Menu


1879-1929


Lata 20-40 XX wieku


Lata 50–80 XX wieku

Linie komunikacji miejskiej.
Stan na dzień 01.01.2009 roku


* * *

Linie tramwajowe

Linia

Trasy

1 [GŁĘBOKIE – Aleja Wojska Polskiego –] ZAJEZDNIA POGODNO – Aleja Wojska Polskiego – Plac Sprzymierzonych – Plac Grunwaldzki – Plac Rodła – Matejki – Plac Hołdu Pruskiego – Plac Żołnierza Polskiego – Plac Brama Portowa – Aleja 3 Maja – Narutowicza – POTULICKA
Do Głębokiego kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu oraz w dni świąteczne.
2 BASEN GÓRNICZY– Gdańska – Energetyków – Wyszyńskiego – Brama Portowa – Aleja Niepodległości – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Kołłątaja – Rondo Sybiraków – Asnyka – Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka) – DWORZEC NIEBUSZEWO
3 POMORZANY – Smolańska – Chmielewskiego – Kolumba – Plac Grodnicki – Nowa – Plac Tobrucki – Dworcowa – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Aleja Niepodległości – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Aleja Wyzwolenia – Krasińskiego – Niemierzyńska – Arkońska – LAS ARKOŃSKI
4 POMORZANY – Aleja Powstańców Wielkopolskich – Aleja Piastów – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Plac Sprzymierzonych – Aleja Piłsudskiego – Plac Odrodzenia – Aleja Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Plac Hołdu Pruskiego – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Aleja Niepodległości – Aleja 3 Maja – Narutowicza – POTULICKA
Kursuje w dni powszednie do godz. 18.
5 KRZEKOWO – Żołnierska – Mickiewicza – Most Akademicki – Mickiewicza – Aleja Bohaterów Warszawy – Jagiellońska – Aleja Piastów – Plac Sprzymierzonych – Aleja Piłsudskiego – Plac Odrodzenia – Aleja Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Malczewskiego – Parkowa – Dubois – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego – Firlika (z powrotem: Firlika – Dubois) – STOCZNIA SZCZECIŃSKA
6 POMORZANY – Smolańska – Chmielewskiego – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Jana z Kolna – Łady – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego (z powrotem: Nocznickiego – Firlika) – Stalmacha – Druckiego-Lubeckiego – Dębogórska – Wiszesława – Światowida – Lipowa – GOCŁAW
6 BIS POMORZANY – Smolańska – Chmielewskiego – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Jana z Kolna – Łady – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego (z powrotem: Nocznickiego – Firlika) – Stalmacha – Druckiego-Lubeckiego – LUDOWA
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu. Linia została zawieszona do odwołania z dniem 14 kwietnia 2008 roku.
7 KRZEKOWO – Żołnierska – Mickiewicza – Most Akademicki – Mickiewicza – Aleja Bohaterów Warszawy – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – Plac Zwycięstwa – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – B.GÓRNICZY
8 GUMIEŃCE – Kwiatowa – Okulickiego – Ku Słońcu (z powrotem: Ku Słońcu – Kwiatowa) – Sikorskiego – Rondo Siwka – Sikorskiego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – Plac Zwycięstwa – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – BASEN GÓRNICZY
Linia czasowo zawieszona od 1 grudnia 2007 roku ponownie uruchomiona z dniem 2 stycznia 2008 roku.
8 BIS GUMIEŃCE – Kwiatowa – Okulickiego – Ku Słońcu (z powrotem: Ku Słońcu – Kwiatowa) – Sikorskiego – Rondo Siwka – Sikorskiego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – Plac Zwycięstwa – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Nabrzeże Weleckie – DWORCOWA
Linia uruchomiona od 1 grudnia 2007 roku zawieszona z dniem 2 stycznia 2008 roku.
9 GŁĘBOKIE – Aleja Wojska Polskiego – Wawrzyniaka – Aleja Bohaterów Warszawy – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – Plac Zwycięstwa – Plac Brama Portowa – Aleja Niepodległości – Aleja 3 Maja – Narutowicza – POTULICKA
11 POMORZANY – Aleja Powstańców Wielkopolskich – Aleja Piastów – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Plac Sprzymierzonych – Aleja Piłsudskiego – Plac Odrodzenia – Aleja Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Malczewskiego – Parkowa – Dubois – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego (z powrotem: Nocznickiego – Firlika) – Stalmacha – Druckiego-Lubeckiego – LUDOWA
12 POMORZANY – Aleja Powstańców Wielkopolskich – Aleja Piastów – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Plac Sprzymierzonych – Aleja Piłsudskiego – Plac Odrodzenia – Aleja Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Kołłątaja – Plac Sybiraków – Kołłątaja – Asnyka – Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka) – DWORZEC NIEBUSZEWO

