Menu


1879-1929


Lata 20-40 XX wieku


Lata 50–80 XX wieku

Wydarzenia w komunikacji w 2003 roku


* * *

Linie komunikacji miejskiej - stan na 1.09.2003 roku

LINIE TRAMWAJOWE DZIENNE ZWYKŁE
1 [GŁĘBOKIE – Aleja Wojska Polskiego –] ZAJEZDNIA POGODNO – Aleja Wojska Polskiego – Plac Sprzymierzonych – Aleja Piłsudskiego – Plac Odrodzenia – Aleja Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Plac Hołdu Pruskiego – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Aleja Niepodległości – Aleja 3 Maja – Plac Zawiszy Czarnego – Narutowicza – POTULICKA
Do Głębokiego kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu oraz w dni świąteczne.
2 DWORCOWA – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa (z powrotem: Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Nabrzeże Wieleckie – Dworcowa) – Aleja Niepodległości – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Kołłątaja – Rondo Sybiraków – Asnyka – Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka) – DWORZEC NIEBUSZEWO
3 POMORZANY – Smolańska – Chmielewskiego – Kolumba – Plac Grodnicki – Nowa – Plac Tobrucki – Dworcowa – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Aleja Niepodległości – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Aleja Wyzwolenia – Krasińskiego – Niemierzyńska – Arkońska – LAS ARKOŃSKI
4 POMORZANY – Aleja Powstańców Wielkopolskich – Aleja Piastów – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Plac Sprzymierzonych – Aleja Piłsudskiego – Plac Odrodzenia – Aleja Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Plac Hołdu Pruskiego – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Aleja Niepodległości – Aleja 3 Maja – Plac Zawiszy Czarnego – Narutowicza – POTULICKA
Kursuje w dni powszednie do godz. 18.
5 KRZEKOWO – Żołnierska – Mickiewicza – Most Akademicki – Mickiewicza – Aleja Bohaterów Warszawy – Jagiellońska – Aleja Piastów – Plac Sprzymierzonych – Aleja Piłsudskiego – Plac Odrodzenia – Aleja Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Malczewskiego – Parkowa – Dubois – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego – Firlika (z powrotem: Firlika – Dubois) – STOCZNIA SZCZECIŃSKA
6 POMORZANY – Smolańska – Chmielewskiego – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Jana z Kolna – Łady – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego (z powrotem: Nocznickiego – Firlika) – Stalmacha – Druckiego-Lubeckiego – Dębogórska – Wiszesława – Światowida – Lipowa – GOCŁAW
6
BIS
POMORZANY – Smolańska – Chmielewskiego – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Jana z Kolna – Łady – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego (z powrotem: Nocznickiego – Firlika) – Stalmacha – Druckiego-Lubeckiego – LUDOWA
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
7 KRZEKOWO – Żołnierska – Mickiewicza – Most Akademicki – Mickiewicza – Aleja Bohaterów Warszawy – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – Plac Zwycięstwa – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – BASEN GÓRNICZY
8 GUMIEŃCE – Kwiatowa – Okulickiego – Ku Słońcu (z powrotem: Ku Słońcu – Kwiatowa) – Sikorskiego – Rondo Siwka – Sikorskiego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – Plac Zwycięstwa – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – BASEN GÓRNICZY
9 GŁĘBOKIE – Aleja Wojska Polskiego – Wawrzyniaka – Aleja Bohaterów Warszawy – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – Plac Zwycięstwa – Plac Brama Portowa – Aleja Niepodległości – Aleja 3 Maja – Plac Zawiszy Czarnego – Narutowicza – POTULICKA
11 POMORZANY – Aleja Powstańców Wielkopolskich – Aleja Piastów – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Plac Sprzymierzonych – Aleja Piłsudskiego – Plac Odrodzenia – Aleja Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Malczewskiego – Parkowa – Dubois – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego (z powrotem: Nocznickiego – Firlika) – Stalmacha – Druckiego-Lubeckiego – LUDOWA
12 POMORZANY – Aleja Powstańców Wielkopolskich – Aleja Piastów – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Plac Sprzymierzonych – Aleja Piłsudskiego – Plac Odrodzenia – Aleja Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Kołłątaja – Plac Sybiraków – Kołłątaja – Asnyka – Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka) – DWORZEC NIEBUSZEWO

