

55
BASEN GÓRNICZY – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Granitowa – Plac Wolności – Metalowa – Przodowników Pracy – Rymarska – AUTOSTRADA
Historia linii tutaj

56
BASEN GÓRNICZY – Gdańska – Most Cłowy – Przestrzenna – Gierczak – Plac Słowiański – Goleniowska – DĄBIE OSIEDLE
Historia linii tutaj


57
KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Asnyka – Boguchwały – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Bandurskiego – Rostocka – Miejska – Szczecińska – Duńska – Szwedzka – Dzierżonia (z powrotem: Perlista) – Złotowska – WARSZEWO
Historia linii tutaj


58
PLAC RODŁA – Matejki (z powrotem: Malczewskiego – Wyzwolenia) – Gontyny – Sczanieckiej – Hoża – Robotnicza – Dębogórska – Strzałowska – Pokoju – Szosa Polska – Policka – Nehringa – Kościelna – Nad Odrą – Lipowa – GOCŁAW
Kursuje w dni powszednie do godz. 18.
Historia linii tutaj

59
PLAC RODŁA – Matejki (z powrotem: Malczewskiego – Wyzwolenia) – Gontyny – Sczanieckiej – Hoża – Robotnicza – Dębogórska – Świętojańska – Pokoju –NEHRINGA POMNIK
Historia linii tutaj


60
CUKROWA – Rondo Uniwersyteckie – Krakowska – Wrocławska – Okulickiego – Derdowskiego – Taczaka - Sosabowskiego - Szeroka - Żołnierska – Klonowica (z powrotem: Klonowica - Wernyhory - Żołnierska) – Unii Lubelskiej – al. Wojska Polskiego – Zaleskiego – Słowackiego – al. Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Staszica – Plater – Firlika – Hutnicza – 1 Maja – Nocznickiego – Firlika (z powrotem: Firlika – Plater) – STOCZNIA SZCZECIŃSKA
Historia linii tutaj


61
OWOCOWA DWORZEC – (powrót Owocowa – Nowa – Dworcowa) – 3 Maja – Plac Brama Portowa – Plac Zwycięstwa – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Mieszka I – Cukrowa (z powrotem: Południowa) – Rondo Uniwersyteckie – Cukrowa – Radomska – Południowa – Rondo Hakena – Autostrada Poznańska – Most Świerczewskiego – Krygiera (Autostrada Poznańska) – Most 1 Armii Wojska Polskiego – Autostrada Poznańska – Granitowa – Plac Wolności – Metalowa – PODJUCHY
Historia linii tutaj


62
[Wyszyńskiego] Pl. Zwycięstwa – Piastów – Mieszka I go – Cukrowa – Radomska – Południowa – Krygiera (Autostrada Poznańska) do przystanku Ustowo Auchan zlokalizowanego na terenie centrum handlowego Auchan. Powrót następuje trasą: Krygiera (Autostrada Poznańska) – Cukrowa – Husarów – Smoleńskiej – Bronowicka – Krakowska – Mieszka I go – Piastów – Łokietka – Pl. Zwycięstwa
Historia linii tutaj


63
KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Asnyka – Boguchwały – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Pokoju – Szosa Polska – Policka – Nehringa – Kościelna – Nad Odrą – Stołczyńska – Orłowska – Artyleryjska – Kamienna – Plażowa – Inwalidzka – SKOLWIN
Historia linii tutaj


64
DĄBIE OSIEDLE – Goleniowska – Plac Słowiański – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Plac Słowiański – Gierczak – Krzywoń – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – Granitowa – Plac Wolności – Metalowa – Prodowników Pracy – Rymarska – KLUCZ
tutaj

65
RONDO UŁANÓW PODOLSKICH (Zdroje Krzyżówka)– Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Jasna – Przelotowa – Handlowa – Chłopska – Kolorowych Domów – OSIEDLE BUKOWE
Historia linii tutaj


66
OSIEDLE BUKOWE – Kolorowych Domów – Chłopska – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – Granitowa – Plac Wolności – Metalowa – Przodowników Pracy – Mechaniczna – Tokarska (z powrotem: Tokarska – Przodowników Pracy) – ŻYDOWCE
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Historia linii tutaj


67
KAROLA MIARKI – Ku Słońcu – Santocka (z powrotem: Santocka – Świerczewska – Miarki) – Poniatowskiego – Traugutta – Aleja Wojska Polskiego – Skargi – Rondo Giedroycia – Staszica – Plater – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego (z powrotem: Nocznickiego – Firlika) – Stalmacha – Druckiego-Lubeckiego – Ludowa (z powrotem: Blizińskiego) – LUDOWA
Historia linii tutaj

68
PLAC RODŁA – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Bandurskiego – Rostocka — Królewskiego — Łączna — Świergotki — PRZEPIÓRKI (z powrotem: Przepiórki — Łączna)