* * *

Linie autobusowe pośpieszne.

Linia

Trasy

A STUDZIENNA – Hoża – Obotrycka – Wilcza – Sczanieckiej – Gontyny – Matejki – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Hangarowa – Struga – Jasna – Przelotowa – Handlowa – Chłopska – Kolorowych Domów – OSIEDLE BUKOWE
B OSIEDLE ARKOŃSKIE – Wiśniowy Sad – Chopina – Krasińskiego – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia (z powrotem: Rondo Giedroycia – Kołłątaja – Rondo Sybiraków – Kołłątaja – Orzeszkowej – Krasińskiego) – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła– Aleja Wyzwolenia – Pl. Żołnierza Polskiego – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Łubinowa – OSIEDLE SŁONECZNE
C PLAC RODŁA – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Plac Hołdu Pruskiego – Plac Żołnierza Polskiego (z powrotem: Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego) – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Cłowy – Przestrzenna – Gierczak – Plac Słowiański – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – OSIEDLE KASZTANOWE
C BIS PLAC RODŁA – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Plac Hołdu Pruskiego – Plac Żołnierza Polskiego (z powrotem: Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego) – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Cłowy – Przestrzenna – Gierczak – Plac Słowiański – Goleniowska – DĄBIE OSIEDLE
Kursy byłej linii C BIS włączone do linii C.
D PLAC RODŁA – Aleja Wyzwolenia – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Łubinowa – OSIEDLE SŁONECZNE
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
E PLAC SPRZYMIERZONYCH – Aleja Wojska Polskiego – Plac Zgody – Aleja Wojska Polskiego – Plac Zwycięstwa – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Hangarowa – Struga – Jasna – Przelotowa – Handlowa – Chłopska – Kolorowych Domów – OSIEDLE BUKOWE Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
F PLAC RODŁA – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Pokoju – Szosa Polska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Przęsocińska – Police: Asfaltowa – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – OSIEDLE CHEMIK
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
G PLAC RODŁA – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Plac Hołdu Pruskiego – Plac Żołnierza Polskiego (z powrotem: Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego) – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Żuka – Zdunowska – Sokołowskiego – Zdunowo Szpital - Zdunowo Dworzec Wiślana – WIELGOWO
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.

* * *

Linie autobusowe dzienne zwykłe.