* * *

LINIE AUTOBUSOWE DZIENNE ZWYKŁE
51 KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Kołłątaja – Orzeszkowej – Krasińskiego – Chopina – Chorzowska – OSÓW
52 TKACKA – Grodzka – Sołtysia – Wyszyńskiego (z powrotem: Wyszyńskiego – Tkacka) – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Kanał Parnicki – Marynarska – WYSPA PUCKA
53 POMORZANY – DOBRZYŃSKA – Budziszyńska (z powrotem: Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska) – Aleja Powstańców Wielkopolskich – Milczańska – Mieszka I – Wierzbowa – Plac Słowińców – Dworska – Derdowskiego – Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Witkiewicza) – Klonowica – Zawadzkiego – Szafera – Aleja Wojska Polskiego – Zaleskiego – Słowackiego – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Staszica – Plater – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego (z powrotem: Firlika – Plater) – STOCZNIA SZCZECIŃSKA [– Nocznickiego – Druckiego-Lubeckiego – Ludowa (z powrotem: Blizińskiego) – LUDOWA]
Do Ludowej niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu.
54 BASEN GÓRNICZY – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina (z powrotem: Most Cłowy) – Eskadrowa – Leszczynowa – Walecznych – Pszenna – Handlowa – Osiedle Słoneczne – Handlowa – Dąbska – Zoologiczna – Niedźwiedzia – KIJEWO [– Zwierzyniecka – Pomorska – ZAKŁADY MIĘSNE]
Do Zakładów Mięsnych kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu (również niektóre kursy wieczorem).
55 BASEN GÓRNICZY – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina (z powrotem: Most Cłowy) – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Granitowa – Plac Wolności – Metalowa – Przodowników Pracy – Rymarska – AUTOSTRADA
56 BASEN GÓRNICZY – Gdańska – Most Cłowy – Przestrzenna – Gierczak – Plac Słowiański – Goleniowska – DĄBIE – OSIEDLE
57 KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Asnyka – Boguchwały – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Bandurskiego – Rostocka – Miejska – Szczecińska – Duńska – Szwedzka – Dzierżonia (z powrotem: Perlista) – Złotowska – WARSZEWO
57
BIS
KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Kołłątaja – Orzeszkowej – Krasińskiego – Duńska – Szczecińska – WARSZEWO – POZNAŃSKA
58 STOCZNIA SZCZECIŃSKA – Firlika (z powrotem: Firlika – Hutnicza – Nocznickiego – Firlika) – Plater – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Pokoju – Szosa Polska – Policka – Nehringa – Kościelna – Nad Odrą – Lipowa – GOCŁAW
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
59 PLAC RODŁA – Aleja Piłsudskiego – Matejki (z powrotem: Matejki – Malczewskiego – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego) – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Pokoju – Świętojańska – WISZESŁAWA
60 CUKROWA – Rondo Uniwersyteckie – Krakowska – [Dworska – Plac Słowińców – Dworska]/[Wrocławska – Okulickiego] – Derdowskiego – Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Witkiewicza) – Klonowica – Unii Lubelskiej – Aleja Wojska Polskiego – Zaleskiego – Słowackiego – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Staszica – Plater – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego – Firlika (z powrotem: Firlika – Plater) – STOCZNIA SZCZECIŃSKA
W dni powszednie kursuje ulicami: Wrocławską – Okulickiego, w dni świąteczne: Dworską.
61 DWORZEC GŁÓWNY PKP (przejście nadziemne) – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Plac Zwycięstwa – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Mieszka I – Cukrowa – Rondo Uniwersyteckie – Cukrowa – Radomska – Południowa – Rondo Hakena – Autostrada Poznańska – Most Świerczewskiego – Autostrada Poznańska – Most 1 Armii Wojska Polskiego – Autostrada Poznańska – Granitowa – Plac Wolności – Metalowa – PODJUCHY
62 BASEN GÓRNICZY – Gdańska – Most Cłowy – Przestrzenna – Gierczak – Plac Słowiański – Goleniowska – Tczewska – Bałtycka – WIELGOWO