Historia linii tutaj


69
KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Kołłątaja – Warcisława I – Przyjaciół Żołnierza – Komuny Paryskiej – RUGIAŃSKA [– Druckiego-Lubeckiego – Ludowa (z powrotem: Blizińskiego) – LUDOWA]
Niektóre kursy do ulicy Ludowej w dni powszednie w godzinach szczytu.
Historia linii tutaj


















70
Dworzec Główny<—>Urząd Miasta
Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (z powrotem: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II

Elektrownia Pomorzany<—>Urząd Miasta
Szczawiowa — Tama Pomorzańska — Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (z powrotem: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II

Kamieniec<—>Urząd Miasta
Kamieniec — Moczyły — Kołbaskowo — Siadło Górne — Siadło Dolne — Kurów — Ustowo — Szczecin: Ustowska — Szczawiowa — Tama Pomorzańska — Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (z powrotem: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II

Kamieniec<—>Urząd Miasta
Kamieniec — Rosówek — Kołbaskowo — Siadło Górne — Siadło Dolne — Kurów — Ustowo — Szczecin: Ustowska — Szczawiowa — Tama Pomorzańska — Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (z powrotem: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II

Pargowo<—>Urząd Miasta
Pargowo — Kamieniec — Moczyły — Kołbaskowo — Siadło Górne — Siadło Dolne — Kurów — Ustowo — Szczecin: Ustowska — Szczawiowa — Tama Pomorzańska — Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (z powrotem: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II

Pargowo<—>Urząd Miasta
Pargowo — Kamieniec — Rosówek — Kołbaskowo — Siadło Górne — Siadło Dolne — Kurów — Ustowo — Szczecin: Ustowska — Szczawiowa — Tama Pomorzańska — Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (z powrotem: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II
Historia linii tutaj

71
BASEN GÓRNICZY – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Łubinowa – OSIEDLE SŁONECZNE
Historia linii tutaj


72
Basen Górniczy — Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Hangarowa — Gryfińska — Krzywoń — Gierczak — Newtona — Pomorska — rondo Szendzielarza — Struga — Zwierzyniecka — Szosa Stargardzka — Przyszłości — Pyrzycka — Śmierdnica Pętla
Historia linii tutaj



73
BASEN GÓRNICZY – Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Szosa Stargardzka – Przylesie – Przytorze – Żuka – Sokołowskiego – Bałtycka – Bryczkowskiego – Tczewska – Goleniowska – plac Słowiański – Gierczak – Przestrzenna – Eskadrowa – most Cłowy – Gdańska – BASEN GÓRNICZY
Linia okólna, w przeciwnym kierunku kursuje linia 93.
Historia linii tutaj


74
MIERZYN SZKOŁA – Długa – Topolowa – Nasienna– [ŁUKASIŃSKIEGO OGRODY] – ZAKŁADY PIEKARNICZE –(Łukasińskiego) – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Łukasińskiego) – Klonowica – Żołnierska – Szeroka – Modra – Bezrzecze Koralowa – Górna – BEZRZECZE
Historia linii tutaj


75
DWORZEC GŁÓWNY PKP – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Plac Zwycięstwa – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – 26 Kwietnia – Santocka – Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Witkiewicza) – Klonowica – Zawadzkiego – Szafera – Szeroka – Żołnierska – KRZEKOWO
Historia linii tutaj


76
TKACKA – Grodzka – Sołtysia – Wyszyńskiego (z powrotem: Wyszyńskiego – Tkacka) – Most Długi – Energetyków – Celna – [Most Zielony – Heyki – Most Zielony –] Bulwar Gdański – Bulwar Śląski – Bytomska (z powrotem: Bytomska – Energetyków) – Rybnicka – Hryniewieckiego – Przejazd – NABRZEŻE „EWA
Niektóre kursy przez ulicę Heyki.
Historia linii tutaj


77
OSIEDLE BUKOWE – Kolorowych Domów – Chłopska – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Krzywoń – Gierczak – plac Słowiański – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Plac Słowiański – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – OSIEDLE KASZTANOWE
Historia linii tutaj


78
KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Kołłątaja – Orzeszkowej – Krasińskiego – Chopina – Wiśniowy Sad – OSIEDLE ARKOŃSKIE Kursuje w dni powszednie.
Historia linii tutaj


79
RONDO UŁANÓW PODOLSKICH (Zdroje Krzyżówka)– Gryfińska – Struga – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Przyszłości – Pyrzycka – Topolowa (z powrotem: Topolowa – Mostowa – Topolowa) – JEZIERZYCE
Historia linii tutaj


80
ZAKŁADY PIEKARNICZE – Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Łukasińskiego) – Klonowica – Zawadzkiego – Szafera – Spacerowa – Arkońska – Wszystkich Świętych – Chopina – Wiśniowy Sad – Łabędzia – Przyjaciół Żołnierza – Pasterska – Golisza –RUGIAŃSKA
Historia linii tutaj








81
Przecław<—>Dworzec Główny
Przecław — Warzymice — Szczecin: Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (z powrotem: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — plac Szyrockiego — aleja Piastów — Łokietka — Kopernika — plac Zwycięstwa (z powrotem: plac Zwycięstwa — Krzywoustego — plac Kościuszki — aleja Piastów) — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba

Kołbaskowo<—>Dworzec Główny
Kołbaskowo — Przecław — Warzymice — Szczecin: Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (z powrotem: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — plac Szyrockiego — aleja Piastów — Łokietka — Kopernika — plac Zwycięstwa (z powrotem: plac Zwycięstwa — Krzywoustego — plac Kościuszki — aleja Piastów) — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba. Wybrane kursy.