Linia

Trasy

51 KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Kołłątaja – Orzeszkowej – Krasińskiego – Chopina – Chorzowska – OSÓW
52 TKACKA – Grodzka – Sołtysia – Wyszyńskiego (z powrotem: Wyszyńskiego – Tkacka) – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Kanał Parnicki – Marynarska – WYSPA PUCKA
53 POMORZANY DOBRZYŃSKA – Budziszyńska (z powrotem: Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska) – Aleja Powstańców Wielkopolskich – Milczańska – Mieszka I – Wierzbowa – Plac Słowińców – Dworska – Derdowskiego – Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Łukasińskiego – Grota Roweckiego – Witkiewicza) – Klonowica – Zawadzkiego – Szafera – Aleja Wojska Polskiego – Zaleskiego – Słowackiego – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Staszica – Plater – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego (z powrotem: Firlika – Plater) – STOCZNIA SZCZECIŃSKA [– Nocznickiego – Druckiego-Lubeckiego – Ludowa (z powrotem: Blizińskiego) – LUDOWA]
Do Ludowej niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu.
54 BASEN GÓRNICZY – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Leszczynowa – Walecznych – Pszenna – Handlowa – Osiedle Słoneczne – Handlowa – Dąbska – Zoologiczna – Niedźwiedzia – KIJEWO [– Zwierzyniecka – Pomorska – ZAKŁADY MIĘSNE]
Do Zakładów Mięsnych kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu (również niektóre kursy wieczorem i w dni świąteczne).
55 BASEN GÓRNICZY – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Granitowa – Plac Wolności – Metalowa – Przodowników Pracy – Rymarska – AUTOSTRADA
55 BIS PODJUCHY PĘTLA – Metalowa - Krzemienna - Smocza - Falskiego - SMOCZA/FALSKIEGO (przystanek końcowy)powrót ulicami: Falskiego - Przewiewna - Krzemienna - Metalowa - PODJUCHY PĘTLA
56 BASEN GÓRNICZY – Gdańska – Most Cłowy – Przestrzenna – Gierczak – Plac Słowiański – Goleniowska – DĄBIE OSIEDLE
57 KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Asnyka – Boguchwały – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Bandurskiego – Rostocka – Miejska – Szczecińska – Duńska – Szwedzka – Dzierżonia (z powrotem: Perlista) – Złotowska – WARSZEWO
57 BIS KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Kołłątaja – Orzeszkowej – Krasińskiego – Duńska – Szczecińska – KORMORANÓW
Linia wspomagająca linie 57 kończy swoją działalność z dniem 31.12.2006 roku przemianowana na linię 87.
58 STOCZNIA SZCZECIŃSKA – Firlika (z powrotem: Firlika – Hutnicza – Nocznickiego – Firlika) – Plater – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Pokoju – Szosa Polska – Ogrodnicza – Ludgardy – Zagórskiego-Ostoi – Szosa Polska – Policka – Nehringa – Kościelna – Nad Odrą – Lipowa – GOCŁAW
Kursuje w dni powszednie do godz. 18.
59 PLAC RODŁA – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Pokoju – Świętojańska – WISZESŁAWA
60 CUKROWA – Rondo Uniwersyteckie – Krakowska – [Dworska – Plac Słowińców – Dworska]/[Wrocławska – Okulickiego] – Derdowskiego – Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Witkiewicza) – Klonowica – Unii Lubelskiej – Aleja Wojska Polskiego – Zaleskiego – Słowackiego – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Staszica – Plater – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego – Firlika (z powrotem: Firlika – Plater) – STOCZNIA SZCZECIŃSKA
W dni powszednie kursuje ulicami: Wrocławską – Okulickiego, w dni świąteczne: Dworską.