63 KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Asnyka – Boguchwały – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Pokoju – Szosa Polska – Policka – Nehringa – Kościelna – Nad Odrą – Stołczyńska – Orłowska – Artyleryjska – Kamienna – Plażowa – Inwalidzka – SKOLWIN
64 DĄBIE – OSIEDLE – Goleniowska – Plac Słowiański – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Plac Słowiański – Gierczak – Krzywoń – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – Granitowa – Plac Wolności – Metalowa – Prodowników Pracy – Rymarska – KLUCZ
65 BASEN GÓRNICZY – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina (z powrotem: Most Cłowy) – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Jasna – Przelotowa – Handlowa – Chłopska – Kolorowych Domów – OSIEDLE BUKOWE
66 OSIEDLE BUKOWE – Kolorowych Domów – Chłopska – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – Granitowa – Plac Wolności – Metalowa – Przodowników Pracy – Mechaniczna – Tokarska (z powrotem: Tokarska – Przodowników Pracy) – ŻYDOWCE
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
67 KAROLA MIARKI – Ku Słońcu – Santocka (z powrotem: Santocka – Świerczewska – Miarki) – Poniatowskiego – Traugutta – Aleja Wojska Polskiego – Skargi – Rondo Giedroycia – Staszica – Plater – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego (z powrotem: Nocznickiego – Firlika) – Stalmacha – Druckiego-Lubeckiego – Ludowa (z powrotem: Blizińskiego) – LUDOWA
68 PLAC RODŁA – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Malczewskiego – Matejki (z powrotem: Matejki – Aleja Piłsudskiego) – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Bandurskiego – KORMORANÓW
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
69 KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Kołłątaja – Warcisława I – Przyjaciół Żołnierza – Komuny Paryskiej – RUGIAŃSKA [– Druckiego-Lubeckiego – Ludowa (z powrotem: Blizińskiego) – LUDOWA]
Do Ludowej niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu.
71 BASEN GÓRNICZY – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina (z powrotem: Most Cłowy) – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Łubinowa – OSIEDLE SŁONECZNE
72 NEHRINGA – POMNIK – Szosa Polska – Ogrodnicza – Zagórskiego-Ostoi (z powrotem: Ogrodnicza) – LUDGARDY
Kursuje w dni powszednie do godz. 18.
73 BASEN GÓRNICZY – Gdańska – Most Cłowy – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Żuka – Przylesie – Przytorze – Zdunowska – Sokołowskiego – ZDUNOWO – SZPITAL
74 [ŁUKASIŃSKIEGO – OGRODY – Łukasińskiego –] ZAKŁADY PIEKARNICZE – Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Łukasińskiego) – Klonowica – Żołnierska – Szeroka – Modra – Koralowa – Bezrzecze: Koralowa – Górna – BEZRZECZE
Do Ogrodów kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
75 DWORZEC GŁÓWNY PKP (przejście nadziemne) – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Plac Zwycięstwa – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – 26 Kwietnia – Santocka – Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Witkiewicza) – Klonowica – Zawadzkiego – Szafera – Szeroka – Żołnierska – KRZEKOWO
76 TKACKA – Grodzka – Sołtysia – Wyszyńskiego (z powrotem: Wyszyńskiego – Tkacka) – Most Długi – Energetyków – Celna – [Most Zielony – Heyki – Most Zielony –] Bulwar Gdański – Bulwar Śląski – Bytomska (z powrotem: Bytomska – Energetyków) – Rybnicka – Hryniewieckiego – Przejazd – NABRZEŻE „EWA”
Niektóre kursy przez ulicę Heyki.
77 OSIEDLE BUKOWE – Kolorowych Domów – Chłopska – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Krzywoń – Gierczak – Plac Słowiański – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Plac Słowiański – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – OSIEDLE KASZTANOWE
78 KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Kołłątaja – Orzeszkowej – Krasińskiego – Chopina – Wiśniowy Sad – OSIEDLE ARKOŃSKIE