Rosówek Granica<—>Dworzec Główny
Rosówek — Kołbaskowo — Przecław — Warzymice — Szczecin: Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (z powrotem: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — plac Szyrockiego — aleja Piastów — Łokietka — Kopernika — plac Zwycięstwa (z powrotem: plac Zwycięstwa — Krzywoustego — plac Kościuszki — aleja Piastów) — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba. Wybrane kursy.
Historia linii tutaj


82
KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Asnyka – Boguchwały – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Bandurskiego – Thugutta – Kormoranów – Krucza (z powrotem: Krucza – Obotrycka – Wilcza) – KRUCZA DOM KOMBATANTA
Kursuje w godz. 9-16.
Historia linii tutaj








83
Plac Kościuszki<—>Smolęcin
Szczecin: plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Do Rajkowa — Warzymice — Będargowo — Barnisław — Smolęcin (z powrotem: Smolęcin — Karwowo — Warzymice)

Plac Kościuszki<—>Smolęcin
Szczecin: plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Do Rajkowa — Warzymice — Będargowo — Barnisław — Smolęcin (z powrotem: Smolęcin — Karwowo — Warzymice — Przecław — Warzymice) Wybrane kursy.

Plac Kościuszki<—>Kołbaskowo
Szczecin: plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Do Rajkowa — Warzymice — Będargowo — Barnisław — Smolęcin (z powrotem: Smolęcin — Karwowo — Warzymice — Przecław — Warzymice) — Kołbaskowo. Wybrane kursy.

Historia linii tutaj

84
Kijewo – Niedźwiedzia – Zoologiczna – Chłopska – Nad Rudzianką – Gwarna – Dąbska – Kolorowych Domów – Mączna– Walecznych – Leszczynowa – (przez Most Pionierów)– Basen Górniczy
Historia linii tutaj

85
PODJUCHY PĘTLA – Metalowa - Krzemienna - Smocza - Falskiego - SMOCZA/FALSKIEGO (przystanek końcowy)powrót ulicami: Falskiego - Przewiewna - Krzemienna - Metalowa - PODJUCHY PĘTLA
Historia linii tutaj


86
ZAKŁADY PIEKARNICZE – Łukasińskiego – Taczaka – Witkiewicza – OSIEDLE KALINY – Witkiewicza – Jagiellońska – Plac Lotników – Mazurska – Piłsudskiego – Plac Rodła – Wyzwolenia – Obrońców Stalingradu – Plac Zgody – Wojska Polskiego – Jagiellońska – Witkiewicza – OSIEDLE KALINY
Historia linii tutaj


87
PODBÓRZ - Podbórzańska - Szczecińska - Warszewo - Złotowska - Duńska - Krasińskiego - Orzeszkowej - Kołłątaja - Rondo Sybiraków - Kołłątaja - Rondo Giedrojcia - Staszica – Lubomirskiego – Wyzwolenia – Felczaka – Wąska – Wielkopolska – Plac Szarych Szeregów – Wojska Polskiego – Plac Zwycięstwa – Brama Portowa – 3 Maja – OWOCOWA DWORZEC
(powrót przez Owocowa – Nowa – Dworcowa – Brama Portowa).
Historia linii tutaj






88
Maczka<—>Okulickiego
Maczka — Ku Słońcu (z powrotem: Ku Słońcu — Polskich Marynarzy — Maczka) — Kwiatowa — Okulickiego — Przemyska — Kielecka — Anhellego (z powrotem: Anhellego — Okulickiego)

Maczka<—>Stobno Stacja
Szczecin: Maczka — Ku Słońcu (z powrotem: Ku Słońcu — Polskich Marynarzy — Maczka) — Kwiatowa — Okulickiego — Przylep — Stobno Wybrane kursy.

Maczka<—>Warnik
Szczecin: Maczka — Ku Słońcu (z powrotem: Ku Słońcu — Polskich Marynarzy — Maczka) — Kwiatowa — Okulickiego — Przylep — Stobno — Bobolin — Warnik. Wybrane kursy.
Historia linii tutaj



93
BASEN GÓRNICZY – Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – plac Słowiański – Goleniowska – Tczewska – Bryczkowskiego – Bałtycka – Żuka – Sokołowskiego – Przytorze – Przylesie – Szosa Stargardzka – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – Leszczynowa – Eskadrowa – most Cłowy – Gdańska – BASEN GÓRNICZY
Historia linii tutaj
Linia uruchomiona 29 sierpnia 2015 jest linią okólną w przeciwnym kierunku kursuje linia 73