61 DWORZEC GŁÓWNY PKP – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Plac Zwycięstwa – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Mieszka I – Cukrowa (z powrotem: Południowa) – Rondo Uniwersyteckie – Cukrowa – Radomska – Południowa – Rondo Hakena – Autostrada Poznańska – Most Świerczewskiego – Autostrada Poznańska – Most 1 Armii Wojska Polskiego – Autostrada Poznańska – Granitowa – Plac Wolności – Metalowa – PODJUCHY
61 BIS [WYSZYŃSKIEGO] PLAC ZWYCIĘSTWA – Krzywoustego - Piastów - Mieszka I - Rondo Uniwersyteckie - Południowa
Linia wspomagająca linię 61 w okresie roku akademickiego.
62 BASEN GÓRNICZY – Gdańska – Most Cłowy – Przestrzenna – Gierczak – Plac Słowiański – Goleniowska – Tczewska – Bałtycka – WIELGOWO
Linia zlikwidowana z dniem 04.09.2006 roku.
Nastąpiło połączenie tras byłych linii 62 i 73.
63 KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Asnyka – Boguchwały – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Pokoju – Szosa Polska – Policka – Nehringa – Kościelna – Nad Odrą – Stołczyńska – Orłowska – Artyleryjska – Kamienna – Plażowa – Inwalidzka – SKOLWIN
64 DĄBIE OSIEDLE – Goleniowska – Plac Słowiański – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Plac Słowiański – Gierczak – Krzywoń – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – Granitowa – Plac Wolności – Metalowa – Prodowników Pracy – Rymarska – KLUCZ
65 BASEN GÓRNICZY – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Jasna – Przelotowa – Handlowa – Chłopska – Kolorowych Domów – OSIEDLE BUKOWE
66 OSIEDLE BUKOWE – Kolorowych Domów – Chłopska – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – Granitowa – Plac Wolności – Metalowa – Przodowników Pracy – Mechaniczna – Tokarska (z powrotem: Tokarska – Przodowników Pracy) – ŻYDOWCE
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
67 KAROLA MIARKI – Ku Słońcu – Santocka (z powrotem: Santocka – Świerczewska – Miarki) – Poniatowskiego – Traugutta – Aleja Wojska Polskiego – Skargi – Rondo Giedroycia – Staszica – Plater – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego (z powrotem: Nocznickiego – Firlika) – Stalmacha – Druckiego-Lubeckiego – Ludowa (z powrotem: Blizińskiego) – LUDOWA
68 PLAC RODŁA – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Bandurskiego – KORMORANÓW
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
69 KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Kołłątaja – Warcisława I – Przyjaciół Żołnierza – Komuny Paryskiej – RUGIAŃSKA [– Druckiego-Lubeckiego – Ludowa (z powrotem: Blizińskiego) – LUDOWA]
Niektóre kursy do ulicy Ludowej w dni powszednie w godzinach szczytu.
70 DWORZEC GŁÓWNY - Kolumba - Nabrzeże Weleckie - Jana z Kolna - Admiralska - Wawelska - Wały Chrobrego - Szczerbcowa - Starzyńskiego - Małopolska - Matejki - Piłsudskiego - Jedności Narodowej - URZĄD MIEJSKIURZĄD MIEJSKI - Jedności Narodowej - Piłsudskiego - Matejki - Małopolska - Starzyńskiego - Szczerbcowa - Wały Chrobrego - Zygmunta Starego - Henryka Pobożnego - Małopolska - Komandorska - Jana z Kolna - Nabrzeże Weleckie - DWORZEC GŁÓWNY
71 BASEN GÓRNICZY – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Łubinowa – OSIEDLE SŁONECZNE
72 Basen Górniczy - Gdańska – most Cłowy – Przestrzenna – Gierczak – Krzywoń – Gryfińska – Struga – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Przyszłości – Pyrzycka (Śmierdnica)
Linia została zawieszona 1 lipca 1995 roku, a całkowice zlikwidowana 1 września 2003 roku.