Kursuje w dni powszednie.
79 BASEN GÓRNICZY – Gdańska – Most Cłowy – Przestrzenna – Gierczak – Krzywoń – Gryfińska – Struga – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Przyszłości – Pyrzycka – Topolowa (z powrotem: Topolowa – Mostowa – Topolowa) – JEZIERZYCE
80 ZAKŁADY PIEKARNICZE – Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Łukasińskiego) – Klonowica – Zawadzkiego – Szafera – Spacerowa – Arkońska – Wszystkich Świętych – Chopina – Wiśniowy Sad – OSIEDLE ARKOŃSKIE
81 DWORZEC GŁÓWNY PKP (przejście podziemne) – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Plac Zwycięstwa – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Mieszka I – Cukrowa – Rondo Uniwersyteckie – Cukrowa – Przecław: PRZECŁAW
82 KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Asnyka – Boguchwały – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Bandurskiego – Thugutta – Kormoranów – Krucza (z powrotem: Krucza – Obotrycka – Wilcza) – KRUCZA – DOM KOMBATANTA
Kursuje w godz. 9-16.
101 PLAC RODŁA – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Malczewskiego – Matejki (z powrotem: Matejki – Aleja Piłsudskiego) – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Pokoju – Szosa Polska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Przęsocińska – Police: Asfaltowa – Wojska Polskiego – Plac Chrobrego – Kościuszki – Jasienicka – [Kuźnicka –] Jasienicka – Dworcowa – Piastów – JASIENICA
Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowych oraz większość w dni świąteczne bez podjazdu pod Zakłady Chemiczne (ul. Kuźnicka).
102 GOCŁAW – Lipowa – Nad Odrą – Stołczyńska – Police: Nadbrzeżna – Cisowa – Asfaltowa – Wojska Polskiego – Plac Chrobrego – Grunwaldzka – Siedlecka – Piłsudskiego – Tanowska – Licealna – POLICE – SZKOŁA
Niektóre kursy w dni powszednie z podjazdem do Prywatnego Liceum (ul. Licealna).
103 GŁĘBOKIE – Zegadłowicza – Pilchowo: Szczecińska – Tanowo: Szczecińska – Policka – Trzeszczyn: Kościuszki – Police: Tanowska – [Licealna –] Tanowska – Siedlecka – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – Piłsudskiego – Mazurska – Kołłątaja – Grunwaldzka – Plac Chrobrego – POLICE – RYNEK [– Kościuszki – Jasienicka – Kuźnicka – ZAKŁADY CHEMICZNE]
Do Zakładów Chemicznych kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu (również niektóre kursy wieczorem i w dni świąteczne).
W dni powszednie do godz. 18 kursy z wjazdem na pętlę Police – szkoła (ul. Licealna) – tylko w kierunku Zakładów Chemicznych.
106 GŁĘBOKIE – Zegadłowicza – Pilchowo: Szczecińska – Leśna – Leśno GórneSiedlicePolice: Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Siedlecka – Grunwaldzka – Plac Chrobrego – POLICE – RYNEK
107 PLAC RODŁA – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Malczewskiego – Matejki (z powrotem: Matejki – Aleja Piłsudskiego) – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Pokoju – Szosa Polska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Przęsocińska – Police: Asfaltowa – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – OSIEDLE CHEMIK
109 POLICE – RYNEK – Plac Chrobrego – Grunwaldzka – Batorego – Szkolna – Słoneczna – Kołłątaja – Mazurska – Piłsudskiego – Grzybowa – Piaskowa – [Siedlice: SIEDLICE]/[Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Tanowska – Licealna – POLICE – SZKOŁA]
Kursuje w dni nauki szkolnej do godz. 18.
Niektóre kursy do Siedlic.
Niektóre kursy z podjazdem do Prywatnego Liceum (ul. Licealna).
111 ZAJEZDNIA POLICE – Fabryczna – Tanowska – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – Piłsudskiego – Mazurska – Kołłątaja – Słoneczna – Szkolna – Batorego – Grunwaldzka – Plac Chrobrego – POLICE – RYNEK [– Kościuszki – Jasienicka – [Kuźnicka –] Jasienicka – Dworcowa – Piastów – JASIENICA]
Kursuje w dni powszednie do godz. 18.
Niektóre kursy do Jasienicy.
W porannym szczycie 1 kurs z podjazdem pod Zakłady Chemiczne (ul. Kuźnicka).