96
BASEN GÓRNICZY – Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – plac Słowiański – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – OSIEDLE KASZTANOWE
Historia linii tutaj
Linia uruchomiona 29 sierpnia 2015


101
PLAC RODŁA – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Pokoju – Ogrodnicza – Zagórskiego – Szosa Polska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Przęsocińska – Police: Asfaltowa – Wojska Polskiego – Plac Chrobrego – Kościuszki – Jasienicka – [Kuźnicka –] Jasienicka – Dworcowa – Piastów – JASIENICA
Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowych oraz większość w dni świąteczne bez podjazdu pod Zakłady Chemiczne (ul. Kuźnicka).
Historia linii tutaj


102
GOCŁAW – Lipowa – Nad Odrą – Stołczyńska – Police: Nadbrzeżna – Cisowa – Asfaltowa – Wojska Polskiego – plac Chrobrego – Grunwaldzka – Siedlecka – Piłsudskiego – Tanowska – Licealna – POLICE SZKOŁA
Historia linii tutaj



103
GŁĘBOKIE – Zegadłowicza – Pilchowo: Szczecińska – Tanowo: Szczecińska – Policka – Trzeszczyn: Kościuszki – Police: Tanowska – [Licealna –] Tanowska – Siedlecka – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – Piłsudskiego – Mazurska – Kołłątaja – Grunwaldzka – Plac Chrobrego – POLICE RYNEK [– Kościuszki – Jasienicka – Kuźnicka – ZAKŁADY CHEMICZNE]
Do Zakładów Chemicznych kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu (również niektóre kursy wieczorem i w dni świąteczne).W dni powszednie do godz. 18 kursy z wjazdem na pętlę Police Szkoła (ul. Licealna) – tylko w kierunku Zakładów Chemicznych.
Historia linii tutaj

105
KLONOWICA ZAJEZDNIA (ul. Wernyhory) - ul. Żołnierską przez Krzekowo - Bezrzecze - Wołczkowo - DOBRA OSIEDLE
Historia linii tutaj


106
GŁĘBOKIE – Zegadłowicza – Pilchowo: Szczecińska – Leśna – Leśno Górne – Siedlice – Police: Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Siedlecka – Grunwaldzka – plac Chrobrego – POLICE RYNEK
W dni powszednie kursuje do godz. 21, w dni świąteczne w godz. 7-21.
Historia linii tutaj


107
PLAC RODŁA – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Pokoju – Szosa Polska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Przęsocińska – Police: Asfaltowa – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – OSIEDLE CHEMIK
Historia linii tutaj


108
GUMIEŃCE – Mierzyn – Skarbimierzyce – Dołuje – Lubieszyn Targowisko - (Dobra - Lubieszyn Granica (niektóre kursy)) - LUBIESZYN RONDO
Historia linii tutaj


109
POLICE RYNEK – plac Chrobrego – Grunwaldzka – Batorego – Szkolna – Słoneczna – Kołłątaja – Mazurska – Piłsudskiego – Grzybowa – Piaskowa – [Siedlice: SIEDLICE]/[Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Tanowska – Licealna – POLICE SZKOŁA]
Kursuje w dni nauki szkolnej do godz. 18. Niektóre kursy do Siedlic. Niektóre kursy z podjazdem do Prywatnego Liceum (ul. Licealna).
Historia linii tutaj

110
POLICE RYNEK – Grunwaldzka – Batorego – Szkolna – Kołłątaja – Mazurska – Pilsudskiego – Grzybowa – Piaskowa – SIEDLICE
Kursuje tylko w dni nauki szkolnej. Uruchomiona 3 grudnia 2007 r.
Historia linii tutaj


111
ZAJEZDNIA POLICE – Fabryczna – Tanowska – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – Piłsudskiego – Mazurska – Kołłątaja – Słoneczna – Szkolna – Batorego – Grunwaldzka – plac Chrobrego – POLICE RYNEK [– Kościuszki – Jasienicka – [Kuźnicka –] Jasienicka – Dworcowa – Piastów – JASIENICA]
Kursuje w dni powszednie do godz. 18. Niektóre kursy do Jasienicy. W porannym szczycie jeden kurs z podjazdem pod Zakłady Chemiczne (ul. Kuźnicka).
Historia linii tutaj
121 GŁĘBOKIE – Wołczkowo - (z kursami do Grzepnicy) - DOBRA OSIEDLE
Historia linii tutaj

122
KOŚCINO – Dołuje – Wąwelnicę - Redlice (szkoła przedłużenie kursów do miejscowości Stolec przez Wołczkowo – Dobrą – Grzepnicę – Dobrą – Buk – Łęgi – Rzędziny) - BEZRZECZE
Historia linii tutaj

123
KOŚCINO – Dołuje – Lubieszyn – Dobrą – Buk – Łęgi – Rzędziny - STOLEC
Historia linii tutaj

124
Gumieńce — Kwiatowa — Ku Słońcu — Mierzyn: Welecka — Długa — Zeusa (z powrotem: Zeusa — Lubieszyńska — Welecka) — Mierzyn Pod Lipami