73 Stara trasa linii 73 ważna do dnia 04.09.2006 roku
BASEN GÓRNICZY – Gdańska – Most Cłowy – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Żuka – Przylesie – Przytorze – Zdunowska – Sokołowskiego – ZDUNOWO SZPITAL
Nowa trasa linii 73 od dnia 04.09.2006 roku.
BASEN GÓRNICZY – Zdroje – Zdunowo – Wielgowo – Dąbie – BASEN GÓRNICZY
Przystanki dwukierunkowe („Basen Górniczy”, „Księżnej Anny”, „Bryczkowskiego I”, „Fiołkowa”, „Wielgowo Borsucza”, „Zdunowo Szpital”) zostały dodatkowo oznakowane tablicami „kierunek Dąbie” i „kierunek Zdroje”.
74 ŁUKASIŃSKIEGO OGRODY – Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Łukasińskiego) – Klonowica – Żołnierska – Szeroka – Modra – Koralowa – Bezrzecze: Koralowa – Górna – BEZRZECZE
75 DWORZEC GŁÓWNY PKP – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Plac Zwycięstwa – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – 26 Kwietnia – Santocka – Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Witkiewicza) – Klonowica – Zawadzkiego – Szafera – Szeroka – Żołnierska – KRZEKOWO
76 TKACKA – Grodzka – Sołtysia – Wyszyńskiego (z powrotem: Wyszyńskiego – Tkacka) – Most Długi – Energetyków – Celna – [Most Zielony – Heyki – Most Zielony –] Bulwar Gdański – Bulwar Śląski – Bytomska (z powrotem: Bytomska – Energetyków) – Rybnicka – Hryniewieckiego – Przejazd – NABRZEŻE „EWA
Niektóre kursy przez ulicę Heyki.
77 OSIEDLE BUKOWE – Kolorowych Domów – Chłopska – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Krzywoń – Gierczak – plac Słowiański – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Plac Słowiański – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – OSIEDLE KASZTANOWE
77 BIS OSIEDLE BUKOWE – Kolorowych Domów – Klęskowo – Osiedle Słoneczne – Łubinowa – Sanktuarium – Wiosenna – Bagienna – Gryfińska – Klombowa – Emilii Gierczak – DĄBIE DWORZEC
Linia kursuje od poniedziałku do piątku jako wspomagająca.
Linia została zawieszona z dniem 3 grudnia 2007 roku.
78 KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Kołłątaja – Orzeszkowej – Krasińskiego – Chopina – Wiśniowy Sad – OSIEDLE ARKOŃSKIE Kursuje w dni powszednie.
79 BASEN GÓRNICZY – Gdańska – Most Cłowy – Przestrzenna – Gierczak – Krzywoń – Gryfińska – Struga – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Przyszłości – Pyrzycka – Topolowa (z powrotem: Topolowa – Mostowa – Topolowa) – JEZIERZYCE
80 ZAKŁADY PIEKARNICZE – Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Łukasińskiego) – Klonowica – Zawadzkiego – Szafera – Spacerowa – Arkońska – Wszystkich Świętych – Chopina – Wiśniowy Sad – OSIEDLE ARKOŃSKIE
81 DWORZEC GŁÓWNY PKP – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa – plac Zwycięstwa – Krzywoustego – plac Kościuszki – Aleja Piastów – Mieszka I – Cukrowa (z powrotem: Południowa) – Rondo Uniwersyteckie – Cukrowa – Przecław: PRZECŁAW
82 KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Asnyka – Boguchwały – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Bandurskiego – Thugutta – Kormoranów – Krucza (z powrotem: Krucza – Obotrycka – Wilcza) – KRUCZA DOM KOMBATANTA Kursuje w godz. 9-16.
83 PLAC KOŚCIUSZKI – aleja Piastów – Mieszka I – Cukrowa – Do Rajkowa – [WARZYMICE] – [BĘDARGOWO SZKOŁA] – (powrót – Warzymice – Przecław – Cukrowa)
Uruchomiona 1 października 2009 roku.
84 Kijewo – Niedźwiedzia – Zoologiczna – Chłopska – Nad Rudzianką – Gwarna – Dąbska – Kolorowych Domów – Mączna– Walecznych – Leszczynowa – (przez Most Pionierów)– Basen Górniczy