* * *

LINIE AUTOBUSOWE DZIENNE POSPIESZNE
A OSIEDLE BUKOWE – Kolorowych Domów – Chłopska – Handlowa – Przelotowa – Jasna – Struga – Hangarowa – Eskadrowa – Most Cłowy (z powrotem: Most Pionierów Miasta Szczecina) – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Portowy – Energetyków – Most Długi – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Aleja Niepodległości – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Malczewskiego – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Hoża – STUDZIENNA
B OSIEDLE SŁONECZNE – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Leszczynowa – Eskadrowa – Most Cłowy (z powrotem: Most Pionierów Miasta Szczecina) – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Portowy – Energetyków – Most Długi – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Aleja Niepodległości – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Kołłątaja – Rondo Sybiraków – Kołłątaja – Orzeszkowej – Krasińskiego (z powrotem: Krasińskiego – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia) – Chopina – Wiśniowy Sad – OSIEDLE ARKOŃSKIE
C OSIEDLE KASZTANOWE – Kablowa – Lubczyńska – Kniewska – Goleniowska – Plac Słowiański – Gierczak – Przestrzenna – Most Cłowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Portowy – Energetyków – Most Długi – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Aleja Niepodległości – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego (z powrotem: Aleja Piłsudskiego – Matejki – Plac Hołdu Pruskiego – Plac Żołnierza Polskiego) – PLAC RODŁA
D OSIEDLE SŁONECZNE – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Leszczynowa – Eskadrowa – Most Cłowy (z powrotem: Most Pionierów Miasta Szczecina) – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Portowy – Energetyków – Most Długi – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Aleja Niepodległości – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Wyzwolenia – PLAC RODŁA
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
E OSIEDLE BUKOWE – Kolorowych Domów – Chłopska – Handlowa – Przelotowa – Jasna – Struga – Hangarowa – Eskadrowa – Most Cłowy (z powrotem: Most Pionierów Miasta Szczecina) – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Portowy – Energetyków – Most Długi – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Plac Zwycięstwa – Aleja Wojska Polskiego – Plac Zgody – Aleja Wojska Polskiego – PLAC SPRZYMIERZONYCH
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
F PLAC RODŁA – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Malczewskiego – Matejki (z powrotem: Matejki – Aleja Piłsudskiego) – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Pokoju – Szosa Polska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Przęsocińska – Police: Asfaltowa – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – OSIEDLE CHEMIK
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
G PLAC RODŁA – Aleja Wyzwolenia – Aleja Niepodległości – Brama Portowa – Wyszyńskiego – Energetyków – Gdańska – Basen Górniczy – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Struga – Szosa Stargardzka – Żuka – Zdunowska – Sokołowskiego – Zdunowo Szpital – Wiślana – WIELGOWO
Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.