* * *

Linie autobusowe dzienne zastępcze

Kursują w okresach remontów, imprez i innych zdarzeń

Linia

Trasy


808
Brama Portowa <—> Gumieńce
Brama Portowa - plac Zwycięstwa - Krzywoustego - plac Kościuszki - Sikorskiego - Ku Słońcu - Gumieńce/Kwiatowa
Historia linii tutaj

811
Plac Rodła < — > Plac Rodła
Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Papieża Jana Pawła II – Niedziałkowskiego – Mickiewicza - Boh. Warszawy – 5-go Lipca - Piastów – Plac Kościuszki - Piastów – Pl. Szarych Szeregów – Wojska Polskiego – Jagiellońską – Plac Grunwaldzki.
Historia linii tutaj

812
Plac Kościuszki < — > Plac Szarych Szeregów
aleja Piastów — Pułaskiego — Sikorskiego — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szarych Szeregów — Piłsudskiego.
Kursuje tylko w jednym kierunku.
Historia linii tutaj

821
Dworzec Główny < — > Dworzec Główny
Wyszyńskiego – Brama Portowa – pl. Kościuszki – Mieszka I – Południowa – Radomska – Płocka Uniwersytet – Mieszka I – pl. Kościuszki – Brama Portowa – Wyszyńskiego
Historia linii tutaj

822
Międzynarodowe Targi Szczecińskie < — > Jaśminowa ZUS
Bagienna — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich Historia linii tutaj

823
Bronowicka < – > Dworcowa
ulica Bronowicka – ulica Krakowska (w drugą stronę: ulica Cukrowa) – ulica Południowa – ulica Mieszka I – aleja Piastów – ulica Krzywoustego – plac Zwycięstwa – ulica Wyszyńskiego – Nabrzeże Wieleckie
Historia linii tutaj

824
Energetyków – ulica Energetyków – ulica Gdańska – ulica Przestrzenna – Lotnisko (w drugą stronę ulica Przestrzenna – ulica Gierczak – ulica Krzywoń – ulica Gryfińska – ulica Struga – ulica Hangarowa – ulica Eskadrowa)
Historia linii tutaj

851
Mickiewicza/Karłowicza < - > Zajezdnia Dąbie
pętla Krzekowo - Klonowica - Zawadzkiego - rondo Szczecińskich Olimpijczyków - Arkońska - Wszystkich Świętych - Chopina - Krasińskiego - Wyzwolenia - Brama Portowa dalej: kursem o 23:00 do pl. Kościuszki, kursem o 0:40 ul. Wyszyńskiego - Basen Górniczy
Historia linii tutaj

856
Rondo Ułanów Podolskich < — > Dąbie Osiedle
Batalionów Chłopskich — Gryfińska — Krzywoń — Gierczak — Newtona — Goleniowska — Goplańska
Historia linii tutaj

861
Mickiewicza/Karłowicza < - > plac Kościuszki
Bohaterów Warszawy - Krzywoustego - plac Kościuszki - Piastów - Powstańców Wielkopolskich - Milczańska - Mieszka I - rondo Uniwersyteckie - Europejska - Derdowskiego - 26 Kwietnia - plac Kościuszki
Historia linii tutaj

864
Jasne Błonia < - > Dąbie Osiedle
Piotra Skargi - Wyszyńskiego - Basen Górniczy - Rondo Ułanów Podolskich i dalej po trasie linii 64
Historia linii tutaj

865
Jasne Błonia < - > Osiedle Bukowe
Piotra Skargi - Wyszyńskiego - Basen Górniczy - Rondo Ułanów Podolskich i dalej po trasie linii 65
Historia linii tutaj

866
Klucz Autostrada <—> Kijewo
rondo Ułanów Podolskich – Łubinowa – Chłopska – Nad Rudzianką – Gwarna – Dąbska
Historia linii tutaj

871
Jasne Błonia < - > Osiedle Słoneczne
Piotra Skargi - Wyszyńskiego - Basen Górniczy - Rondo Ułanów Podolskich i dalej po trasie linii 71
Historia linii tutaj

872
Bagienna < — > Przybrzeżna
Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Leszczynowa — Eskadrowa — Przestrzenna
Historia linii tutaj


881
Jasne Błonia < - > Kołbaskowo
Piotra Skargi – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – plac Żołnierza Polskiego - aleja Niepodległości – plac Zwycięstwa – Krzywoustego – plac Kościuszki – aleja Piastów – Mieszka I – Cukrowa – rondo Uniwersyteckie – Cukrowa – Warzymice - Przecław
Historia linii tutaj

887
Plac Rodła < - > Podbórz
Wyzwolenia – Malczewskiego – Matejki – Gontyny – Sczaniecka – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Krasińskiego – Duńska – Szczecińska – Podbórzańska
Historia linii tutaj


888

Maczka < — > Gumieńce
Maczka — Ku Słońcu (z powrotem: Ku Słońcu — Polskich Marynarzy — Maczka)
Historia linii tutaj