87 Linia zostaje uruchomiona z dniem 2 stycznia 2007 roku. Na tej trasie kurowała do 1 września 2009 roku.
KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Kołłątaja – Orzeszkowej – Krasińskiego – Duńska – Szczecińska – [WARSZEWO] – Rostocka – KORMORANÓW
Nowa trasa ważna od 1 września 2009 roku.
KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Kołłątaja – Orzeszkowej – Krasińskiego – Duńska – [WARSZEWO] – Szczecińska – Pobórzańska –PODBÓRZ
Niektóre kursy na skróconej trasie tylko do Warszewa.
101 PLAC RODŁA – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Pokoju – Szosa Polska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Przęsocińska – Police: Asfaltowa – Wojska Polskiego – Plac Chrobrego – Kościuszki – Jasienicka – [Kuźnicka –] Jasienicka – Dworcowa – Piastów – JASIENICA
Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowych oraz większość w dni świąteczne bez podjazdu pod Zakłady Chemiczne (ul. Kuźnicka).
102 GOCŁAW – Lipowa – Nad Odrą – Stołczyńska – Police: Nadbrzeżna – Cisowa – Asfaltowa – Wojska Polskiego – plac Chrobrego – Grunwaldzka – Siedlecka – Piłsudskiego – Tanowska – Licealna – POLICE SZKOŁA
103 GŁĘBOKIE – Zegadłowicza – Pilchowo: Szczecińska – Tanowo: Szczecińska – Policka – Trzeszczyn: Kościuszki – Police: Tanowska – [Licealna –] Tanowska – Siedlecka – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – Piłsudskiego – Mazurska – Kołłątaja – Grunwaldzka – Plac Chrobrego – POLICE RYNEK [– Kościuszki – Jasienicka – Kuźnicka – ZAKŁADY CHEMICZNE]
Do Zakładów Chemicznych kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu (również niektóre kursy wieczorem i w dni świąteczne).W dni powszednie do godz. 18 kursy z wjazdem na pętlę Police Szkoła (ul. Licealna) – tylko w kierunku Zakładów Chemicznych.
106 GŁĘBOKIE – Zegadłowicza – Pilchowo: Szczecińska – Leśna – Leśno Górne – Siedlice – Police: Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Siedlecka – Grunwaldzka – plac Chrobrego – POLICE RYNEK
W dni powszednie kursuje do godz. 21, w dni świąteczne w godz. 7-21.
107 PLAC RODŁA – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Pokoju – Szosa Polska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Przęsocińska – Police: Asfaltowa – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – OSIEDLE CHEMIK
109 POLICE RYNEK – plac Chrobrego – Grunwaldzka – Batorego – Szkolna – Słoneczna – Kołłątaja – Mazurska – Piłsudskiego – Grzybowa – Piaskowa – [Siedlice: SIEDLICE]/[Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Tanowska – Licealna – POLICE SZKOŁA]
Kursuje w dni nauki szkolnej do godz. 18. Niektóre kursy do Siedlic. Niektóre kursy z podjazdem do Prywatnego Liceum (ul. Licealna).
110 POLICE RYNEK – Grunwaldzka – Batorego – Szkolna – Kołłątaja – Mazurska – Pilsudskiego – Grzybowa – Piaskowa – SIEDLICE
Kursuje tylko w dni nauki szkolnej. Uruchomiona 3 grudnia 2007 r.
111 ZAJEZDNIA POLICE – Fabryczna – Tanowska – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – Piłsudskiego – Mazurska – Kołłątaja – Słoneczna – Szkolna – Batorego – Grunwaldzka – plac Chrobrego – POLICE RYNEK [– Kościuszki – Jasienicka – [Kuźnicka –] Jasienicka – Dworcowa – Piastów – JASIENICA]
Kursuje w dni powszednie do godz. 18. Niektóre kursy do Jasienicy. W porannym szczycie jeden kurs z podjazdem pod Zakłady Chemiczne (ul. Kuźnicka).