* * *

LINIE AUTOBUSOWE DZIENNE SPECJALNE (BEZPŁATNE)
701 PLAC RODŁA – Aleja Wyzwolenia – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Plac Zwycięstwa – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – 26 Kwietnia – Santocka – Witkiewicza – Derdowskiego – Ku Słońcu (z powrotem: Ku Słońcu – Kwiatowa – Okulickiego – Derdowskiego) – CENTRUM HANDLOWE „KING CROSS”
702 KOMUNY PARYSKIEJ – Wilcza – Sczanieckiej – Gontyny – Malczewskiego – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Plac Żołnierza Polskiego – Plac Brama Portowa – Plac Zwycięstwa – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Mieszka I – Milczańska – CENTRUM HANDLOWE „PIAST”
703 PLAC RODŁA – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Plac Hołdu Pruskiego – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego (z powrotem: Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego) – Plac Grunwaldzki – Aleja Piłsudskiego – Plac Odrodzenia – Aleja Piłsudskiego – Plac Sprzymierzonych – Aleja Piastów – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Mieszka I – Milczańska – HIPERMARKET „TESCO – HIT”
704 POMORZANY – DOBRZYŃSKA – Budziszyńska (z powrotem: Budziszyńska – Gospodarska – Inowrocławska – Dobrzyńska) – Aleja Powstańców Wielkopolskich – Milczańska – HIPERMARKET „TESCO – HIT”
705 ZAWADZKIEGO – Klonowica – Wernyhory – Reduty Ordona – Witkiewicza (z powrotem: Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory) – Derdowskiego – Dworska – Plac Słowińców – Wierzbowa – Mieszka I – Milczańska – HIPERMARKET „TESCO – HIT”
706 DWORCOWA – Nabrzeże Wieleckie – Plac Grodnicki – Nowa – Plac Tobrucki – Dworcowa – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa (z powrotem: Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Nabrzeże Wieleckie – Dworcowa) – Aleja Niepodległości – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Lubomirskiego (z powrotem: Ofiar Oświęcimia) – TARGOWISKO „MANHATTAN”
707 KOŁŁĄTAJA – Rondo Sybiraków – Kołłątaja – Warcisława I – Przyjaciół Żołnierza – Wilcza – Sczanieckiej – Gontyny – Malczewskiego – Aleja Wyzwolenia (z powrotem: Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Kołłątaja) – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Plac Zwycięstwa – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Mieszka I – Milczańska – HIPERMARKET „TESCO – HIT”
708 ZAWADZKIEGO – Klonowica – Wernyhory – Reduty Ordona – Witkiewicza (z powrotem: Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory) – Derdowskiego – Ku Słońcu (z powrotem: Ku Słońcu – Kwiatowa – Okulickiego – Derdowskiego) – CENTRUM HANDLOWE „KING CROSS”
709 RUGIAŃSKA – Komuny Paryskiej – Przyjaciół Żołnierza – Warcisława I – Orzeszkowej – Krasińskiego – Duńska – Szczecińska – Miejska – Rostocka – TARGOWISKO „ROSTOCKA”
710 ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI – Plac Żołnierza Polskiego – Trasa Zamkowa im. Piotra Zaremby – Gdańska (z powrotem: Gdańska – Most Portowy – Energetyków – Most Długi – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Aleja Niepodległości) – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Pionierów Miasta Szczecina (z powrotem: Most Cłowy) – Eskadrowa – Leszczynowa – Gryfińska – Struga – HIPERMARKET „REAL”
711 OSIEDLE BUKOWE – Kolorowych Domów – Chłopska – Handlowa – Łubinowa – Struga – Hipermarket „Real” – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – Granitowa – Plac Wolności – Metalowa – Przodowników Pracy – Mechaniczna – Tokarska (z powrotem: Tokarska – Przodowników Pracy) – ŻYDOWCE