M

Potulicka < — > Las Arkoński
Potulicka – Potulicka – Narutowicza – 3-go Maja – Niepodległości – Wyzwolenia – Krasińskiego – Niemierzyńska – Arkońska – Las Arkoński
Historia linii tutaj

* * *

Linie autobusowe dzienne specjalne

Kursują w okresie wzmożonych przewozów
w kierunku Cmentarza Centralnego, nekropolii w Dąbiu i Policach

Linia

Trasy




853

Ludowa<—>Dworska
Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego (z powrotem: Druckiego-Lubeckiego — Ludowa) — Stalmacha — Nocznickiego — Firlika (z powrotem: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego) — Plater — Staszica — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Słowackiego — Zaleskiego — aleja Wojska Polskiego — Szafera — rondo Szczecińskich Olimpijczyków — Zawadzkiego — Klonowica — Wernyhory — Reduty Ordona — Łukasińskiego — Roweckiego — Witkiewicza (z powrotem: Witkiewicza — Żwirki i Wigury — Czorsztyńska — Mickiewicza — Wernyhory) — Derdowskiego — rondo Gierosa — Europejska — Dworska
Historia linii tutaj



860

Stocznia Szczecińska<—>Cukrowa
Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego — Firlika — (z powrotem: Firlika) — 1 Maja — Sczanieckiej — Plater — Staszica — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Słowackiego — Zaleskiego — aleja Wojska Polskiego — Unii Lubelskiej — Klonowica — Wernyhory — Żołnierska (z powrotem: Żołnierska — Klonowica) — Szeroka — Sosabowskiego — Taczaka — Derdowskiego — rondo Gierosa — Europejska — Dworska — plac Słowińców — Dworska — Krakowska — rondo Uniwersyteckie — Cukrowa
Historia linii tutaj



862

Plac Kościuszki<—>Cmentarz Zachodni
plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie — Krakowska — Bronowicka — Smoleńskiej (z powrotem: Smoleńskiej — Husarów — Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa)
Historia linii tutaj



867

Ludowa<—>Karola Miarki
Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego (z powrotem: Druckiego-Lubeckiego — Ludowa) — Rugiańska — Komuny Paryskiej — Wilcza — Sczanieckiej — Plater — Staszica — rondo Giedroycia (z powrotem: rondo Giedroycia — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Kadłubka — Kołłątaja — Warcisława I — Przyjaciół Żołnierza — Komuny Paryskiej) — aleja Wyzwolenia — Słowackiego — Zaleskiego — aleja Wojska Polskiego — Traugutta — Poniatowskiego — Santocka — Świerczewska — Miarki (z powrotem: Miarki — Ku Słońcu — Santocka)
Historia linii tutaj


877

Osiedle Bukowe< — >Dąbie Osiedle
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Krzywoń — Gierczak — Newtona — Goleniowska — Goplańska
Historia linii tutaj



880

Karola Miarki<—>Police Osiedle Chemik
Szczecin: Miarki — Ku Słońcu — Santocka (z powrotem: Santocka — Świerczewska — Miarki) — Poniatowskiego — Traugutta — aleja Wojska Polskiego — Zaleskiego — Pawła VI — Arkońska — Wszystkich Świętych — Przyjaciół Żołnierza — Obotrycka — Bogumińska — Pokoju — Szosa Polska — Przęsocin: Szczecińska — Szczecin: Przęsocińska — Police: Asfaltowa — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego
Historia linii tutaj


LC

Police Tanowska < - > Police Tanowska
Józefa Piłsudskiego - Kardynała Wyszyńskiego - Piaskową - Grzybową - Józefa Piłsudskiego - Dębową - Cisową - Asfaltową - Wojska Polskiego - Grunwaldzka
Historia linii tutaj

* * *

Linie autobusowe nocne

Linia

Trasy


521

DWORZEC GŁÓWNY PKP – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Plac Zwycięstwa – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – 26 Kwietnia – Santocka – Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Witkiewicza) – Klonowica – Zawadzkiego – Szafera – Szeroka – Żołnierska – KRZEKOWO
























522
Warszewo<—>Osiedle Kasztanowe
Złotowska — Perlista — Szwedzka (z powrotem: Szwedzka — Dzierżonia — Złotowska) — Duńska — Szczecińska — Rostocka — Bandurskiego — Przyjaciół Ronda — Przyjaciół Żołnierza — Wilcza — Sczanieckiej — Cyryla i Metodego — Boguchwały — Asnyka — rondo Sybiraków — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Hangarowa — Gryfińska — Krzywoń — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (z powrotem: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — rondo Gryfa — Lubczyńska — Goleniowska — Kniewska — Lubczyńska — Kablowa — Osiedle Kasztanowe

Kormoranów<—>Dąbie Osiedle
Warcisława I — Rostocka — Bandurskiego (z powrotem: Bandurskiego — Kresowa — Warcisława I) — Przyjaciół Ronda — Przyjaciół Żołnierza — Wilcza — Sczanieckiej — Cyryla i Metodego — Boguchwały — Asnyka — rondo Sybiraków — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Hangarowa — Gryfińska — Krzywoń — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (z powrotem: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — Goplańska