* * *

Linie autobusowe nocne.

Linia

Trasy

521

DWORZEC GŁÓWNY PKP – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Plac Zwycięstwa – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – 26 Kwietnia – Santocka – Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Witkiewicza) – Klonowica – Zawadzkiego – Szafera – Szeroka – Żołnierska – KRZEKOWO
522 [WARSZEWO – Złotowska – Dzierżonia(z powrotem :Perlista) – Szwedzka – Duńska – Szczecińska – Miejska – Rostocka] – KORMORANÓW – Bandurskiego – Przjaciół Żołnierza – Wilcza – Sczanieckiej – Cyryla i Metodego – Boguchwały – Asnyka – Rondo Sybiraków – Niemcewicza – Krasińskiego – Aleja wyzwolenia – Rondo Giedrojcia – Aleja Wyzwolenia – plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego – Aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Cłowy – Przestrzenna – Gierczak – Plac Słowiański – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – plac Słowiański – Goleniowska – DĄBIE OSIEDLE [ – Goleniowska Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – OSIEDLE KASZTANOWE]
523 WISZESŁAWA – Dębogórska – Robotnicza – Studzienna – Hoża – Obotrycka – Przyjaciół Żołnierza – Warcisława I – Kołłątaja – Rondo Sybiraków – Niemcewicza – Krasińskiego – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedrojcia – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Aleja Piłsudskiego – Plac Odrodzenia – Aleja Piłsudskiego – Plac Sprzymierzonych – Aleja Piastów – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Mieszka I – Cukrowa – Rondo Uniwersyteckie – CUKROWA – (Kombinat–Osiedle Kresy–Osiedle Zielone Pole) – PRZECŁAW
524 POMORZANY DOBRZYŃSKA – Budziszyńska (z powrotem: Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska) – Aleja Powstańców Wielkopolskich – Aleja Piastów – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Plac Sprzymierzonych – Aleja Piłsudskiego – Plac Odrodzenia – Aleja Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Wilcza – Obotrycka – Pokoju – Nehringa – Policka – Szosa Polska – Przęsocin – Szczecińska – Szczecin : Przęsocińska – Police: – Asfaltowa – Wojska Polskiego – Plac Chrobrego – Grunwaldzka – Kołłątaja – Mazurska – Piłsudskiego – Grzybowa – Piaskowa – Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Siedlecka – Tanowska – Fabryczna – ZAJEZDNIA POLICE
525 KRZEKOWO – Klonowica – Unii Lubelskiej – Aleja Wojska Polskiego – Spacerowa – Arkońska – Niemierzyńska – Krasińskiego – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedrojcia – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Malczewskiego – Parkowa – Dubois – Firlika – (z powrotem: – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego) – Stalmacha – Druckiego-Lubeckiego – Konarskiego (z powrotem: Ludowa) – Dębogórska – WISZESŁAWA
526 DWORZEC GŁÓWNY PKP – Kolumba - Nabrzeże Wieleckie - Jana z Kolna - Łady - Firlika - Hutnicza - Nocznickiego (z powrotem: Nocznickiego - Firlika) - Stalmacha - Druckiego-Lubeckiego - Ludowa (z powrotem: Konarskiego) - Dębogórska - Wiszesława - Światowida - Lipowa - Nad Odrą - Stołczyńska - Police: Nadbrzeżna - Cisowa - Asfaltowa - Wojska Polskiego - Plac Chrobrego - Grunwaldzka - Siedlecka - Grzybowa - Piaskowa - Wyszyńskiego - Piłsudskiego - Tanowska - Fabryczna – ZAJEZDNIA POLICE
527 DWORZEC GŁÓWNY PKP – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Plac Zwycięstwa – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – Aleja Bohaterów Warszawy – Mickiewicza – Most Akademicki – Mickiewicza – Wernyhory – Klonowica – KRZEKOWO [- Żołnierska – Szeroka – Modra – Koralowa – Bezrzecze: Koralowa – Górna – BEZRZECZE
528 POMORZANY DOBRZYŃSKA – Budziszyńska (z powrotem: Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska) – Smolańska – Chmielewskiego – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Plac Zwycięstwa – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Sikorskiego – Rondo Siwka – Sikorskiego – Ku Słońcu (z powrotem: Kwiatowa – Okulickiego – Ku Słońcu) – GUMIEŃCE
529 PLAC RODŁA – Aleja Piłsudskiego - Plac Rodła - Aleja Wyzwolenia - Plac Żołnierza Polskiego - Aleja Niepodległości - Plac Brama Portowa - Aleja Niepodległości - Aleja 3 Maja - Owocowa - Czarnieckiego - Potulicka - Piekary - Dąbrowskiego - Aleja Powstańców Wielkopolskich - Milczańska - Mieszka I - Południowa - Rondo Uniwersyteckie - Południowa - Radomska - Cukrowa - Rondo Uniwersyteckie - Krakowska - Wrocławska - Okulickiego - Ku Słońcu - Santocka - Witkiewicza - Żwirki i Wigury - Czorsztyńska - Mickiewicza - Wernyhory (z powrotem Wernyhory - Reduty Ordona - Witkiewicza) - Klonowica - KRZEKOWO [- Klonowica - Zawadzkiego - Szafera - Aleja Wojska Polskiego - Zegadłowicza- GŁĘBOKIE JAWOROWA