* * *

LINIE AUTOBUSOWE NOCNE
501 DWORZEC GŁÓWNY PKP (przejście podziemne) – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Plac Zwycięstwa – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – 26 Kwietnia – Santocka – Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Witkiewicza) – Klonowica – Zawadzkiego – Szafera – Szeroka – Żołnierska – KRZEKOWO
502 DWORZEC GŁÓWNY PKP (przejście podziemne) – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Aleja Niepodległości – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Aleja Wyzwolenia – Krasińskiego – Niemcewicza – Rondo Sybiraków – Asnyka – Boguchwały – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Bandurskiego – Rostocka – Miejska – Szczecińska – Duńska – Szwedzka – Dzierżonia (z powrotem: Perlista) – Złotowska – WARSZEWO
503 KORMORANÓW – Bandurskiego – Przyjaciół Żołnierza – Warcisława I – Kołłątaja – Rondo Sybiraków – Niemcewicza – Krasińskiego – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Aleja Piłsudskiego – Plac Odrodzenia – Aleja Piłsudskiego – Plac Sprzymierzonych – Aleja Piastów – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Mieszka I – Cukrowa – Rondo Uniwersyteckie – CUKROWA
504 POMORZANY – DOBRZYŃSKA – Budziszyńska (z powrotem: Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska) – Aleja Powstańców Wielkopolskich – Aleja Piastów – Plac Kościuszki – Aleja Piastów – Plac Sprzymierzonych – Aleja Piłsudskiego – Plac Odrodzenia – Aleja Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Aleja Niepodległości – Aleja 3 Maja – Plac Zawiszy Czarnego – Narutowicza – Potulicka (z powrotem: Czarnieckiego – Plac Zawiszy Czarnego) – CZARNIECKIEGO
505 KRZEKOWO – Klonowica – Wernyhory – Mickiewicza – Most Akademicki – Mickiewicza – Aleja Bohaterów Warszawy – Jagiellońska – Aleja Piastów – Plac Sprzymierzonych – Aleja Piłsudskiego – Plac Odrodzenia – Aleja Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Malczewskiego – Parkowa – Dubois – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego (z powrotem: Nocznickiego – Firlika) – Stalmacha – Druckiego-Lubeckiego – Ludowa (z powrotem: Konarskiego) – Dębogórska – WISZESŁAWA
506 POMORZANY – DOBRZYŃSKA – Budziszyńska (z powrotem: Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska) – Smolańska – Chmielewskiego – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Jana z Kolna – Łady – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego (z powrotem: Nocznickiego – Firlika) – Stalmacha – Druckiego-Lubeckiego – Ludowa (z powrotem: Konarskiego) – Dębogórska – Wiszesława – Światowida – Lipowa – Nad Odrą – Stołczyńska – Police: Nadbrzeżna – Cisowa – Asfaltowa – Wojska Polskiego – Plac Chrobrego – Grunwaldzka – Siedlecka – Grzybowa – Piaskowa – Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Tanowska – Fabryczna – ZAJEZDNIA POLICE
507 DWORZEC GŁÓWNY PKP (przejście podziemne) – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Plac Zwycięstwa – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – Aleja Bohaterów Warszawy – Mickiewicza – Most Akademicki – Mickiewicza – Wernyhory – Klonowica – Żołnierska – Szeroka – Modra – Koralowa – Bezrzecze: Koralowa – Górna – BEZRZECZE
508 POMORZANY – DOBRZYŃSKA – Budziszyńska (z powrotem: Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska) – Smolańska – Chmielewskiego – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Plac Zwycięstwa – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Sikorskiego – Rondo Siwka – Sikorskiego – Ku Słońcu (z powrotem: Kwiatowa – Okulickiego – Ku Słońcu) – GUMIEŃCE
509 GŁĘBOKIE – Aleja Wojska Polskiego – Wawrzyniaka – Aleja Bohaterów Warszawy – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – Plac Zwycięstwa – Plac Brama Portowa – Aleja Niepodległości – Aleja 3 Maja – Plac Zawiszy Czarnego – Narutowicza – Potulicka (z powrotem: Czarnieckiego – Plac Zawiszy Czarnego) – CZARNIECKIEGO