Warszewo<—>Dąbie Osiedle
Złotowska — Perlista — Szwedzka (z powrotem: Szwedzka — Dzierżonia — Złotowska) — Duńska — Szczecińska — Rostocka — Bandurskiego — Przyjaciół Ronda — Przyjaciół Żołnierza — Wilcza — Sczanieckiej — Cyryla i Metodego — Boguchwały — Asnyka — rondo Sybiraków — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Hangarowa — Gryfińska — Krzywoń — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (z powrotem: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — Goplańska

Kormoranów<—>Osiedle Kasztanowe
Warcisława I — Rostocka — Bandurskiego (z powrotem: Bandurskiego — Kresowa — Warcisława I) — Przyjaciół Ronda — Przyjaciół Żołnierza — Wilcza — Sczanieckiej — Cyryla i Metodego — Boguchwały — Asnyka — rondo Sybiraków — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Hangarowa — Gryfińska — Krzywoń — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (z powrotem: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — rondo Gryfa — Lubczyńska — Goleniowska — Kniewska — Lubczyńska — Kablowa — Osiedle Kasztanowe










523
Wiszesława<—>Cukrowa
Wiszesława — Dębogórska — Robotnicza — Hoża — Bogumińska — Obotrycka — Przyjaciół Żołnierza — Warcisława I — Kołłątaja — rondo Sybiraków (z powrotem: rondo Sybiraków — Asnyka — Kadłubka — Kołłątata) — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Milczańska — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa

Wiszesława<—>Przecław
Szczecin: Wiszesława — Dębogórska — Robotnicza — Hoża — Bogumińska — Obotrycka — Przyjaciół Żołnierza — Warcisława I — Kołłątaja — rondo Sybiraków (z powrotem: rondo Sybiraków — Asnyka — Kadłubka — Kołłątaja) — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Milczańska — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Warzymice — Przecław
Historia linii tutaj










524
Police Zajezdnia<—>Pomorzany Dobrzyńska
Police: Fabryczna — Tanowska — Siedlecka — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piaskowa — Grzybowa — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Mazurska — Kołłątaja — Grunwaldzka — plac Chrobrego — Wojska Polskiego — Asfaltowa — Szczecin: Przęsocińska — Przęsocin: Szczecińska — Szczecin: Szosa Polska — Policka — Nehringa — Pokoju — Bogumińska — Obotrycka — Wilcza — Sczanieckiej — Gontyny — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Budziszyńska — Inowrocławska — Dobrzyńska (z powrotem: Dobrzyńska — Budziszyńska)

Police Jasienica Pętla<—>Pomorzany Dobrzyńska
Police: Ogrodowa — Broniewskiego — Podgórna — Piastów (z powrotem: Piastów — Ogrodowa) — Dworcowa — Jasienicka — Kościuszki — plac Chrobrego — Grunwaldzka — Tanowska — Fabryczna — Tanowska — Siedlecka — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piaskowa — Grzybowa — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Mazurska — Kołłątaja — Grunwaldzka — plac Chrobrego — Wojska Polskiego — Asfaltowa — Szczecin: Przęsocińska — Przęsocin: Szczecińska — Szczecin: Szosa Polska — Policka — Nehringa — Pokoju — Bogumińska — Obotrycka — Wilcza — Sczanieckiej — Gontyny — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Budziszyńska — Inowrocławska — Dobrzyńska (z powrotem: Dobrzyńska — Budziszyńska)
Jeden kurs w noce z soboty na niedzielę.


525
KRZEKOWO – Klonowica – Unii Lubelskiej – Aleja Wojska Polskiego – Spacerowa – Arkońska – Niemierzyńska – Krasińskiego – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedrojcia – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Malczewskiego – Parkowa – Dubois – Firlika – (z powrotem: – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego) – Stalmacha – Druckiego-Lubeckiego – Konarskiego (z powrotem: Ludowa) – Dębogórska – WISZESŁAWA


526
DWORZEC GŁÓWNY PKP – Kolumba - Nabrzeże Wieleckie - Jana z Kolna - Łady - Firlika - Hutnicza - Nocznickiego (z powrotem: Nocznickiego - Firlika) - Stalmacha - Druckiego-Lubeckiego - Ludowa (z powrotem: Konarskiego) - Dębogórska - Wiszesława - Światowida - Lipowa - Nad Odrą - Stołczyńska - Police: Nadbrzeżna - Cisowa - Asfaltowa - Wojska Polskiego - Plac Chrobrego - Grunwaldzka - Siedlecka - Grzybowa - Piaskowa - Wyszyńskiego - Piłsudskiego - Tanowska - Fabryczna – ZAJEZDNIA POLICE





527
Bezrzecze<—>Dworzec Główny
Bezrzecze: Górna — Koralowa — Szczecin: Koralowa — Modra — Szeroka — Żołnierska — Klonowica — Wernyhory — Mickiewicza — aleja Bohaterów Warszawy — Krzywoustego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba

Krzekowo<—>Dworzec Główny
Żołnierska — Klonowica — Wernyhory — Mickiewicza — aleja Bohaterów Warszawy — Krzywoustego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba


528
POMORZANY DOBRZYŃSKA – Budziszyńska (z powrotem: Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska) – Smolańska – Chmielewskiego – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Plac Zwycięstwa – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Sikorskiego – Rondo Siwka – Sikorskiego – Ku Słońcu (z powrotem: Kwiatowa – Okulickiego – Ku Słońcu) – GUMIEŃCE










529
Krzekowo<—>Plac Rodła
Żołnierska — Klonowica — Wernyhory — Reduty Ordona — Łukasińskiego (z powrotem: Łukasińskiego — Czorsztyńska — Mickiewicza — Wernyhory) — Taczaka — 26 Kwietnia — Santocka — Ku Słońcu — rondo Gierosa — Okulickiego — Wrocławska — Krakowska — rondo Uniwersyteckie — Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (z powrotem: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — Milczańska — aleja Powstańców Wielkopolskich — plac Szyrockiego — Dąbrowskiego — Piekary — Potulicka — Czarnieckiego — Owocowa — 3 Maja — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia (z powrotem: aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego)

Głębokie Jaworowa<—>Plac Rodła
Zegadłowicza — aleja Wojska Polskiego — Szafera — rondo Szczecińskich Olimpijczyków — Zawadzkiego — Klonowica — Żołnierska — Klonowica — Wernyhory — Reduty Ordona — Łukasińskiego (z powrotem: Łukasińskiego — Czorsztyńska — Mickiewicza — Wernyhory) — Taczaka — 26 Kwietnia — Santocka — Ku Słońcu — rondo Gierosa — Okulickiego — Wrocławska — Krakowska — rondo Uniwersyteckie — Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (z powrotem: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — Milczańska — aleja Powstańców Wielkopolskich — plac Szyrockiego — Dąbrowskiego — Piekary — Potulicka — Czarnieckiego — Owocowa — 3 Maja — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia (z powrotem: aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego)

530

Plac Rodła - aleja Wyzwolenia - rondo Giedroycia - aleja Wyzwolenia - Krasińskiego - Niemcewicza - rondo Sybiraków - Kołłątaja - Orzeszkowej - Krasińskiego - Duńska - Szczecińska - Podbórzańska - Podbórz




531
KRZEKOWO – Klonowica - Zawadzkiego - Szafera - Aleja Wojska Polskiego - Plac Sprzymierzonych - Aleja Piłsudskiego - Plac Odrodzenia - Aleja Piłsudskiego - Plac Grunwaldzki - Aleja Piłsudskiego - Plac Rodła - Aleja Wyzwolenia - Plac Żołnierza Polskiego - Aleja Niepodległości - Plac Brama Portowa - Wyszyńskiego - Most Długi - Energetyków - Most Portowy - Gdańska - Estakada Pomorska - Gdańska - Most Pionierów Miasta Szczecina - Eskadrowa - Leszczynowa - Batalionów Chłopskich - Gryfińska - Struga - Jasna - Przelotowa - Handlowa - Chłopska - Kolorowych Domów - OSIEDLE BUKOWE








532
Osiedle Bukowe<—>Osiedle Arkońskie
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Leszczynowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Portowy — Energetyków — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Krasińskiego — Chopina — Wiśniowy Sad

Osiedle Bukowe<—>Osów
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Leszczynowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Portowy — Energetyków — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Krasińskiego — Chopina — Wiśniowy Sad — Chopina — Chorzowska


533
KLUCZ – Rymarska - Przodowników Pracy - Metalowa - Plac Wolności - Granitowa - Batalionów Chłopskich - Gryfińska - Krzywoń - Gierczak - Plac Słowiański - Racławicka (z powrotem: Racławicka - Stacyjna - Pomorska - Plac Słowiański) - DĄBIE DWORZEC


534
OSIEDLE BUKOWE - Kolorowych Domów - Chłopska - Handlowa - Osiedle Słoneczne - Handlowa - Dąbska - Zoologiczna - Niedźwiedzia - Zwierzyniecka - Szosa Stargardzka - Żuka - Zdunowska - Sokołowskiego - Bałtycka (z powrotem: Bałtycka - Zdunowska) - WIELGOWO BRYCZKOWSKIEGO - Wielgowo Borsucza

535
KLONOWICA ZAJEZDNIA – Żołnierską/Klonowica Krzekowo – Bezrzecze – Wołczkowo – Dobra – Dobra Osiedle – Buk – Łęgi – Rzędziny – STOLEC
Kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę
Historia linii tutaj

536
GUMIEŃCE – Mierzyn – Skarbimierzyce – Dołuje – Kościno – Dołuje – Lubieszyn – Dobra - GRZEPNICA
Kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę
Historia linii tutaj

* * *



Lata 90 XX wieku


Wiek XXI


Linki



Copyright © Janusz Światowy, 2002
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Optymalizacja pod Internet Explorer