530

Plac Rodła - aleja Wyzwolenia - rondo Giedroycia - aleja Wyzwolenia - Krasińskiego - Niemcewicza - rondo Sybiraków - Kołłątaja - Orzeszkowej - Krasińskiego - Duńska - Szczecińska - Rostocka - Kormoranów
Linie wprowadzono do eksploatacji 1 października 2008 roku. Obsługuję ją PKS Szczecin. Do dnia 1 września 2009 roku jeździła na podanej wyżej trasie. Niżej wydłużona trasa
Plac Rodła - aleja Wyzwolenia - rondo Giedroycia - aleja Wyzwolenia - Krasińskiego - Niemcewicza - rondo Sybiraków - Kołłątaja - Orzeszkowej - Krasińskiego - Duńska - Szczecińska - Podbórzańska - Podbórz
531 KRZEKOWO – Klonowica - Zawadzkiego - Szafera - Aleja Wojska Polskiego - Plac Sprzymierzonych - Aleja Piłsudskiego - Plac Odrodzenia - Aleja Piłsudskiego - Plac Grunwaldzki - Aleja Piłsudskiego - Plac Rodła - Aleja Wyzwolenia - Plac Żołnierza Polskiego - Aleja Niepodległości - Plac Brama Portowa - Wyszyńskiego - Most Długi - Energetyków - Most Portowy - Gdańska - Estakada Pomorska - Gdańska - Most Pionierów Miasta Szczecina - Eskadrowa - Leszczynowa - Batalionów Chłopskich - Gryfińska - Struga - Jasna - Przelotowa - Handlowa - Chłopska - Kolorowych Domów - OSIEDLE BUKOWE
532 [OSÓW - Chorzowska - Chopina - Wiśniowy Sad -] OSIEDLE ARKOŃSKIE - Wiśniowy Sad - Chopina - Krasińskiego - Orzeszkowej - Kołłątaja - Rondo Sybiraków - Niemcewicza - Krasińskiego - Aleja Wyzwolenia - Rondo Giedroycia - Aleja Wyzwolenia - Plac Witosa - Aleja Wyzwolenia - Plac Rodła - Aleja Wyzwolenia - Plac Żołnierza Polskiego - Aleja Niepodległości - Plac Brama Portowa - Wyszyńskiego - Most Długi - Energetyków - Most Portowy - Gdańska - Estakada Pomorska - Gdańska - Most Pionierów Miasta Szczecina - Eskadrowa - Leszczynowa - Batalionów Chłopskich - Gryfińska - Struga - Łubinowa - Handlowa - Chłopska - Kolorowych Domów - OSIEDLE BUKOWE
533 KLUCZ – Rymarska - Przodowników Pracy - Metalowa - Plac Wolności - Granitowa - Batalionów Chłopskich - Gryfińska - Krzywoń - Gierczak - Plac Słowiański - Racławicka (z powrotem: Racławicka - Stacyjna - Pomorska - Plac Słowiański) - DĄBIE DWORZEC
534 OSIEDLE BUKOWE - Kolorowych Domów - Chłopska - Handlowa - Osiedle Słoneczne - Handlowa - Dąbska - Zoologiczna - Niedźwiedzia - Zwierzyniecka - Szosa Stargardzka - Żuka - Zdunowska - Sokołowskiego - Bałtycka (z powrotem: Bałtycka - Zdunowska) - WIELGOWO BRYCZKOWSKIEGO

* * *


Lata 90 XX wieku


Wiek XXI


Linki


Copyright © Janusz Światowy, 2002
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Optymalizacja pod Internet Explorer