510 POMORZANY – DOBRZYŃSKA – Budziszyńska (z powrotem: Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska) – Aleja Powstańców Wielkopolskich – Milczańska – Mieszka I – Południowa – Rondo Uniwersyteckie – Południowa – Radomska – Cukrowa – Rondo Uniwersyteckie – Krakowska – Wrocławska – Okulickiego – Ku Słońcu – Santocka – Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Witkiewicza) – Klonowica – Unii Lubelskiej – Aleja Wojska Polskiego – Spacerowa – Arkońska – Niemierzyńska – Krasińskiego – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Hoża – Robotnicza – Dębogórska – WISZESŁAWA
511 KRZEKOWO – Klonowica – Zawadzkiego – Szafera – Aleja Wojska Polskiego – Plac Sprzymierzonych – Aleja Piłsudskiego – Plac Odrodzenia – Aleja Piłsudskiego – Plac Grunwaldzki – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Cłowy – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Łubinowa – Handlowa – Chłopska – Kolorowych Domów – OSIEDLE BUKOWE
512 DWORZEC GŁÓWNY PKP (przejście podziemne) – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Aleja Niepodległości – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Pokoju – Nehringa – Policka – Szosa Polska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Przęsocińska – Police: Asfaltowa – Wojska Polskiego – Plac Chrobrego – Grunwaldzka – Kołłątaja – Mazurska – Piłsudskiego – Grzybowa – Piaskowa – Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Siedlecka – Tanowska – Fabryczna – ZAJEZDNIA POLICE
513 KLUCZ – Rymarska – Przodowników Pracy – Metalowa – Plac Wolności – Granitowa – Batalionów Chłopskich – Walecznych – Mączna – Kolorowych Domów – Chłopska – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Krzywoń – Gierczak – Plac Słowiański – Racławicka (z powrotem: Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Plac Słowiański) – DĄBIE – DWORZEC
514 [OSÓW – Chorzowska – Chopina – Wiśniowy Sad –] OSIEDLE ARKOŃSKIE – Wiśniowy Sad – Chopina – Krasińskiego – Orzeszkowej – Kołłątaja – Rondo Sybiraków – Niemcewicza – Krasińskiego – Aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Aleja Wyzwolenia – Plac Witosa – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Cłowy – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Łubinowa – Handlowa – Chłopska – Kolorowych Domów – OSIEDLE BUKOWE
515 [WISZESŁAWA – Dębogórska – Robotnicza –] STUDZIENNA – Hoża – Obotrycka – Wilcza – Sczanieckiej – Gontyny – Matejki – Aleja Piłsudskiego – Plac Rodła – Aleja Wyzwolenia – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Niepodległości – Plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Most Długi – Energetyków – Most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Cłowy – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Jasna – Przelotowa – Handlowa – Chłopska – Kolorowych Domów – OSIEDLE BUKOWE
516 OSIEDLE BUKOWE – Kolorowych Domów – Chłopska – Handlowa – Osiedle Słoneczne – Handlowa – Dąbska – Zoologiczna – Niedźwiedzia – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Żuka (z powrotem: Żuka – Szosa Stargardzka – Przyszłości – Pyrzycka – Śmierdnica – Pyrzycka – Przyszłości – Szosa Stargardzka) – Zdunowska – Bałtycka – WIELGOWO – BRYCZKOWSKIEGO
517 OSIEDLE KASZTANOWE – Kablowa – Lubczyńska – Kniewska – Goleniowska – Plac Słowiański – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Plac Słowiański – Gierczak – Przestrzenna – Most Cłowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – Most Portowy – Energetyków – Most Długi – Wyszyńskiego – Plac Brama Portowa – Aleja Niepodległości – Plac Żołnierza Polskiego – Aleja Wyzwolenia – Plac Rodła – Aleja Piłsudskiego – PLAC RODŁA

* * *



Lata 90 XX wieku


Wiek XXI


Linki



Copyright © Janusz Światowy, 2002
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Optymalizacja pod Internet Explorer